R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni güncellemelerini arka arkaya açıklamaya devam ediyor. Bu süreçte kullanıcıları heyecanlandıran Whatsapp fotoğraf sansürleme özelliği geliyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  30.06.2022 21:03 988 2 dk okuma süresi
  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni özellikler üzerinde çalışarak yeni güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Son zamanlarda uygulamanın yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Bunun üzerine güncellemenin gelmesine biraz daha zaman olduğu ve henüz geliştirme aşamasında olduğu öğrenildi. 

  Yeni güncellemenin detaylarına bakıldığı zaman artık kullanıcıların karşı tarafa gönderecekleri fotoğrafları istedikleri şekilde sansürleyebilecekleri ortaya çıktı. Böylece fotoğraflar karşı tarafa gönderildiği zaman bulanık hale gelebilecek.

  Whatsapp Fotoğraflar Bulanıklaştırılacak!

  Whatsapp tarafından son dönemlerde yayınlanan kararlı sürümler, kullanıcıların yeni bir sayfa açmalarını sağlıyor. Kullanıcılar Whatsapp üzerinden karşı tarafa fotoğraf gönderdikleri zaman artık daha etkili biçimde düzenlemeler yapabiliyorlar. Fotoğraflar üzerinde yeni güncellemelerin yapılması kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı. Whatsapp’a gelecek olan yeni güncellemenin ilk kez fotoğraf sansürlemeye olanak tanıyacağı öğrenildi. 

   Whatsapp Fotoğraf Sansürleme Özelliği Geliyor

  Whatsapp yeni özelliğin üzerinde henüz çalışıyor. Bu süreçte fotoğraf üzerinde yer alan ok üzerine tıklandığı takdirde istenilen alan bulanık hale getirilebilecek. Fotoğrafın tamamını bulanıklaştırmak mümkün olabileceği gibi fotoğrafın üzerindeki belirli bir bölge de bulanık hale getirilebilir. Daha önce yapılan herhangi bir güncellemede böyle bir özellik getirilmemişti. Bazı kullanıcılar fotoğrafta görünmesini istemedikleri bölgeleri, fotoğrafın üzerinde bulunan kalem işareti ile birlikte karalayarak sansürleyerek kullanıyorlardı. 

  Yeni güncelleme teknoloji kulislerinde konuşuluyor ancak Whatsapp tarafından konu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Özelliğin beta sürümlere gelip gelmeyeceği de henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bilinmiyor. Gelecek dönemde yapılacak açıklamaların detaylar konusunda belirleyici olması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Galaxy Z Flip 6'nın Fiyatı Şaşırttı: Beklenenden Çok Pahalı!

  Samsung Galaxy Z Flip 6'nın fiyatı beklenenden pahalı çıktı. Yeni model, gelişmiş özellikler ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. İşte detaylar!

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et