R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı

  Google Developer Comminities Türkiye ayağı tarafından organize edilen Flutter festival etkinliği başladı.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.04.2022 00:02 1981 1 dk okuma süresi
  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı
  Son Düzenleme:

  Flutter, Mobil uygulama geliştirme alanında gün geçtikçe popülerleşiyor. Mobil uygulama geliştirmek isteyenler, android veya ios olarak seçim yapmak yerine, yenilikçi bir çözüm olan Flutter uygulaması ile tek bir kod yazarak iki farklı platforma da uygulama geliştirebiliyor. Bu durum, hem işverene hem de uygulama geliştiricisine maliyet ve zaman açısından tasarruf sağlıyor. 

  Bu bağlamda React Native oldukça popülerken, Flutter da gün geçtikçe popülerleşiyor. Biz de Flutter Türkiye etkinliğinin detaylarını sizinle paylaşmak için bu yazıyı hazırladık. 

  16-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Flutter Türkiye etkinliğinde, mobil uygulama geliştirmek için test, güvenlik, tasarım gibi en önemli konular uzman kişiler eşliğinde tartışılacak. 

  Flutter Türkiye Etkinliğinin İçeriği Paylaşıldı

  Etkinliğin içeriğinde, Flutter uygulaması kullanılarak geliştirilen bir uygulamanın, App Store ve Google Play’a gönderilme aşamaları, Flutter uygulamasını kullanarak web’e giriş. Flutter ve Bluetooth, Navigator 2.0, Nfc gibi pek çok konu etkinlik kapsamında uzmanlar ile konuşulacak. 

  Etkinlikte, alanında uzman kişiler, Nilay Yener, Mehmet Ali Bayram, Gizem Malçok, Murat Tekin, Emir Bostancı, Ashita Prasad, Abdullah Oğuz, Gazihan Alankuş, Levent Kantaroğlu, Mangirdas Kazlauskas, Berat Göktuğ Özdemir gibi önemli konuşmacılar yer alacak.

  Etkinliği çevrimiçi izlemek için, Google Developer Communities Turkey Youtube kanalına bakabilirsiniz ve etkinlik hakkında daha fazla bilgi için; flutterturkiye.org adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  Düşüncelerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Discord Nitro Türkiye Fiyatına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  2024 yılında, Discord Nitro'nun sunduğu ekstra özelliklere ulaşım sağlayan üyelik bedelleri yüzde 40'lık bir artış gösterdi. İşte yeni fiyatlar!

  PlayStation Portal Türkiye’de: Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Sony Türkiye garantisi altında ve Bilkom güvencesiyle piyasaya sürülecek olan PS Portal'ın Türkiye'deki satış fiyatı ve lansman tarihi duyuruldu.

  Apple, Yenilenmiş M3 MacBook Pro Satmaya Başladı: İşte Detaylar!

  Apple, M3 Pro ve M3 Max çipli yenilenmiş MacBook Pro modellerini, uygun fiyatlarla ve tam işlevsellik garantisiyle satışa çıkarıyor.

  Disney+ Türkiye Fiyatlarına Rekor Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Disney+ Türkiye, abonelik fiyatlarını önemli ölçüde artırdı. Bu zam sonucunda platformun aylık kullanım bedeli, en düşük 134,99 TL olarak belirlendi.

  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et