R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon İlk Üssünü Açtı: Türkiye’de 1000’den Fazla Kişiye İstihdam Sağlanacak!

  Küresel e-ticaret devi Amazon, Türkiye’de ilk lojistik üssünü açtığını duyurdu. Ayrıca söz konusu lojistik üssün bir yıl içinde 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayacağı da açıklandı.

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 27.09.2022 22:42 1222 1 dk okuma süresi
  Amazon İlk Üssünü Açtı: Türkiye’de 1000’den Fazla Kişiye İstihdam Sağlanacak!
  Son Düzenleme:

  1994’te Jeff Bezos tarafından kurulan Amazon, Eylül 2018’de Türkiye pazarına giriş yapmıştı. O tarihten bu yana Türkiye’deki önemli yatırımlarını güçlendiren Amazon, ilk lojistik üssünü açtı. İstanbul Tuzla’da açılan ilk lojistik üs, 100 milyon doları aşan bir yatırım ile faaliyete geçirildi. Açılmasının sebebi ise Türkiye’de artan müşteri talebi olarak açıklandı.  

  Tam 1000 kişiye istihdam sağlayacak! 

  Dünya genelinde popüler bir iş alanı haline gelen Amazon, ilk lojistik üssüyle istihdam da sağlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamalara göre iş sağlığı ve güvenliği, muhasebe, insan kaynakları, mühendislik, bilgi işlem ve depo operatörlüğü gibi alanlarda işe alımlar çoktan gerçekleştirildi.  

  Şimdi ise vadedilenlere göre üssün, bir yıl içinde 1000’den fazla kişiye istihdam yaratacağı açıklandı.  

  Maaşlar arasında ‘Rekabet’ olacak  

  Açılan bu üste alınacak maaşlara da değinecek olursak, açıklamalar maaşların rekabetçi olacağı yönünde. Amazon Türkiye Operasyonları Genel Müdürü Hakan Karadoğan, yaptığı açıklamalarda çeşitli alanlarda iş imkanı sağlanmasına değindi. Ayrıca çalışanların rekabetçi maaşlar ile alanlarında istihdam edileceğinin altını çizdi.  

  Tüm bunlara ek olarak Amazon’un lojistik üssünde çalışan kişiler, Amazon’da geçerli olmak üzere indirimlerden yararlanabilecekler. Ayrıca, sağlık, hayat ve kaza sigortasının yanı sıra ebeveynlik izni gibi her çalışanın hakkı olan izinlerden de faydalanabilecekler.   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  Yeni Nissan X-Trail Türkiye’de Satışa Sunuluyor

  Nissan, düzenlediği etkinlikte yeni nesil X-Trail modelini tanıttı. Araç, birçok yeni özellikle gelecek ve en ucuz modelin indirimli fiyatı 1.299.900 TL olacak.

  TikTok Entegrasyonuna Sahip İlk Tarayıcı: Opera!

  Opera, masaüstü tarayıcısına TikTok uygulaması için kısayol ekledi. Opera tarayıcısı, bu kısayol ile kullanıcılara TikTok’a hızlı erişim imkanı sunuyor.

  Call of Duty®: Warzone™ 2.0 İlk Kez Steam'de!

  16 Kasım lansmanından önce CoD: Warzone 2 oyunu Steam'e geldi. Oyunun satışının başlamasıyla beraber uzun süredir oyunu bekleyenler, oldukça heyecanlandılar.

  Amazon İlk Üssünü Açtı: Türkiye’de 1000’den Fazla Kişiye İstihdam Sağlanacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et