R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Reklamlı Netflix aboneliğine sahip olan kullanıcılar platformun tüm özelliklerine erişemeyecekler. Reklamlı üyeliği tercih edenler içerikte sıkıntı yaşarken bir de özellik konusunda sıkıntı yaşayacaklar.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.08.2022 17:55 1550 1 dk okuma süresi
  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!
  Son Düzenleme:

  Netflix kullanıcıların birbiri arasındaki şifre paylaşımı engellemek için sürekli olarak yeni özellik deniyor. Bununla birlikte de ciddi olarak bir abone kaybı yaşıyor. Reklam modeli ile giden kullanıcıları ucuz abonelik sistemi ile geri toplamaya çalışsa da rakiplerinin hamlesinin gerisinde kaldığı gözlemleniyor. 

  Netflix bu günlerde kullanıcıların şifre paylaşımı yapılmasını önlemeye çalışırken bir yandan da ucuz abonelik sistemi olan reklamlı abonelik modelinin detayları ortaya çıkıyor. Ucuz abonelikli Netflix paketi yıl sonunda kullanıcılar ile buluşacak. Uzun yıllar boyunca reklam yapmaktan kaçınan ve platformunda reklam barındırmayan Netflix için reklamlı abonelik sistemi bir devrim olacak. 

  Reklamlı Netflix kullananlar her özelliğe erişemeyecek

  Reklamlı abonelik seçeneğinin ne gibi özellikleri olacağını Netflix doğrudan kullanıcılarına iletmiyor. Sızıntılardan gelen bilgilere göre film ve dizileri cihazlarını indirip çevrimdışı izlemek isteyenler bu özelliği kullanamayacaklar. Reklamlı aboneliğe sahip olanlar sadece internete bağlı olduklarında platforma erişecek ve içerikleri izleyebilecekler. 

  Geçilmeyen reklam türü kullanılacak

  Netflix’in iPhone uygulamasındaki kodlardan alınan bilgilere göre yine reklamlar sırasında oynatıcı kontrolleri pasif olacak ve reklamları geçme imkanınız bulunmayacak. 

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Herkesin Ayağı Yerden Kesilecek: Sıfır Otomobil Sadece 367.500 TL

  Sıfır kilometre araç piyasasında yaşanan zorluklar, otomobil firmalarını yeni satış stratejileri geliştirmeye itiyor.

  Vodafone'dan Herkese 25 GB İnternet Hediyesi: Nasıl Alınır?

  Vodafone, 2024 Voleybol Milletler Ligi'ne özel, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 25 GB internet hediye ediyor. Peki, hediye internet nasıl alınır?

  2024 Tesla Model 3 Performance özellikleri ortaya çıktı!

  Tesla’nın yenilenen amiral gemisi Model 3 Performance, 500 beygir gücün üzerindeki performansı ve adaptif süspansiyon sistemiyle otomobil tutkunlarının beklentilerini aşmayı hedefliyor. İşte detaylar…

  Netflix'in Yeni Yerli Dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti" Ekranlara Geliyor: İşte İlk Fragman!

  Netflix'in yeni Türk dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti" 9 Mayıs'ta yayınlanacak. Dizinin başrolünde ise Serenay Sarıkaya bulunuyor.

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et