R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni güncellemelerini arka arkaya açıklamaya devam ediyor. Bu süreçte kullanıcıları heyecanlandıran Whatsapp fotoğraf sansürleme özelliği geliyor.

  Elif Elif 30.06.2022 21:03 406 2 dk okuma süresi
  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde en çok kullanılan online mesajlaşma platformu Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için yeni özellikler üzerinde çalışarak yeni güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Son zamanlarda uygulamanın yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Bunun üzerine güncellemenin gelmesine biraz daha zaman olduğu ve henüz geliştirme aşamasında olduğu öğrenildi. 

  Yeni güncellemenin detaylarına bakıldığı zaman artık kullanıcıların karşı tarafa gönderecekleri fotoğrafları istedikleri şekilde sansürleyebilecekleri ortaya çıktı. Böylece fotoğraflar karşı tarafa gönderildiği zaman bulanık hale gelebilecek.

  Whatsapp Fotoğraflar Bulanıklaştırılacak!

  Whatsapp tarafından son dönemlerde yayınlanan kararlı sürümler, kullanıcıların yeni bir sayfa açmalarını sağlıyor. Kullanıcılar Whatsapp üzerinden karşı tarafa fotoğraf gönderdikleri zaman artık daha etkili biçimde düzenlemeler yapabiliyorlar. Fotoğraflar üzerinde yeni güncellemelerin yapılması kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı. Whatsapp’a gelecek olan yeni güncellemenin ilk kez fotoğraf sansürlemeye olanak tanıyacağı öğrenildi. 

   Whatsapp Fotoğraf Sansürleme Özelliği Geliyor

  Whatsapp yeni özelliğin üzerinde henüz çalışıyor. Bu süreçte fotoğraf üzerinde yer alan ok üzerine tıklandığı takdirde istenilen alan bulanık hale getirilebilecek. Fotoğrafın tamamını bulanıklaştırmak mümkün olabileceği gibi fotoğrafın üzerindeki belirli bir bölge de bulanık hale getirilebilir. Daha önce yapılan herhangi bir güncellemede böyle bir özellik getirilmemişti. Bazı kullanıcılar fotoğrafta görünmesini istemedikleri bölgeleri, fotoğrafın üzerinde bulunan kalem işareti ile birlikte karalayarak sansürleyerek kullanıyorlardı. 

  Yeni güncelleme teknoloji kulislerinde konuşuluyor ancak Whatsapp tarafından konu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Özelliğin beta sürümlere gelip gelmeyeceği de henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bilinmiyor. Gelecek dönemde yapılacak açıklamaların detaylar konusunda belirleyici olması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yerli Otomobil TOGG için Beklenen Batarya Üretimi Tamamlandı!

  TOGG için merakla beklenen batarya üretiminde sona gelindi. Seri üretim için geri sayım başlarken, konu hakkında merak edilenlere haberimizde yer verdik.

  Elif 938

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Apex Legends Yeni Karakter Vantage’nin Özellikleri Tanıtıldı! Apex Legends 14.Sezon Başlıyor!

  Apex Legends'in gelecek hafta başlayacak yeni sezonuna dair tanıtım videosu yayınlandı. İşte yeni sezonda geleceği duyurulan yeni Apex Legends karakteri, Vantage'nin özellikleri ve diğer yeniliklere dair tüm detaylar!

  iPhone 14 ile Gelecek Yeni Özellik Ortaya Çıktı! İşte iPhone’nin Yeni Özelliği!

  Apple'nin tanıtımına çok az bir süre kalan iPhone 14 serisi için yeni bir iddia ortaya çıktı. İddiaya göre o ekran özelliği yeni iPhone serisinde olacak. İşte o özellik!

  Whatsapp için Beklenen Özellik Geliyor: Fotoğraflar Sansürlenebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et