R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT’ye Yeni Güncelleme Geldi: Artık Kim Olduğunuzu Hatırlayacak!

  ChatGPT'ye yeni bir güncelleme entegre edildi. Bu yenilik sayesinde yapay zeka, size özel deneyimler sunabilecek bir yetenek kazandı! Artık sizinle ilgili önemli bilgileri hatırlayarak daha kişiselleştirilmiş bir iletişim sağlayabilecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  21.07.2023 15:40 1466 1 dk okuma süresi
  ChatGPT’ye Yeni Güncelleme Geldi: Artık Kim Olduğunuzu Hatırlayacak!
  Son Düzenleme:

  ChatGPT, kullanıcılarına tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlamak için "Özel Talimatlar" özelliğini duyurdu. 

  Bu büyük yenilik, sohbet robotunuzun sizin hakkınızda bilmesi gereken şeyleri hatırlamasını ve sorularınıza nasıl yanıt vermesini istediğinizi öğretmenizi sağlıyor.

  ChatGPT'ye Özel Talimatlar Verme Dönemi

  ChatGPT'yi kullananların bilmesi gereken önemli bir nokta, bu sohbet robotunun sizin hakkınızda pek çok bilgiyi hatırlayamaması. Ancak yeni eklenen "Özel Talimatlar" özelliği sayesinde, bu durum artık geçmişte kaldı. Kişiselleştirilmiş ve hedefe yönelik yanıtlar alabilmeniz için bu özellik büyük bir yardımcı olacak.

  "Özel Talimatlar" özelliği, ChatGPT'nin sizin hakkınızdaki bilgileri hatırlamasını ve belirli bir duruma göre uygun yanıtlar vermesini sağlıyor. Örneğin, eğer bir öğretmenseniz ve öğrencilerinize bilgiler vermek istiyorsanız bu bilgileri, "Özel Talimatlar" aracılığıyla ChatGPT'ye iletebilirsiniz.

  Şu Anlık Bu Özelliği Sadece Plus Kullanıcıları Kullanabilecek!

  "Özel Talimatlar" özelliği şu an için Plus kullanıcılarına sunulmuş durumda. Ancak, AB ve Birleşik Krallık dışında bulunan kullanıcılar bu özelliği henüz kullanamıyorlar. 

  Özelliği kullanmak isteyenler, web'de isimlerinin üzerine tıklayıp Ayarlar > Beta özellikleri > Özel talimatlara katıl seçeneğinden, iOS'ta ise bu özelliğe Ayarlar > Yeni Özellikler > Özel Talimatları Aç üzerinden erişebilirler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honda ZR-V Türkiye'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Özellikleri

  Yeni Honda ZR-V, yenilikçi hibrit sistemi, şık tasarımı ve rekabetçi fiyatıyla Türkiye'de büyük ilgi görüyor. İşte ZR-V'nin öne çıkan özellikleri ve fiyat detayları.

  Müjde Geldi: Elon Musk’ın Uydu İnterneti Starlink, Yakında Türkiye’ye Geliyor!

  Starlink, Türkiye'ye giriş yapmak için adımlarını hızlandırıyor. Elon Musk'ın bu uydu internet projesi, Türkiye'de faaliyet için BTK ile görüşmelere başladı!

  Facebook Logosunu Değiştirdi: İşte Yeni Logo!

  Milyarlarca kullanıcısı olan Facebook, yakın zamanda logosunda değişikliğe gitti. Yeni tasarımda logo, öncekine kıyasla daha mavi bir ton kazandı.

  Türkiye, Yeni Alan Adı Sistemine Geçiyor: İşte Detaylar!

  Türkiye, yeni bir alan adı sistemine geçiyor. Yeni sistemde ".tr" uzantısı daha özgün ve tanınır bir dijital kimlik oluşturmayı hedefliyor.

  ChatGPT’ye Yeni Güncelleme Geldi: Artık Kim Olduğunuzu Hatırlayacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et