R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yüzüklerin Efendisi’nden Yeni Fragman Geldi! Sauron Ortaya Çıktı!

  Sinema tarihinin kült yapımlarından Yüzüklerin Efendisi serisinin dizisinin geleceği uzun zamandır konuşuluyordu. Amazon Prime Video’da yayınlanacak dizinin ilk uzun fragmanı yayınlandı. İşte Lord of the Rings: Rings of Power fragmanı!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  23.07.2022 18:19 2030 2 dk okuma süresi
  Yüzüklerin Efendisi’nden Yeni Fragman Geldi! Sauron Ortaya Çıktı!
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü yazar “J.R.R Tolkein” tarafından yazılan aynı isimli kitap serisinin beyazperde uyarlaması “Lord of The Rings(Yüzüklerin Efendisi)” serisi, sinema tarihinde kült yapımlar arasına girmişti. Tüm dünyada büyük beğeni toplayan Yüzüklerin Efendisi serisinin ardından başarılı yönetmen Peter Jackson tarafından “Hobbit” isimli yeni bir üçleme çekilmişti. Toplamda 6 filmle sinema tarihinin en iyi yapımları arasına giren Yüzüklerin Efendisi’nin dizisinin çekileceği haberleri de uzun süredir gündemdeydi.

  Kısa bir süre önce dizinin konusu ve oyuncu kadrosu resmi olarak açıklanan Yüzüklerin Efendisi dizisinin adı da “Lord of The Rings: Rings of Power(Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri)” olarak açıklanmıştı. Şimdiyse “San Diego Comic-Con 2022” etkinliğinde Amazon Prime Video platformunda yayınlanacak dev bütçeli dizinin ilk uzun fragmanı hayranlarıyla buluştu.

  Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Fragmanı

  Lord of The Rings Rings of Power

  Prime Video tarafından diziye dair daha öncede fragmanlar yayınlanmıştı. Ancak bu fragman hem dizinin konusu hem de evrenine dair çok daha fazla detayı içeren uzun bir versiyon olarak dikkat çekiyor. 

  Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Dizisinin Konusu

  Yüzüklerin Efendisi serisinin 3 filminden önceki döneme “Hobbit” üçlemesiyle bir bakış atılmıştı. Diziyse daha da geriye gidecek ve 6 filmlik serinin ana karakteri olan Sauron’un ilk ortaya çıkış dönemini işleyecek. Bu dönem evrenin “İkinci Çağ” olarak adlandırılan döneminde geçilecek. Seriye adını da veren ve Karanlık Lord Sauron’un gücünü aldığı güç yüzüklerinin dövüldüğü ve gücü eline geçirişi konu edinilecek. 

  Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri Oyuncuları

  Lord of The Rings Rings of Power

  Evrendeki ikinci çağ olarak adlandırılan dönemde geçen dizide Yüzüklerin Efendisi serisi hayranlarının yakından tanıdığı önemli karakterlerde bulunuyor. Dizi de film serisinden tanınan “Galadriel” karakterini “Morfydd Clark” canlandıracak. Ayrıca Elf liderlerinden “Eldrond” karakterini “Robert Aramayo” ve “Isildur” karakterini “Maxim Baldry” canlandıracak.  Ve tabii ki kim tarafından canlandırılacağı merak edilen “Sauron” karakteriyle genç oyuncu “Anson Boon” dizide yer alacak.

  Dizide ayrıca “Bronwyn” karakteriyle “Nazanin Boniadi”, “High King Gil-galad” karakteriyle “Benjamin Walker”, “Queen Regent Míriel” karakteriyle “Cynthia Addai-Robinson” ve “King Durin III” karakteriyle “Peter Mullan” yer alacak.

  Yayınlanan uzun Yüzüklerin Efendisi dizisi fragmanını siz nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmına veya R10.NET Forum’a yazabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube Create Türkiye Sahnelerinde: Yenilikçi Video Oluşturma Deneyimi Başlıyor!

  YouTube Create artık Türkiye'de! İçerik üreticileri, ücretsiz araçlarla yaratıcılıklarını serbest bırakarak etkileyici videolar oluşturabilecekler.

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Yüzüklerin Efendisi’nden Yeni Fragman Geldi! Sauron Ortaya Çıktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et