R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT’ye Yeni Özellikler Eklendi: Dosya Yükleme ve Analiz Etme Desteği Geldi!

  ChatGPT, yeni özellikleriyle daha da güçleniyor. OpenAI, ChatGPT Plus kullanıcılarına özel dosya yükleme ve analiz yapma imkanı sunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  30.10.2023 14:15 1655 1 dk okuma süresi
  ChatGPT’ye Yeni Özellikler Eklendi: Dosya Yükleme ve Analiz Etme Desteği Geldi!
  Son Düzenleme:

  OpenAI, ChatGPT Plus aboneleri için yeni beta özelliklerini duyurdu. Bu güncelleme, abonelere dosya yükleme ve çok modlu destek gibi özellikleri sunuyor. Daha önce kullanıcıların GPT-4'ten belirli modları manuel olarak seçmeleri gerekiyordu, artık bu modlar, kullanıcının ihtiyaçlarına göre otomatik olarak tahmin edilip seçiliyor.

  Bireysel Kullanıcılara Sunulan Enterprise Özellikleri

  ChatGPT Plus, şimdiye kadar sadece ChatGPT Enterprise planında bulunan özelliklerin bazılarını bireysel abonelik planına da getiriyor. Bu, bireysel kullanıcılara daha gelişmiş özelliklere erişim imkanı sunuyor. 

  Özellikle ‘Gelişmiş Veri Analizi’ özelliği sayesinde kullanıcılar, sohbet botuna dosya yükleyebiliyor. Dosya yüklemesi ve analizi tamamlandığında bot, bu verileri özetleyebiliyor, soruları yanıtlıyor ve kullanıcının isteklerine göre görselleştirmeler oluşturabiliyor.

  Sadece Metin Dosyası Değil: Yenilikçi Dosya Yükleme Özellikleri

  Sohbet robotunun yetenekleri sadece metin dosyalarıyla sınırlı değil. Dosya yükleme özelliği, kullanıcılara daha geniş bir yelpazede hizmet sunma potansiyeli taşıyor. Örneğin, Threads platformunda bir kullanıcı, ChatGPT'ye bir kapibara fotoğrafı yüklediğini ve ardından DALL-E 3'ün bu fotoğrafı Pixar tarzında bir sanat eserine dönüştürdüğünü paylaştı. DALL-E 3 entegrasyonu, ChatGPT'ye kısa bir süre önce eklendi ve bu entegrasyon, kullanıcılara daha çeşitli kullanım senaryoları sunuyor. Kapibara örneği gibi artık kullanıcıların yükledikleri görsellere dayanarak sanatsal eserler üretmek çok daha kolay.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Z Fold 6 İlk Defa Görüntülendi: İşte Yeni Tasarımı!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın canlı görüntüleri ortaya çıktı. Yeni tasarımı, daha kompakt yapısı ve geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.

  HyperOS 2.0 Güncellemesi Alacak Xiaomi, Redmi ve POCO Telefonlar Belli Oldu!

  Xiaomi, Android 15 tabanlı HyperOS 2.0 güncellemesiyle cihazlarını yeniliyor. İşte güncellemeyi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modellerinin tam listesi!

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  Slovenya - Danimarka maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? | Euro 2024

  Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Slovenya ve Danimarka karşı karşıya geliyor. C Grubu'nda yer alan bu iki güçlü takım, Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen turnuvada birbirleriyle mücadele edecek. Slovenya'da Jan Oblak, Benjamin Sesko, Sporar ve

  ChatGPT’ye Yeni Özellikler Eklendi: Dosya Yükleme ve Analiz Etme Desteği Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et