R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple da Threads’te Yerini Almaya Başladı!

  Kısa bir süre içinde 100 milyon kullanıcı sınırını aşan yeni sosyal ağ Threads, ünlü isimlerin ve popüler markaların katılımıyla daha popüler hale geliyor. Apple da Threads hesaplarını açmaya başladı. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.07.2023 13:03 1277 2 dk okuma süresi
  Apple da Threads’te Yerini Almaya Başladı!
  Son Düzenleme:

  Son dönemde sosyal medya dünyasının dikkatini çeken Threads platformu, büyük markaların ve ünlü isimlerin katılımıyla büyümeye devam ediyor. Sosyal ağa yeni katılan isimler arasında teknoloji devi Apple da yer alıyor. 

  Threads Platformu Başarıya Koşuyor!

  Facebook CEO'su Mark Zuckerberg tarafından Twitter ile rekabet edebilmek için geliştirilen Threads platformu, kullanıma açıldığından bu yana hızlı bir büyüme ivmesi yakaladı. 

  Threads, diğer alternatif sosyal medya platformlarına nazaran kullanıcı sayısını 100 milyon gibi büyük bir rakama ulaştırmayı başardı.

  Apple, Threads'a Adım Atıyor

  Apple ve Threads platformu arasındaki ilişki yeni gelişmeye başladı. Apple, daha önce sosyal medyada pek aktif olmamasına rağmen Threads üzerinde kendi hesaplarını açmaya başladı. 

  Şu anda Apple Books, Apple News, Apple Music, Beats by Dre ve Shazam hesapları Threads platformunda bulunuyor.

  Apple'ın Sosyal Medya Stratejisi Değişiyor

  Apple, son dönemde sosyal medya stratejilerinde önemli bir değişiklik yaptı. Önceki dönemlerde sosyal medyada fazla aktif olmayan Cupertino merkezli teknoloji devi, artık sosyal medyanın önemini kavradı ve bu alandaki varlığını güçlendirmeye başladı. Apple'ın ana hesabı @Apple, henüz aktif hale gelmemiş olsa da, bu hesabın da yakın bir zaman içinde aktifleştirilmesi bekleniyor.

  Apple'ın sosyal medya stratejisinin değişmesi ve Apple ve Threads platformu arasındaki ilişkinin gelişmesi, diğer markalar için de sosyal medya dünyasında yeni adımlar atma gerekliliğini gözler önüne seriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone Ekranlarında Neden Gizli QR Kod Var?

  Apple, iPhone'ların ekranına gizemli bir karekod entegre ediyor. Ekranın derinliklerine kazındığı için çıplak gözle görülmeyen bu QR kodun fonksiyonu nedir?

  Instagram’da Yeni Dönem Başlıyor: Yapay Zeka ile Fotoğraf Düzenleme Özelliği Geliyor!

  Instagram, Meta'nın Connect etkinliğinde duyurduğu yapay zeka araçlarıyla kullanıcılarına benzersiz bir fotoğraf deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

  Apple, iOS 17.1 Beta Sürümünü Yayınladı: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Apple, desteklenen tüm iPhone modelleri için iOS 17.1 beta sürümünü yayınladı. Peki, geliştiriciler için sunulan iOS 17.1 ile gelen yeni özellikler neler?

  Google, Gmail'in HTML Sürümünün Fişini Çekti: Kullanımdan Kaldırılıyor!

  Google, 2024 yılından itibaren daha gelişmiş bir deneyim sunmak amacıyla Gmail'in temel HTML sürümünü kullanımdan kaldıracak.

  Apple da Threads’te Yerini Almaya Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et