R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Humane Ai Pin: Telefonların Yerini Alacak Yeni Cihazın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Humane tarafından geliştirilen ve akıllı telefonların yerini alacağı söylenen yenilikçi cihazın adı ve çıkış tarihi açıklandı. Eski Apple çalışanlarının dahil olduğu projenin bu yıl gerçekleşeceği belirtildi. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  03.07.2023 15:17 2527 2 dk okuma süresi
  Humane Ai Pin: Telefonların Yerini Alacak Yeni Cihazın Çıkış Tarihi Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  İlk olarak TED 2023 konferansında adı duyulan Humane Ai Pin, eski Apple çalışanlarının kurduğu Humane şirketi tarafından geliştirilen bir teknoloji ürünü. Lansmanda dikkat çeken "Humane Ai Pin" ile artık telefona ihtiyaç olmayacağı belirtiliyor.

  Humane Ai Pin: Akıllı Telefonların Yerini Almaya Hazır

  Humane Ai Pin, giyilebilir bir teknoloji ürünü olarak tasarlandı. Cihaz, kullanıcının giysilerine entegre edilebilen bir projektör, mikrofon ve hoparlör içeriyor. Bu sayede kullanıcılara tam anlamıyla bir telefon hissiyatı sağlıyor.

  TED konferansında sergilenen cihazın, bir sesli asistan gibi kullanıldığını ve otomatik olarak günlük özetler aldığını, hatta besin bilgilerini almak için fotoğraflar çektiğini görüyoruz. Cihaz, kullanıcıya bir çikolata barının besin bilgilerini göstermek üzere küçük bir yeşil ekran yansıtıyor. Ayrıca, "Humane Ai Pin" bir simültane çeviri özelliğine de sahip.

  Humane Ai Pin’in Yenilikçi Yapısı

  Yeni yapılan duyuruya göre bu teknoloji harikası cihaz, Humane Ai Pin olarak adlandırılacak ve bir Snapdragon platformu tarafından desteklenecek. Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

  Cihazın isminde yer alan "Pin" ifadesi, cihazın taşınabilirliği konusunda ipuçları sunuyor. Bu, "Humane Ai Pin"in giysiye monte edilebilir bir aygıt olarak kullanılacağını gösteriyor. Yapay zekâ destekli Humane Ai Pin, bir dizi sensör ile "bağlamsal ve ortam bilgi işlem etkileşimleri" sunuyor. Ancak çıkış tarihi veya fiyatı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Drive Yeniliklerle Güncellendi: Videolar Artık Daha Akıcı

  Google Drive, yeni özelliklerle beraber güncellendi. Yeni videolar, artık daha akıcı, arama daha kolay, sorgu süreleri uzadı.

  Yapay Zeka Güvenliğinde Yeni Bir Çağ: Morris II Virüsü Alarmı

  Yapay zeka güvenliği tehdit altında. Morris II, ChatGPT ve Google Gemini'yi etkileyen ilk virüs oldu.

  Yeni Nesil Chromecast with Google TV Geliyor: Yeni Bir Çağ Başlıyor!

  Google'ın yeni nesil Chromecast with Google TV'si yakında geliyor. Cihaz, daha fazla depolama, gelişmiş özellikler ve yüksek performans sunacak.

  Samsung Unpacked Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring akıllı yüzük ve ekonomik katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Fold 6 FE'nin tanıtılacağı Samsung Unpacked etkinliğinin tarihi ortaya çıktı.

  Humane Ai Pin: Telefonların Yerini Alacak Yeni Cihazın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et