R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni güncellemelerini arka arkaya açıklamaya devam ediyor. Bu süreçte kullanıcıları heyecanlandıran Whatsapp fotoğraf sansürleme özelliği geliyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  30.06.2022 21:03 967 2 dk okuma süresi
  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni özellikler üzerinde çalışarak yeni güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Son zamanlarda uygulamanın yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Bunun üzerine güncellemenin gelmesine biraz daha zaman olduğu ve henüz geliştirme aşamasında olduğu öğrenildi. 

  Yeni güncellemenin detaylarına bakıldığı zaman artık kullanıcıların karşı tarafa gönderecekleri fotoğrafları istedikleri şekilde sansürleyebilecekleri ortaya çıktı. Böylece fotoğraflar karşı tarafa gönderildiği zaman bulanık hale gelebilecek.

  Whatsapp Fotoğraflar Bulanıklaştırılacak!

  Whatsapp tarafından son dönemlerde yayınlanan kararlı sürümler, kullanıcıların yeni bir sayfa açmalarını sağlıyor. Kullanıcılar Whatsapp üzerinden karşı tarafa fotoğraf gönderdikleri zaman artık daha etkili biçimde düzenlemeler yapabiliyorlar. Fotoğraflar üzerinde yeni güncellemelerin yapılması kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı. Whatsapp’a gelecek olan yeni güncellemenin ilk kez fotoğraf sansürlemeye olanak tanıyacağı öğrenildi. 

   Whatsapp Fotoğraf Sansürleme Özelliği Geliyor

  Whatsapp yeni özelliğin üzerinde henüz çalışıyor. Bu süreçte fotoğraf üzerinde yer alan ok üzerine tıklandığı takdirde istenilen alan bulanık hale getirilebilecek. Fotoğrafın tamamını bulanıklaştırmak mümkün olabileceği gibi fotoğrafın üzerindeki belirli bir bölge de bulanık hale getirilebilir. Daha önce yapılan herhangi bir güncellemede böyle bir özellik getirilmemişti. Bazı kullanıcılar fotoğrafta görünmesini istemedikleri bölgeleri, fotoğrafın üzerinde bulunan kalem işareti ile birlikte karalayarak sansürleyerek kullanıyorlardı. 

  Yeni güncelleme teknoloji kulislerinde konuşuluyor ancak Whatsapp tarafından konu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Özelliğin beta sürümlere gelip gelmeyeceği de henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bilinmiyor. Gelecek dönemde yapılacak açıklamaların detaylar konusunda belirleyici olması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Xiaomi Pad 6S Pro'nun Özellikleri Paylaşıldı: İşte Detaylar!

  22 Şubat'ta Xiaomi, premium tablet serisi Xiaomi Pad 6S Pro'yu da görücüye çıkaracak. Xiaomi'nin bu yeni tabletine dair önemli özellikler açıklandı.

  Xiaomi 14 Ultra'nın Resmi Kamera Özellikleri Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Xiaomi 14 Ultra, yenilikçi kamera sensörleri ve üstün performansıyla teknolojiseverleri heyecanlandırıyor. Cihaz, 25 Şubat'ta resmen tanıtılacak!

  Xiaomi Civi 4 Geliyor: Tanıtımdan Önce Test Edildi!

  Xiaomi Civi 4, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 16GB RAM, 1,5K ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Cihazın, mayıs ayında tanıtılması bekleniyor!

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et