R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı

  Google Developer Comminities Türkiye ayağı tarafından organize edilen Flutter festival etkinliği başladı.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 19.04.2022 00:02 213 1 dk okuma süresi
  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı
  Son Düzenleme:

  Flutter, Mobil uygulama geliştirme alanında gün geçtikçe popülerleşiyor. Mobil uygulama geliştirmek isteyenler, android veya ios olarak seçim yapmak yerine, yenilikçi bir çözüm olan Flutter uygulaması ile tek bir kod yazarak iki farklı platforma da uygulama geliştirebiliyor. Bu durum, hem işverene hem de uygulama geliştiricisine maliyet ve zaman açısından tasarruf sağlıyor. 

  Bu bağlamda React Native oldukça popülerken, Flutter da gün geçtikçe popülerleşiyor. Biz de Flutter Türkiye etkinliğinin detaylarını sizinle paylaşmak için bu yazıyı hazırladık. 

  16-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Flutter Türkiye etkinliğinde, mobil uygulama geliştirmek için test, güvenlik, tasarım gibi en önemli konular uzman kişiler eşliğinde tartışılacak. 

  Flutter Türkiye Etkinliğinin İçeriği Paylaşıldı

  Etkinliğin içeriğinde, Flutter uygulaması kullanılarak geliştirilen bir uygulamanın, App Store ve Google Play’a gönderilme aşamaları, Flutter uygulamasını kullanarak web’e giriş. Flutter ve Bluetooth, Navigator 2.0, Nfc gibi pek çok konu etkinlik kapsamında uzmanlar ile konuşulacak. 

  Etkinlikte, alanında uzman kişiler, Nilay Yener, Mehmet Ali Bayram, Gizem Malçok, Murat Tekin, Emir Bostancı, Ashita Prasad, Abdullah Oğuz, Gazihan Alankuş, Levent Kantaroğlu, Mangirdas Kazlauskas, Berat Göktuğ Özdemir gibi önemli konuşmacılar yer alacak.

  Etkinliği çevrimiçi izlemek için, Google Developer Communities Turkey Youtube kanalına bakabilirsiniz ve etkinlik hakkında daha fazla bilgi için; flutterturkiye.org adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  Düşüncelerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DuckDuckGo Eleştiriler Sonrası Microsoft Dosyalarını Engellemeye Başladı

  DuckDuckGo, gelen tepki ve eleştiriler sonrasında geri adım atarak, Microsoft dosyalarını engellemeye başladı.

  Elif 1006

  Samsung Galaxy Unpacked 2022 Etkinliği Nasıl İzlenir?

  Samsung'un Ağustos'ta düzenleneceği açıklanan "Samsung Galaxy Unpacked" etkinliğine dair detaylar belli oldu. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 gibi modellerin tanıtılacağı etkinlik nasıl izlenir?

  Honor of Kings Kapalı Beta İçin Türkiye Erişimi Açıldı!

  Türkiye'deki Honor of Kings oyuncuları, şirketin yeni "Honor of Kings Kapalı Beta" testlerine katılmaya başladı. Erişime açılan Beta testlerine dair ilk detaylarda ortaya çıktı.

  Karsan, Türkiye'deki İlk Elektrikli Otobüs Teslimatını Antalya'da Gerçekleştirdi

  Karsan tarafından geliştirilen Karsan E-Atak, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 2 adet olarak teslim edildi. Böylelikle Türkiye'de bir ilk gerçekleşmiş oldu.

  Flutter Türkiye Festival Etkinliği Başladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et