R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bu iOS Sürümlerinde WhatsApp Kullanılamayacak! Hangi iPhone'lar Etkilenecek?

  WhatsApp'ın uygulama içi özellikleri, artık bu iPhone kullanıcıları tarafından kullanılamayacak.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 24.05.2022 16:42 1234 2 dk okuma süresi
  Bu iOS Sürümlerinde WhatsApp Kullanılamayacak! Hangi iPhone'lar Etkilenecek?
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, önümüzdeki aylarda iOS 10, iOS 11, iPhone 5 ve iPhone 5C için desteği bırakmayı planlıyor. Bu aslında ani alınmış bir karar değil, Apple'ın uzun vadeli bir planını oluşturuyor. 

  Kullanıcılar tarafından bildirildiği üzere, WhatsApp'ın bu yıl 24 Ekim'de iOS 10 ve iOS 11 ile iPhone 5 ve iPhone 5C'de çalışmayı durdurması bekleniyor. Sosyal ağlarda paylaşılan ekran görüntüleri, uygulamayı kullanmaya devam etmek için telefonlarının güncellenmesi gerektiğini bildiriyor.

  WhatsApp destek sayfalarında da bilgileri doğrulamak mümkündür. Açıklamaya göre, uygulama artık yalnızca iOS 12 veya sonraki sürümleri çalıştıran mobil cihazlarla uyumlu olacak. Diğer işletim sistemleri için WhatsApp, Android 4.1 gerektirir.

  iOS 10 ve iOS 11 için WhatsApp desteği bitiyor

  Meta'nın sahip olduğu anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, eski iPhone'larda çalışan iOS'un eski varyasyonları için desteğini bırakıyor.

  Bundan sonra, WhatsApp uygulama içi seçeneklerinin çoğu, muhtemelen iPhone müşterileri için uluslararası olarak erişilemez hale gelecek. Bu seçenekler muhtemelen tepkiler veya fonlar olabilir, ancak bu dönüşümden hangi seçeneklerin tam olarak etkileneceği hakkında hiçbir fikrimiz yok. 

  WhatsApp ayrıca güncellemelerini sürdürmek için Android ekosistemine ayak uyduruyor.

  iOS 10 ve iOS 11 için WhatsApp desteği bitiyor

  WhatsApp takip sitesi WABetaInfo'ya göre WhatsApp, 5 ay gibi bir süre sonra 24 Ekim 2022'den itibaren iOS 10, iOS 11, iPhone 5 ve iPhone 5C desteklemeyi bırakacak. iOS 10 ve iOS 11 üzerinde çalışan cihazlar bundan sonraki tüm seçeneklerle doğru şekilde çalışamayacak. 

  Apple iPhone 5 ve iPhone 5C, iOS 12 ile uyumlu olmayacak. Bu nedenle bu müşteriler, yepyeni düzenlemeler sunulmaya başlayacağı için WhatsApp'ı daha fazla kullanamayacak. WhatsApp seçeneklerinden tam olarak yararlanmak için en az iOS 12 ve üstü kullanmalısınız.

  Sizin WhatsApp desteği hakkındaki düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  WhatsApp Yeni Özellik Mesajı Atacak!

  WhatsApp’ın masaüstü sürümünde ortaya çıkan yeni bir özellik dikkatleri üzerine çekti. Buna göre WhatsApp, artık yeni bir özellik geldiğinde kullanıcılara mesaj gönderecek.

  Bu iOS Sürümlerinde WhatsApp Kullanılamayacak! Hangi iPhone'lar Etkilenecek?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et