R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni güncellemelerini arka arkaya açıklamaya devam ediyor. Bu süreçte kullanıcıları heyecanlandıran Whatsapp fotoğraf sansürleme özelliği geliyor.

  Ecem Ecem 30.06.2022 21:03 519 2 dk okuma süresi
  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni özellikler üzerinde çalışarak yeni güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Son zamanlarda uygulamanın yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Bunun üzerine güncellemenin gelmesine biraz daha zaman olduğu ve henüz geliştirme aşamasında olduğu öğrenildi. 

  Yeni güncellemenin detaylarına bakıldığı zaman artık kullanıcıların karşı tarafa gönderecekleri fotoğrafları istedikleri şekilde sansürleyebilecekleri ortaya çıktı. Böylece fotoğraflar karşı tarafa gönderildiği zaman bulanık hale gelebilecek.

  Whatsapp Fotoğraflar Bulanıklaştırılacak!

  Whatsapp tarafından son dönemlerde yayınlanan kararlı sürümler, kullanıcıların yeni bir sayfa açmalarını sağlıyor. Kullanıcılar Whatsapp üzerinden karşı tarafa fotoğraf gönderdikleri zaman artık daha etkili biçimde düzenlemeler yapabiliyorlar. Fotoğraflar üzerinde yeni güncellemelerin yapılması kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı. Whatsapp’a gelecek olan yeni güncellemenin ilk kez fotoğraf sansürlemeye olanak tanıyacağı öğrenildi. 

   Whatsapp Fotoğraf Sansürleme Özelliği Geliyor

  Whatsapp yeni özelliğin üzerinde henüz çalışıyor. Bu süreçte fotoğraf üzerinde yer alan ok üzerine tıklandığı takdirde istenilen alan bulanık hale getirilebilecek. Fotoğrafın tamamını bulanıklaştırmak mümkün olabileceği gibi fotoğrafın üzerindeki belirli bir bölge de bulanık hale getirilebilir. Daha önce yapılan herhangi bir güncellemede böyle bir özellik getirilmemişti. Bazı kullanıcılar fotoğrafta görünmesini istemedikleri bölgeleri, fotoğrafın üzerinde bulunan kalem işareti ile birlikte karalayarak sansürleyerek kullanıyorlardı. 

  Yeni güncelleme teknoloji kulislerinde konuşuluyor ancak Whatsapp tarafından konu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Özelliğin beta sürümlere gelip gelmeyeceği de henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bilinmiyor. Gelecek dönemde yapılacak açıklamaların detaylar konusunda belirleyici olması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaksilerin Çarpışması Hubble Uzay Teleskobundan Kaçmadı! Çarpışmanın Fotoğrafları Dünya’ya Gönderildi!

  Hubble Uzay Teleskobu, iki galaksinin çarpışma anı fotoğraflarını çekti. Teleskop, çektiği çarpışma fotoğraflarını Dünya’ya gönderdi.

  OPPO Pad 2 Özellikleri Sızdırıldı!

  Digital Chat Station, yakın zamanda OPPO Pad 2 özelliklerini sızdırdı. Bilgilere göre cihaz, beğenilecek özelliklerle gelecek ve orta segmente hitap edecek!

  WhatsApp Yeni Özellik Mesajı Atacak!

  WhatsApp’ın masaüstü sürümünde ortaya çıkan yeni bir özellik dikkatleri üzerine çekti. Buna göre WhatsApp, artık yeni bir özellik geldiğinde kullanıcılara mesaj gönderecek.

  Samsung Android 14 için Çalışmalara Başladı

  Alınan duyumlara göre Samsung, Android 14 için çalışmalara şimdiden başladı. İddialara göre Android 14 güncellemesi, sanıldığından çok daha erken gelebilir.

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et