R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitch Sohbet Geçmişi Özelliği Aktif Edildi!

  Twitch sohbet geçmişi özelliğini resmî olarak duyurdu. Bu özellik ile beraber izleyiciler, eski yorumları okuyup yayını daha iyi anlayacak.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  11.02.2023 14:58 4638 1 dk okuma süresi
  Twitch Sohbet Geçmişi Özelliği Aktif Edildi!
  Son Düzenleme:

  Twitch, bir yayın platformu. Twitch’i kullanan pek çok izleyicinin yaşadığı sorunlardan birisi yayına geç kalmak. Bir kullanıcı, yayını geç açtığında yayında neyin konuşulduğunu tam olarak anlamayabilir. Bu durumda yorumları okuyarak veya yayını takip ederek olayı çözmeye çalışır. Sohbet geçmişi, bu problemi çözüme kavuşturabilir. Birçok kullanıcının istediği özelliklerden birisi de geçmiş sohbet özelliğiydi. Bu özellik ile beraber artık yayınların sohbeti okunabiliyor olacak.

  Twitch sohbet geçmişi artık kullanılabilir olacak

  Twitch, sohbet geçmişi özelliğine kavuştu. Twitch ekibi, yaptığı açıklamada artık yayına giren izleyicilerin önceki mesajları göreceği söyledi. Bu olay, birçok Twitch kullanıcısını sevindirdi. Geçmiş sohbetin görünmesi yayına yeni girenlerin daha önce ne konuşulduğunu öğrenmesi anlamına geliyor. Bu da bazıları için faydalı bir şey. Çünkü geçmiş yorumlara ulaşmak, yayını daha iyi anlamayı sağlar.

  Twitch’in yeni özelliği hakkında bir bilgi daha verildi. Buna göre yorumlar, yayın başından bu yana değil belirli bir miktarda görünecek. Son 1 saat içerisinde yapılan son 50 yorum görünecek. Daha eski yorumlar kullanıcılara yansımayacak.

  Eğer bir izleyici, yayın başladıktan birkaç dakika sonra yayına girerse tüm yorumları görebilir. Bunun dışında tüm sohbet geçmişine erişmek mümkün olmayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Artık Herkese Açık!

  X uygulamasında artık herkes için sesli ve görüntülü arama özelliği! İletişimde sınırları kaldırın, her an bağlantıda kalın.

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  Xiaomi Civi 4 Geliyor: Tanıtımdan Önce Test Edildi!

  Xiaomi Civi 4, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 16GB RAM, 1,5K ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Cihazın, mayıs ayında tanıtılması bekleniyor!

  Windows 11 Spotlight Özelliği, Windows 10’a da Geliyor!

  Windows 10'a gelen Spotlight özelliği ile masaüstünüzde keşif yapabilirsiniz. Bing destekli duvar kağıtları ve detaylı bilgilerle deneyiminizi zenginleştirin.

  Twitch Sohbet Geçmişi Özelliği Aktif Edildi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et