R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT’ye Yeni Güncelleme Geldi: Artık Kim Olduğunuzu Hatırlayacak!

  ChatGPT'ye yeni bir güncelleme entegre edildi. Bu yenilik sayesinde yapay zeka, size özel deneyimler sunabilecek bir yetenek kazandı! Artık sizinle ilgili önemli bilgileri hatırlayarak daha kişiselleştirilmiş bir iletişim sağlayabilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  21.07.2023 15:40 1590 1 dk okuma süresi
  ChatGPT’ye Yeni Güncelleme Geldi: Artık Kim Olduğunuzu Hatırlayacak!
  Son Düzenleme:

  ChatGPT, kullanıcılarına tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için "Özel Talimatlar" özelliğini duyurdu. 

  Bu büyük yenilik, sohbet robotunuzun sizin hakkınızda bilmesi gereken şeyleri hatırlamasını ve sorularınıza nasıl yanıt vermesini istediğinizi öğretmenizi sağlıyor.

  ChatGPT'ye Özel Talimatlar Verme Dönemi

  ChatGPT'yi kullananların bilmesi gereken önemli bir nokta, bu sohbet robotunun sizin hakkınızda pek çok bilgiyi hatırlayamaması. Ancak yeni eklenen "Özel Talimatlar" özelliği sayesinde, bu durum artık geçmişte kaldı. Kişiselleştirilmiş ve hedefe yönelik yanıtlar alabilmeniz için bu özellik büyük bir yardımcı olacak.

  "Özel Talimatlar" özelliği, ChatGPT'nin sizin hakkınızdaki bilgileri hatırlamasını ve belirli bir duruma göre uygun yanıtlar vermesini sağlıyor. Örneğin, eğer bir öğretmenseniz ve öğrencilerinize bilgiler vermek istiyorsanız bu bilgileri, "Özel Talimatlar" aracılığıyla ChatGPT'ye iletebilirsiniz.

  Şu Anlık Bu Özelliği Sadece Plus Kullanıcıları Kullanabilecek!

  "Özel Talimatlar" özelliği şu an için Plus kullanıcılarına sunulmuş durumda. Ancak, AB ve Birleşik Krallık dışında bulunan kullanıcılar bu özelliği henüz kullanamıyorlar. 

  Özelliği kullanmak isteyenler, web'de isimlerinin üzerine tıklayıp Ayarlar > Beta özellikleri > Özel talimatlara katıl seçeneğinden, iOS'ta ise bu özelliğe Ayarlar > Yeni Özellikler > Özel Talimatları Aç üzerinden erişebilirler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  AMD Anti-Lag 2 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler!

  AMD, oyunlarda gecikmeyi %37 azaltan Anti-Lag 2 teknolojisini tanıttı. Radeon RX 5000/6000 serisi ve Ryzen 600 GPU'larla uyumlu, CS2'de kullanıma hazır.

  iOS 18 ile iPhone'lara Yeni Emojiler Geliyor: İşte Gelecek Emojiler!

  iOS 18'in yeni emojileri duyuruldu! Göz altı torbaları olan yüz, parmak izi ve daha fazlasıyla mesajlaşmalarınızı renklendirecek yeni emojiler geliyor.

  Microsoft’un Yeni Yapay Zekası Phi-3-Vision: Beklentilerin Üzerinde Performans Gösteriyor!

  Microsoft'un yeni yapay zekası Phi-3-Vision, dil ve görme yeteneklerini birleştirerek rakiplerinden üstün performans sergiliyor. İşte modelin detayları ve yenilikleri!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max: İki Yeni Kamera ile Geliyor!

  iPhone 16 Pro ve Pro Max, iki yeni kamera sensörü ile geliyor. 48MP Sony IMX903 sensörlü bu yeni modeller, gelişmiş fotoğraf özellikleriyle piyasaya sürülecek.

  ChatGPT’ye Yeni Güncelleme Geldi: Artık Kim Olduğunuzu Hatırlayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et