R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Reklamlı Netflix aboneliğine sahip olan kullanıcılar platformun tüm özelliklerine erişemeyecekler. Reklamlı üyeliği tercih edenler içerikte sıkıntı yaşarken bir de özellik konusunda sıkıntı yaşayacaklar.

  Ceren Varlı Ceren Varlı 19.08.2022 17:55 1211 1 dk okuma süresi
  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!
  Son Düzenleme:

  Netflix kullanıcıların birbiri arasındaki şifre paylaşımı engellemek için sürekli olarak yeni özellik deniyor. Bununla birlikte de ciddi olarak bir abone kaybı yaşıyor. Reklam modeli ile giden kullanıcıları ucuz abonelik sistemi ile geri toplamaya çalışsa da rakiplerinin hamlesinin gerisinde kaldığı gözlemleniyor. 

  Netflix bu günlerde kullanıcıların şifre paylaşımı yapılmasını önlemeye çalışırken bir yandan da ucuz abonelik sistemi olan reklamlı abonelik modelinin detayları ortaya çıkıyor. Ucuz abonelikli Netflix paketi yıl sonunda kullanıcılar ile buluşacak. Uzun yıllar boyunca reklam yapmaktan kaçınan ve platformunda reklam barındırmayan Netflix için reklamlı abonelik sistemi bir devrim olacak. 

  Reklamlı Netflix kullananlar her özelliğe erişemeyecek

  Reklamlı abonelik seçeneğinin ne gibi özellikleri olacağını Netflix doğrudan kullanıcılarına iletmiyor. Sızıntılardan gelen bilgilere göre film ve dizileri cihazlarını indirip çevrimdışı izlemek isteyenler bu özelliği kullanamayacaklar. Reklamlı aboneliğe sahip olanlar sadece internete bağlı olduklarında platforma erişecek ve içerikleri izleyebilecekler. 

  Geçilmeyen reklam türü kullanılacak

  Netflix’in iPhone uygulamasındaki kodlardan alınan bilgilere göre yine reklamlar sırasında oynatıcı kontrolleri pasif olacak ve reklamları geçme imkanınız bulunmayacak. 

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix Harekete Geçti: Kendi Oyun Stüdyosunu Kurdu!

  Netflix, oyun sektörüne de el attı. Buna göre Netflix, merkezi Finlandiya olan önemli bir oyun stüdyosu kurdu.

  Elif 1016

  Netflix Bombayı Patlattı: Squid Game’in Silinen Sahnesi Ortaya Çıktı!

  Netflix, rekorlar kıran dizisi Squid Game ile ilgili önemli bir sahne paylaştı. Buna göre yayınlanan bu video, Squid Game'in silinen bir sahnesine ait.

  İşte Xiaomi 12T ve 12T Pro modellerinin yeni resmi görselleri! Beklenen modellerle ilgili özellikler de ortaya çıktı!

  Xiaomi 12T ve Xiaomi 12T Pro ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Son olarak Xiaomi 12T ve 12T Pro modellerinin resmi görselleri ortaya çıktı.

  Tokyo Game Show 2022 Etkinliğinde Duyurulan Her Şey! Tekken 8, Resident Evil Village DLC ve Çok Daha Fazlası!

  Tokyo Game Show 2022 etkinliğinde oyun stüdyoları tarafından gelecek yeni oyunlara dair tanıtımlar ve fragmanlar yayınlandı. İşte 2022 TGS etkinliğine dair her şey!

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et