R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Reklamlı Netflix aboneliğine sahip olan kullanıcılar platformun tüm özelliklerine erişemeyecekler. Reklamlı üyeliği tercih edenler içerikte sıkıntı yaşarken bir de özellik konusunda sıkıntı yaşayacaklar.

  Ceren Varlı
  Ceren Varlı R10 Editörü
  19.08.2022 17:55 1292 1 dk okuma süresi
  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!
  Son Düzenleme:

  Netflix kullanıcıların birbiri arasındaki şifre paylaşımı engellemek için sürekli olarak yeni özellik deniyor. Bununla birlikte de ciddi olarak bir abone kaybı yaşıyor. Reklam modeli ile giden kullanıcıları ucuz abonelik sistemi ile geri toplamaya çalışsa da rakiplerinin hamlesinin gerisinde kaldığı gözlemleniyor. 

  Netflix bu günlerde kullanıcıların şifre paylaşımı yapılmasını önlemeye çalışırken bir yandan da ucuz abonelik sistemi olan reklamlı abonelik modelinin detayları ortaya çıkıyor. Ucuz abonelikli Netflix paketi yıl sonunda kullanıcılar ile buluşacak. Uzun yıllar boyunca reklam yapmaktan kaçınan ve platformunda reklam barındırmayan Netflix için reklamlı abonelik sistemi bir devrim olacak. 

  Reklamlı Netflix kullananlar her özelliğe erişemeyecek

  Reklamlı abonelik seçeneğinin ne gibi özellikleri olacağını Netflix doğrudan kullanıcılarına iletmiyor. Sızıntılardan gelen bilgilere göre film ve dizileri cihazlarını indirip çevrimdışı izlemek isteyenler bu özelliği kullanamayacaklar. Reklamlı aboneliğe sahip olanlar sadece internete bağlı olduklarında platforma erişecek ve içerikleri izleyebilecekler. 

  Geçilmeyen reklam türü kullanılacak

  Netflix’in iPhone uygulamasındaki kodlardan alınan bilgilere göre yine reklamlar sırasında oynatıcı kontrolleri pasif olacak ve reklamları geçme imkanınız bulunmayacak. 

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Netflix Abone Sayısı Belli Oldu! İşte Güncel Netflix Abone Sayısı

  Netflix, 2022 yılının son 3 ayına ait abone sayısı ve gelir rakamlarını açıkladı. Netflix, 2022 başındaki abone düşüşünü geride bıraktı. Hatta son rakamlara göre Netflix abone sayısı arttı.

  Resmi Açıklama Geldi: Netflix Türkiye Abonelik Fiyatları Güncellendi!

  Netflix, abonelik fiyatlarına yine zam yaptı. Buna göre en düşük abonelik ücreti 63,99 TL olurken, en yüksek abonelik ücreti 130,99 TL oldu!

  Apple TV Plus Reklamlı Abonelik Sunabilir!

  Apple TV Plus, reklamlı abonelik hizmeti sunabilir! Henüz resmi açıklama gelmese de firmanın, reklamlı abonelik üzerinde çalıştığı düşünülüyor.

  Reklamlı Netflix kullanıcılarını üzecek haber: Her özellik olmayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et