R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitch Sohbet Geçmişi Özelliği Aktif Edildi!

  Twitch sohbet geçmişi özelliğini resmî olarak duyurdu. Bu özellik ile beraber izleyiciler, eski yorumları okuyup yayını daha iyi anlayacak.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  11.02.2023 14:58 3101 1 dk okuma süresi
  Twitch Sohbet Geçmişi Özelliği Aktif Edildi!
  Son Düzenleme:

  Twitch, bir yayın platformu. Twitch’i kullanan pek çok izleyicinin yaşadığı sorunlardan birisi yayına geç kalmak. Bir kullanıcı, yayını geç açtığında yayında neyin konuşulduğunu tam olarak anlamayabilir. Bu durumda yorumları okuyarak veya yayını takip ederek olayı çözmeye çalışır. Sohbet geçmişi, bu problemi çözüme kavuşturabilir. Birçok kullanıcının istediği özelliklerden birisi de geçmiş sohbet özelliğiydi. Bu özellik ile beraber artık yayınların sohbeti okunabiliyor olacak.

  Twitch sohbet geçmişi artık kullanılabilir olacak

  Twitch, sohbet geçmişi özelliğine kavuştu. Twitch ekibi, yaptığı açıklamada artık yayına giren izleyicilerin önceki mesajları göreceği söyledi. Bu olay, birçok Twitch kullanıcısını sevindirdi. Geçmiş sohbetin görünmesi yayına yeni girenlerin daha önce ne konuşulduğunu öğrenmesi anlamına geliyor. Bu da bazıları için faydalı bir şey. Çünkü geçmiş yorumlara ulaşmak, yayını daha iyi anlamayı sağlar.

  Twitch’in yeni özelliği hakkında bir bilgi daha verildi. Buna göre yorumlar, yayın başından bu yana değil belirli bir miktarda görünecek. Son 1 saat içerisinde yapılan son 50 yorum görünecek. Daha eski yorumlar kullanıcılara yansımayacak.

  Eğer bir izleyici, yayın başladıktan birkaç dakika sonra yayına girerse tüm yorumları görebilir. Bunun dışında tüm sohbet geçmişine erişmek mümkün olmayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Adaptif Şeffaf Mod ile AirPods'un Yeni Gürültü Engelleme Özelliği

  Apple, bugün düzenlenen WWDC23 etkinliğinde AirPods Pro için heyecan verici bir yenilik duyurdu: "Adaptif Şeffaf Mod". Ayrıca, üç yeni özellik daha tanıtıldı.

  Mozilla'nın Firefox'a Sohbet Robotu Ekleyecek: Gündemde ChatGPT ve Google Bard Var!

  Mozilla, Firefox'a sohbet robotu entegre etme planları yapıyor. Şirket, yakın gelecekte ChatGPT veya Google Bard gibi çözümlerden birini Firefox'a ekleyebilir.

  Instagram Yorumları Artık Daha İşlevsel: Yeni Anket Özelliği Geliyor

  Instagram ekibi, platformun yorumlar bölümü için yeni bir özelliği test ediyor. Buna göre yakın süreçte Instagram, yorumlarda anket yapma özelliğini açacak!

  Twitch Sohbet Geçmişi Özelliği Aktif Edildi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et