R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!

  Apple’ın 23 Eylül’de satışa sunduğu AirPods Pro 2 ilk güncellemesini aldı. AirPods Pro 2 nasıl güncellenir diye merak ediyorsanız okumaya devam edin!

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 27.09.2022 23:14 1295 2 dk okuma süresi
  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!
  Son Düzenleme:

  Apple, 9 Eylül’de ön siparişe ve 23 Eylül’de resmi olarak satışa sunduğu AirPods Pro 2 modelini, iPhone 14 ailesiyle birlikte tanıtmıştı.  Daha 4 gün önce resmi olarak satışa sunulan AirPods Pro 2, küçük de olsa ilk güncellemesini aldı.  

  AirPods Pro 2 ilk güncellemesini aldı

  Apple, 7 Eylül’de düzenlediği lansmanda iPhone 14 ailesinin de yer aldığı yeni ürünlerini tanıtmıştı. Lansman sırasında tanıtılan AirPods Pro 2, daha 3 haftayı dolduramadan ilk güncellemesini aldı. Güncellemenin sebebi olarak ise hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler öne sürüldü. 

  Güncellemede neler değiştirildi bilinmiyor!  

  Geçtiğimiz günlerde kulaklığı satın alan bazı kullanıcılar sorunlarla karşılaştıklarını paylaşmıştı. Bu sorunlar ise bağlantının kopması, kulaklıkların tekrar cihaza bağlanmaması ve cızırtılı ses olarak bildirilmişti.  

  Apple’dan yapılan açıklamaya göre güncelleme, yukarıdaki hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler adına gerçekleştirildi. Ancak, 5A377 sürümlü güncellemenin, henüz hangi hataları düzelttiği ya da iyileştirdiği yine de tam anlamıyla bilinmiyor.  

  AirPods Pro 2 Nasıl Güncellenir?

  Apple’ın AirPods Pro 2 için dağıtmaya başladığı güncelleme manuel olarak yapılamıyor. Güncellemenin yapılabilmesi için kullanıcıların Mac, iPhone ya da iPad cihazlar üzerinden Bluetooth aracılığıyla güncellemeyi göndermesi gerekiyor. AirPods Pro 2 güncellemek için aşağıdaki adımları takip edin:

  1. AirPods Pro 2’yi, kendi kutusuna sağlam bir şekilde yerleştirin. 
  2. AirPods Pro 2'nin kutusunu, güç kablosuna bağlayın. Farklı olarak kablosuz olan şarj pedine de yerleştirebilirsiniz. 
  3. AirPods Pro 2’yi eşleştirdiğiniz telefonu yan yana getirmelisiniz. 
  4. Son olarak güncelleme, otomatik bir şekilde indirilerek kendiliğinden yüklenecektir.
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Windows 10 22H2 Güncellemesi Yayınlandı

  Microsoft, Windows 10 22H2 güncellemesini herkes için yayınladı. Bu yeni güncelleme, birçok hatayı çözerken aynı zamanda küçük değişikliklere de yer verdi.

  Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

  Instagram'da profil fotoğrafını büyütmek için birçok farklı araç bulunuyor. Bu işlem, Chrome üzerinden yapılabileceği gibi profil fotoğrafı büyütme araçları da tercih edilebilir.

  Oppo A1 Pro Fiyatıyla Birlikte Tanıtıldı! Özellikleri Neler?

  OPPO A1 Pro, vitrindeki yerini almaya başladı. Özellikle kamerasıyla ön plana çıkan cihazın fiyatı ise özelliklerine göre 254 ile 325 dolar aralığında olacak!

  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et