R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Nokia Oyun Kulaklığı Tanıtmaya Hazırlanıyor!

  HMD Global bünyesinde varlığını devam ettiren Nokia, farklı cihazlar üretmeye devam ediyor. Son yıllarda kulaklık pazarına yatırım yapan firma şimdi de bir oyuncu kulaklığını piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

  Dide Su Kaya
  Dide Su Kaya R10 Editörü
  08.08.2022 12:26 1941 2 dk okuma süresi
  Nokia Oyun Kulaklığı Tanıtmaya Hazırlanıyor!
  Son Düzenleme:

  Bir zamanlar telefon pazarının hakimlerinden biri olan Nokia, Microsoft ile yaptığı anlaşmalar sonucu varlığını sona erdirmişti. Uzun bir süre telefon pazarına geri dönmeyen firma, “HMD Global” altında pazara geri döndü ancak bu sefer farklı kitlelere hitap etmeye başladı. Son yıllarda özellikle kulaklık gibi farklı kategorilerde kendine yer edinmeye çalışan Nokia, şimdi de oyuncu kulaklığı üretiyor.

  Nokia

  Nokia CB - 301 Teknik Özellikleri

  CB - 301 ya da Noki Comm Band Pro, Nokia Mobile'ın yakında tanıtmayı planladığı yeni bir ses kulaklığıdır. Mikrofona da sahip olan bu kulaklıklar kesinlikle çevrimiçi oyunlarda ya da bazı endüstrilerde veya diğer işletmelerde kullanılabilecek gibi görünüyor. 

  Nokia CB - 301, FCC'yi yeni geçti ve garip bir şekilde, “harici ve dahili fotoğraflar” ile kullanım kılavuzu da dahil olmak üzere tüm belgeleri çevrimiçi olarak yayınlandı. Kulaklık ya da mikrofonlu kulaklık seti, sol sürücüdeki “com bandı” dışında, Nokia Wired'a benzer bir şekle sahip. Kulaklık 400 mAh batarya bulunduracak ve bu batarya tüm gün aramalar için yeterli olacaktır. Ayrıca kulaklık  “USB-C” ile şarj edilebilecek.

  Görünüşe göre "kafa yastığı" ve "kulak kapları" değiştirilebilir olacak ve kulaklık, oyun ve video modunun yanı sıra kulaklık video ve oyun sırasında kullanılabilecek bir düşük gecikme modu da sunacak.

  Kulaklık, iyi ses kalitesi için geniş bir akustik bölmeye sahip rahat kulak kapakları ile hoş bir tasarıma sahip görünüyor. Kulaklık sahip olduğu bu donanımla oyuncular ve tüm gün telefonda konuşan herkes için faydalı olacak gibi gözüküyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Popüler Oyun Elden Ring, Mobil Sürümüyle Oyuncu Kalplerini Fethetmeye Hazırlanıyor!

  Elden Ring'in mobil sürümü geliyor! Tencent'in geliştirdiği ve merakla beklenen bu oyun, mobil platformlarda yeni bir fenomen olmaya aday!

  Nokia Efsanesi Resmen Sona Eriyor: İşte Detaylar!

  HMD Global, Nokia ile yollarını ayırıp kendi markası altında ürün çıkaracak. Yeni döneme hazırlıklar sürüyor.

  Amazon Prime Gaming Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu: Tam 7 Oyun Ücretsiz Erişime Açılacak!

  Şubat 2024'te Amazon Prime Gaming, üyelerine özel 7 yeni ücretsiz oyun sunacak. İşte Prime Gaming'in bu ayki zengin oyun seçkisi!

  Nokia Oyun Kulaklığı Tanıtmaya Hazırlanıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et