R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Nokia Oyun Kulaklığı Tanıtmaya Hazırlanıyor!

  HMD Global bünyesinde varlığını devam ettiren Nokia, farklı cihazlar üretmeye devam ediyor. Son yıllarda kulaklık pazarına yatırım yapan firma şimdi de bir oyuncu kulaklığını piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

  Dide Su Kaya
  Dide Su Kaya R10 Editörü
  08.08.2022 12:26 1956 2 dk okuma süresi
  Nokia Oyun Kulaklığı Tanıtmaya Hazırlanıyor!
  Son Düzenleme:

  Bir zamanlar telefon pazarının hakimlerinden biri olan Nokia, Microsoft ile yaptığı anlaşmalar sonucu varlığını sona erdirmişti. Uzun bir süre telefon pazarına geri dönmeyen firma, “HMD Global” altında pazara geri döndü ancak bu sefer farklı kitlelere hitap etmeye başladı. Son yıllarda özellikle kulaklık gibi farklı kategorilerde kendine yer edinmeye çalışan Nokia, şimdi de oyuncu kulaklığı üretiyor.

  Nokia

  Nokia CB - 301 Teknik Özellikleri

  CB - 301 ya da Noki Comm Band Pro, Nokia Mobile'ın yakında tanıtmayı planladığı yeni bir ses kulaklığıdır. Mikrofona da sahip olan bu kulaklıklar kesinlikle çevrimiçi oyunlarda ya da bazı endüstrilerde veya diğer işletmelerde kullanılabilecek gibi görünüyor. 

  Nokia CB - 301, FCC'yi yeni geçti ve garip bir şekilde, “harici ve dahili fotoğraflar” ile kullanım kılavuzu da dahil olmak üzere tüm belgeleri çevrimiçi olarak yayınlandı. Kulaklık ya da mikrofonlu kulaklık seti, sol sürücüdeki “com bandı” dışında, Nokia Wired'a benzer bir şekle sahip. Kulaklık 400 mAh batarya bulunduracak ve bu batarya tüm gün aramalar için yeterli olacaktır. Ayrıca kulaklık  “USB-C” ile şarj edilebilecek.

  Görünüşe göre "kafa yastığı" ve "kulak kapları" değiştirilebilir olacak ve kulaklık, oyun ve video modunun yanı sıra kulaklık video ve oyun sırasında kullanılabilecek bir düşük gecikme modu da sunacak.

  Kulaklık, iyi ses kalitesi için geniş bir akustik bölmeye sahip rahat kulak kapakları ile hoş bir tasarıma sahip görünüyor. Kulaklık sahip olduğu bu donanımla oyuncular ve tüm gün telefonda konuşan herkes için faydalı olacak gibi gözüküyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  Nokia Lumia 920 Geri Dönüyor: HMD Skyline Görücüye Çıktı!

  Nokia, ikonik Lumia 920'nin tasarımını taşıyan HMD Skyline'ı tanıttı. Yeni model, modern özelliklerle bu sonbahar piyasaya çıkacak.

  Xbox Game Pass'e Eklenecek ve Çıkacak Oyunlar Açıklandı!

  Haziran ayında Xbox Game Pass'e 8 yeni oyun ekleniyor. Bununla beraber bazı oyunlar da platformdan kaldırılıyor.

  AMD Ryzen 9 9900X Oyun Testine Girdi: İşte Sonuçlar!

  AMD'nin Zen 5 mimarisiyle güçlendirilmiş Ryzen 9 9900X işlemcisi, Avatar: Frontiers of Pandora oyununda 1080p çözünürlükte ortalama 229 FPS performans sergiledi.

  Nokia Oyun Kulaklığı Tanıtmaya Hazırlanıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et