R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  LG’den Beyaz Eşya Sektöründe Devrim: Renk Değiştiren Buzdolabı Geliyor

  IFA 2022 fuarında metal ve beyaz renkli yeni nesil buzdolaplarını sergileyen LG, MoodUP isimli yeni modelleriyle dikkatleri üzerine topladı….

  Arin Arslan Arin Arslan 02.09.2022 12:21 2593 1 dk okuma süresi
  LG’den Beyaz Eşya Sektöründe Devrim: Renk Değiştiren Buzdolabı Geliyor
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz günlerde düzenlenen IFA fuarında LED kapı panelli buzdolaplarını görücüye çıkardı. Standart bozdolaplarının aksine, LED teknolojisi bulunan bu buzdolapları, akıllı telefon üzerinden kontrol edilebilecek. 

  Global pazarda en büyük ekran üreticisi olan LG, beyaz eşya sektörüne de yeni nesil teknolojiyi entegre etmek için çalışıyor. 

  Dahili Bluetooth Hoparlör ve LED Teknolojisi Kullanılacak!

  Alışık olduğumuz beyaz eşya yapılarının dışına çıkan LG, renk değiştiren LED panelli kapılar üzerinde çalışıyor. MoodUP ismi verilen modeller, kapı üzerinden ya da akıllı cihazlarla kontrol edilebilecek. Üst kapı panelinde 22 farklı renk seçeneği bulunurken, alt kapı panelinde ise 19 farklı renk seçeneği bulunuyor. 

  Buzdolabına yaklaşınca, karşılama mesajıyla yanıt veren buzdolabı, aynı zamanda dahili bir hoparlör de içerecek. Renk modlarıyla beraber dinlenen şarkıyı kombinleyebilme imkanı da tanınıyor. 

  Ses Tanıma Sistemiyle Gelecek

  Ses tanıma sistemi ile alıcısıyla buluşacak olan buzdolabı, ev sahiplerini tanıyabilecek ve kişiye özel karşılama mesajı bulunacak. Fiyatı henüz belli olmasa da, 20 bin TL’nin üzerinde satışa sunulması bekleniyor.

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  T4W World War 3 İçin Tarih Verdi: Ücretsiz Sürüm Geliyor!

  World War 3, artık Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de ücretsiz olacak. Buna göre Türkiye’deki kullanıcılar da oyuna ücretsiz olarak ulaşacaklar.

  Logitech'ten Oyunculara Müjde: Taşınabilir Oyun Konsolu Geliyor!

  Logitech, G Cloud isimli taşınabilir oyun konsolunun tanıtımını yaptı. Logitech G Cloud, oyun konsolu şeklinde Android tablet olarak piyasa çıkacak.

  Elif 1044

  Kısa Video Üreticilerine Müjdeli Haber: Youtube Shorts Geliyor!

  Youtube Shorts, çok daha etkili bir platform haline geliyor. Youtube, bu değişimle Youtube Shorts üzerinden daha fazla para kazanma imkanı sunacak.

  Tekken 8 Geliyor! İlk Tekken 8 Fragmanı Yayınlandı!

  Sony, State of Play etkinliğinde PlayStation 5'e gelecek yeni oyunları duyurdu. Duyurulan oyunlar arasında efsanevi Tekken serisinin sekizincisi de yer aldı. İşte etkinlikte yayınlanan Tekken 8 fragmanı ve oyuna dair yapılan açıklamalar!

  LG’den Beyaz Eşya Sektöründe Devrim: Renk Değiştiren Buzdolabı Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et