R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Reklamlı Netflix aboneliğine sahip olan kullanıcılar platformun tüm özelliklerine erişemeyecekler. Reklamlı üyeliği tercih edenler içerikte sıkıntı yaşarken bir de özellik konusunda sıkıntı yaşayacaklar.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.08.2022 17:55 1527 1 dk okuma süresi
  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!
  Son Düzenleme:

  Netflix kullanıcıların birbiri arasındaki şifre paylaşımı engellemek için sürekli olarak yeni özellik deniyor. Bununla birlikte de ciddi olarak bir abone kaybı yaşıyor. Reklam modeli ile giden kullanıcıları ucuz abonelik sistemi ile geri toplamaya çalışsa da rakiplerinin hamlesinin gerisinde kaldığı gözlemleniyor. 

  Netflix bu günlerde kullanıcıların şifre paylaşımı yapılmasını önlemeye çalışırken bir yandan da ucuz abonelik sistemi olan reklamlı abonelik modelinin detayları ortaya çıkıyor. Ucuz abonelikli Netflix paketi yıl sonunda kullanıcılar ile buluşacak. Uzun yıllar boyunca reklam yapmaktan kaçınan ve platformunda reklam barındırmayan Netflix için reklamlı abonelik sistemi bir devrim olacak. 

  Reklamlı Netflix kullananlar her özelliğe erişemeyecek

  Reklamlı abonelik seçeneğinin ne gibi özellikleri olacağını Netflix doğrudan kullanıcılarına iletmiyor. Sızıntılardan gelen bilgilere göre film ve dizileri cihazlarını indirip çevrimdışı izlemek isteyenler bu özelliği kullanamayacaklar. Reklamlı aboneliğe sahip olanlar sadece internete bağlı olduklarında platforma erişecek ve içerikleri izleyebilecekler. 

  Geçilmeyen reklam türü kullanılacak

  Netflix’in iPhone uygulamasındaki kodlardan alınan bilgilere göre yine reklamlar sırasında oynatıcı kontrolleri pasif olacak ve reklamları geçme imkanınız bulunmayacak. 

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Tablet Satışları Her Geçen Gün Daha da Düşüyor: İşte En Çok Satan Markalar!

  Tablet pazarında satışlarda düşüş yaşanırken Apple liderliğini sürdürüyor. Katlanabilir modellerin yükselişi ve gelecek projeksiyonları, tablet satışlarını artırabilir!

  Netflix, 2024’te Yüksek Oranda Zam Yapmaya Hazırlanıyor!

  Netflix, 2024 yılında abonelik ücretlerinde artış yaparak reklamsız planlarını kaldırıp, reklam destekli yeni planları sunmayı planlıyor.

  Netflix En Ucuz Reklamsız Aboneliğini Kaldırma Kararı Aldı: İşte Detaylar!

  Netflix, reklamsız 'Temel' planını Kanada ve İngiltere'de kaldırarak kullanıcıları, farklı abonelik seçeneklerine yönlendiriyor.

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et