R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Copilot Güncelleniyor: Microsoft, Yeni Özellikleri Duyurdu!

  Microsoft, Copilot yapay zeka aracını yenileyerek, sohbet penceresinin kullanıcı deneyimini artıran, yeniden tasarlanmış bir arayüz gibi yeni özellikler ve inovasyonlar eklediğini açıkladı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  10.02.2024 14:03 1458 2 dk okuma süresi
  Copilot Güncelleniyor: Microsoft, Yeni Özellikleri Duyurdu!
  Son Düzenleme:

  Microsoft, yapay zeka asistanı Copilot'un son güncellemesiyle kullanıcıların doğrudan uygulama üzerinden resim oluşturma ve düzenleme işlemlerini kolaylaştıran yeni özellikler ekledi. Bu güncelleme, metin tabanlı yönlendirmelerle yapay zeka destekli görselleri oluşturma ve bunları Windows, mobil ve web aracılığıyla özelleştirme imkanı sunuyor. Kullanıcı deneyimini zenginleştiren yeni arayüz ve araçlarla birlikte, içerik üreticilerinin ve tasarımcıların iş akışlarına yenilikçi çözümler getiriliyor.

  Copilot'un Görsel Düzenleme Devrimi

  Microsoft'un Copilot yapay zeka asistanı, güncellemesiyle birlikte, kullanıcılarına daha önce hiç olmadığı kadar zengin bir görsel düzenleme deneyimi sunuyor. Yenilenen özellikler arasında kullanıcıların, metin tabanlı talimatlarla yapay zeka destekli görseller oluşturmasına olanak tanıyan Dall-E tarafından desteklenen sanat üreticisi yer alıyor. Bu yenilik, içerik üreticilerinin ve tasarımcıların yaratıcılıklarını sınırsız bir şekilde ifade etmelerine kapı aralıyor.

  Microsoft'un son güncellemesi, Copilot'un web ve mobil uygulamalarında kullanıcı arayüzünde önemli iyileştirmeler getiriyor. Yeni tasarım, kullanıcılara daha temiz ve şık bir görünüm sunarken, aynı zamanda eğlenceli ve önerilen istemlerden oluşan bir menü ile deneyimi zenginleştiriyor. Ayrıca Microsoft, kullanıcı deneyimini daha da iyileştiren satır içi düzenleme özelliklerine sahip, ücretsiz bir online yapay zeka görüntü oluşturucu olan Copilot Designer'ı tanıtıyor.

  Erişilebilirlik ve Yaygın Kullanım

  Microsoft, kullanıcıların Copilot'un yenilikçi araçlarına ücretsiz olarak erişebileceklerini duyurdu. Profesyonel aboneler, görselleri yeniden boyutlandırma ve yeniden oluşturma gibi ek araçlara erişebilecekler. Copilot, popüler web tarayıcıları Google Chrome, Firefox, Safari ve Microsoft Edge üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışırken Android ve iOS işletim sistemleri için de uygulamalar sunuyor. Şirketin paylaştığı bilgilere göre Copilot platformu üzerinde bugüne kadar 5 milyardan fazla görsel oluşturuldu ve sayısız sohbet gerçekleştirildi.

  Copilot'un yeni güncellemesi hangi özellikleri içeriyor?

  Yeni güncelleme, kullanıcıların metin tabanlı talimatlarla yapay zeka destekli görseller oluşturmasını, bunları özelleştirmesini kolaylaştıran araçlar ve iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Ayrıca Dall-E destekli sanat oluşturucu ve ücretsiz online yapay zeka görüntü oluşturucu olan Copilot Designer gibi yenilikçi araçlar da güncellemeye dahil edilmiştir.

  Copilot'u hangi platformlarda kullanabilirim?

  Copilot, Windows, mobil (Android ve iOS) ve web üzerinden erişilebilir. Ayrıca, Google Chrome, Firefox, Safari ve Microsoft Edge gibi popüler web tarayıcılarında da kullanılabilir.

  Copilot'un ücretli özellikleri nelerdir?

  Copilot'un bazı gelişmiş özellikleri, özellikle görselleri yeniden boyutlandırma ve yeniden oluşturma araçları, Pro abonelere özeldir. Ancak temel özellikler, tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Hidrojenle Çalışan Bisiklet Geliyor: Elektrikli Bisikletlere Yeni Bir Alternatif!

  İsviçreli HydroRide, hidrojenle çalışan yakıt hücreli bisikletiyle elektrikli bisikletlere hızlı dolum ve çevre dostu bir alternatif sunuyor.

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  Copilot Güncelleniyor: Microsoft, Yeni Özellikleri Duyurdu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et