R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  LG’den Beyaz Eşya Sektöründe Devrim: Renk Değiştiren Buzdolabı Geliyor

  IFA 2022 fuarında metal ve beyaz renkli yeni nesil buzdolaplarını sergileyen LG, MoodUP isimli yeni modelleriyle dikkatleri üzerine topladı….

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  02.09.2022 12:21 3451 1 dk okuma süresi
  LG’den Beyaz Eşya Sektöründe Devrim: Renk Değiştiren Buzdolabı Geliyor
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz günlerde düzenlenen IFA fuarında LED kapı panelli buzdolaplarını görücüye çıkardı. Standart bozdolaplarının aksine, LED teknolojisi bulunan bu buzdolapları, akıllı telefon üzerinden kontrol edilebilecek. 

  Global pazarda en büyük ekran üreticisi olan LG, beyaz eşya sektörüne de yeni nesil teknolojiyi entegre etmek için çalışıyor. 

  Dahili Bluetooth Hoparlör ve LED Teknolojisi Kullanılacak!

  Alışık olduğumuz beyaz eşya yapılarının dışına çıkan LG, renk değiştiren LED panelli kapılar üzerinde çalışıyor. MoodUP ismi verilen modeller, kapı üzerinden ya da akıllı cihazlarla kontrol edilebilecek. Üst kapı panelinde 22 farklı renk seçeneği bulunurken, alt kapı panelinde ise 19 farklı renk seçeneği bulunuyor. 

  Buzdolabına yaklaşınca, karşılama mesajıyla yanıt veren buzdolabı, aynı zamanda dahili bir hoparlör de içerecek. Renk modlarıyla beraber dinlenen şarkıyı kombinleyebilme imkanı da tanınıyor. 

  Ses Tanıma Sistemiyle Gelecek

  Ses tanıma sistemi ile alıcısıyla buluşacak olan buzdolabı, ev sahiplerini tanıyabilecek ve kişiye özel karşılama mesajı bulunacak. Fiyatı henüz belli olmasa da, 20 bin TL’nin üzerinde satışa sunulması bekleniyor.

   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Karbon Vergisi Geliyor: Peki, Karbon Vergisi Nedir ve Hangi Ülkelerde Uygulanıyor?

  Türkiye, karbon vergisi uygulamasıyla sera gazı emisyonlarını azaltmayı hedefliyor. Peki, karbon vergisi nedir ve hangi ülkelerde uygulanıyor?

  Apple, iOS 18 ile Sürpriz Yapacak: Sevilen Duvar Kağıtları Geri Geliyor!

  Apple, iOS 18 ve macOS 15 ile eski iPhone ve Mac duvar kağıtlarını geri getiriyor. Kullanıcılar, nostaljik duvar kağıtlarıyla geçmişe bir yolculuk yapacak.

  LG’den Beyaz Eşya Sektöründe Devrim: Renk Değiştiren Buzdolabı Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et