R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!

  Apple’ın 23 Eylül’de satışa sunduğu AirPods Pro 2 ilk güncellemesini aldı. AirPods Pro 2 nasıl güncellenir diye merak ediyorsanız okumaya devam edin!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  27.09.2022 23:14 3502 2 dk okuma süresi
  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!
  Son Düzenleme:

  Apple, 9 Eylül’de ön siparişe ve 23 Eylül’de resmi olarak satışa sunduğu AirPods Pro 2 modelini, iPhone 14 ailesiyle birlikte tanıtmıştı.  Daha 4 gün önce resmi olarak satışa sunulan AirPods Pro 2, küçük de olsa ilk güncellemesini aldı.  

  AirPods Pro 2 ilk güncellemesini aldı

  Apple, 7 Eylül’de düzenlediği lansmanda iPhone 14 ailesinin de yer aldığı yeni ürünlerini tanıtmıştı. Lansman sırasında tanıtılan AirPods Pro 2, daha 3 haftayı dolduramadan ilk güncellemesini aldı. Güncellemenin sebebi olarak ise hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler öne sürüldü. 

  Güncellemede neler değiştirildi bilinmiyor!  

  Geçtiğimiz günlerde kulaklığı satın alan bazı kullanıcılar sorunlarla karşılaştıklarını paylaşmıştı. Bu sorunlar ise bağlantının kopması, kulaklıkların tekrar cihaza bağlanmaması ve cızırtılı ses olarak bildirilmişti.  

  Apple’dan yapılan açıklamaya göre güncelleme, yukarıdaki hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler adına gerçekleştirildi. Ancak, 5A377 sürümlü güncellemenin, henüz hangi hataları düzelttiği ya da iyileştirdiği yine de tam anlamıyla bilinmiyor.  

  AirPods Pro 2 Nasıl Güncellenir?

  Apple’ın AirPods Pro 2 için dağıtmaya başladığı güncelleme manuel olarak yapılamıyor. Güncellemenin yapılabilmesi için kullanıcıların Mac, iPhone ya da iPad cihazlar üzerinden Bluetooth aracılığıyla güncellemeyi göndermesi gerekiyor. AirPods Pro 2 güncellemek için aşağıdaki adımları takip edin:

  1. AirPods Pro 2’yi, kendi kutusuna sağlam bir şekilde yerleştirin. 
  2. AirPods Pro 2'nin kutusunu, güç kablosuna bağlayın. Farklı olarak kablosuz olan şarj pedine de yerleştirebilirsiniz. 
  3. AirPods Pro 2’yi eşleştirdiğiniz telefonu yan yana getirmelisiniz. 
  4. Son olarak güncelleme, otomatik bir şekilde indirilerek kendiliğinden yüklenecektir.
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Google Mesajlar Güncellendi: İşte 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşan Uygulamanın Son Güncellemeleri!

  Android platformunun önde gelen mesajlaşma uygulaması olan Google Mesajlar, önemli bir başarıya imza atarak 1 milyar aktif RCS kullanıcısını aştı.

  Redmi Buds 5 Pro Resmen Tanıtıldı: İşte Detaylar!

  Redmi Buds 5 Pro, yenilikçi özellikleri ve üstün ses kalitesi ile geliyor. Gürültü engelleme, uzun batarya ömrü ve şık tasarımıyla öne çıkıyor.

  Huawei MatePad Pro 11 (2024) Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Huawei MatePad Pro 11 (2024) resmen tanıtıldı. Cihaz hem teknik özellikleri hem de tasarımı ile tablet piyasasında önemli bir yer edinmeye aday!

  AirPods Pro 2, Daha Üç Haftayı Dolduramadan Güncelleme Aldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et