R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı

  Google Developer Comminities Türkiye ayağı tarafından organize edilen Flutter festival etkinliği başladı.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.04.2022 00:02 2011 1 dk okuma süresi
  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı
  Son Düzenleme:

  Flutter, Mobil uygulama geliştirme alanında gün geçtikçe popülerleşiyor. Mobil uygulama geliştirmek isteyenler, android veya ios olarak seçim yapmak yerine, yenilikçi bir çözüm olan Flutter uygulaması ile tek bir kod yazarak iki farklı platforma da uygulama geliştirebiliyor. Bu durum, hem işverene hem de uygulama geliştiricisine maliyet ve zaman açısından tasarruf sağlıyor. 

  Bu bağlamda React Native oldukça popülerken, Flutter da gün geçtikçe popülerleşiyor. Biz de Flutter Türkiye etkinliğinin detaylarını sizinle paylaşmak için bu yazıyı hazırladık. 

  16-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Flutter Türkiye etkinliğinde, mobil uygulama geliştirmek için test, güvenlik, tasarım gibi en önemli konular uzman kişiler eşliğinde tartışılacak. 

  Flutter Türkiye Etkinliğinin İçeriği Paylaşıldı

  Etkinliğin içeriğinde, Flutter uygulaması kullanılarak geliştirilen bir uygulamanın, App Store ve Google Play’a gönderilme aşamaları, Flutter uygulamasını kullanarak web’e giriş. Flutter ve Bluetooth, Navigator 2.0, Nfc gibi pek çok konu etkinlik kapsamında uzmanlar ile konuşulacak. 

  Etkinlikte, alanında uzman kişiler, Nilay Yener, Mehmet Ali Bayram, Gizem Malçok, Murat Tekin, Emir Bostancı, Ashita Prasad, Abdullah Oğuz, Gazihan Alankuş, Levent Kantaroğlu, Mangirdas Kazlauskas, Berat Göktuğ Özdemir gibi önemli konuşmacılar yer alacak.

  Etkinliği çevrimiçi izlemek için, Google Developer Communities Turkey Youtube kanalına bakabilirsiniz ve etkinlik hakkında daha fazla bilgi için; flutterturkiye.org adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  Düşüncelerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yapay Zeka Özellikli Asus Zenbook S16 Türkiye’ye Geliyor: İşte Fiyatı!

  Asus Zenbook S16, Ryzen AI 9 HX 370 işlemcisi ve 3K OLED ekranıyla Türkiye'de ön siparişe açıldı. Fiyatlar 74.598 TL'den başlıyor.

  Yeni Skoda Superb Türkiye'de Satışa Çıkıyor: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Yeni Skoda Superb, Türkiye'de lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Gelişmiş teknolojiler, yüksek konfor ve çeşitli motor seçenekleriyle dikkat çekiyor.

  Çalışan Kadınlara Destek Ödemeleri Başladı: 11.290 TL Hemen Alabilirsiniz!

  Haziran ayında başlaması planlanan bu projeye katılmak isteyen annelerin belirli şartları yerine getirmesi gerekecek.

  Türkiye'de Satışa Çıkacak Poco F6 Pro'nun Tüm Özellikleri Belli Oldu!

  Poco F6 Pro'nun resmi olmayan kutu açılış videosu ortaya çıktı. 23 Mayıs'ta tanıtılacak olan cihazın tasarımı ve teknik özellikleri şimdiden belli oldu.

  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et