R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  House of the Dragon dizisinden yeni bir fragman yayınlandı

  HBO'nun sevilen dizisi Game of Thrones'un 200 yıl öncesini anlatacak olan House of the Dragon dizisinden yeni bir fragman geldi. Fragmanla birlikte diziden yeni posterler de yer alıyor.

  Canberk Canberk 06.05.2022 12:09 1255 1 dk okuma süresi
  House of the Dragon dizisinden yeni bir fragman yayınlandı
  Son Düzenleme:

  21 Ağustos 2022’de çıkış tarihi planlanan Targaryen Hanedanlığına odaklanacak olan ve Game of Thrones'un 200 yıl öncesini anlatacak diziden daha öncesinde teaser ve görüntüler yayınlanmıştı.

  Yakın zamanda ülkemizde hizmete açılacak olacak HBO Max tarafından yepyeni bir House of the Dragon fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen dizi beklenen fragmanın yanı sıra dizide yer alacak karakterlerden de yeni posterler sundu.

  House of the Dragon dizisinin konusu

  House of the Dragon, George R. R. Martin ve Ryan Condal tarafından HBO Max için yaratılan Amerikan fantastik drama dizisidir.  George R. R. Martin'in "Ateş ve Kan" adlı romanına dayanan dizi, Ejderhaların Savaşı adı verilen iç savaşa giden süreci ve bu iç savaşı ele alıyor.

  House of the Dragon dizisinin oyuncuları

  Yapımın oyuncu kadrosunda Paddy Considine, Emmy D’Arcy, Olivia Cooke, Matt Smith, Fabien Krankel, Steve Toussaint ve Rhys Ifans gibi birçok ünlü yer alıyor.

  HBO, House of the Dragon'un yeni fragmanını sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Yapılan paylaşımlar da “Tarih kanı hatırlamaz, isimleri hatırlar” sözlerine dikkat çekildi. Dizinin her bölümü için 20 milyon dolar harcandığı ifade edildi. 

  House of the Dragon, 21 Ağustos 2022'de yayınlanacak

  Targaryen Hanedanının hikâyesi ile ilgili birçok yeni görüntü ve yapımda ki karakterlere bakış atmanız için posterler aşağıda yer almaktadır.

  Yayınlanan Posterler:

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honor of Kings Kapalı Beta İçin Türkiye Erişimi Açıldı!

  Türkiye'deki Honor of Kings oyuncuları, şirketin yeni "Honor of Kings Kapalı Beta" testlerine katılmaya başladı. Erişime açılan Beta testlerine dair ilk detaylarda ortaya çıktı.

  Dragon Ball Z: Kakarot Sistem Gereksinimleri

  Dragon Ball Z: Kakarot aksiyon temalarını barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Dragon Ball Z: Kakarot sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin

  Logitech ve Tencent’ten İşbirliği! Yeni Nesil Bulut Tabanlı Oyun Cihazı Geliştiriliyor!

  Logitech G ve Tencent Gamesi işbirliğinde yeni nesil "bulut tabanlı" video oyun konsolu geliştiriliyor. İşte resmi olarak duyurulan ancak ne adı ne de özellikleri hakkında bilgi henüz paylaşılmayan oyun konsolu!

  Ford ve Tofaş'tan Radikal Karar: Üretim Durdurulacak!

  2 dev otomobil markası Türkiye'de bulunan fabrikalarında üretimi durdurma kararı aldı. Ford ve Tofaş tarafından alınan üretimi durdurma kararı ve nedenleri!

  Elif 816
  House of the Dragon dizisinden yeni bir fragman yayınlandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et