R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hepsiburada Premium Kullanıcılara Ayrıcalıklı Hizmet Sunacak

  Hepsiburada kullanıcı deneyimini ve pazar payını artırmak için harekete geçti. Hepsiburada Premium hizmetini açıklayarak aylık abonelik karşılığında oldukça cazip imkanlar sunacağını duyurdu.

  Elif Elif 21.06.2022 12:59 1081 2 dk okuma süresi
  Hepsiburada Premium Kullanıcılara Ayrıcalıklı Hizmet Sunacak
  Son Düzenleme:

  Son dönemlerin en çok tercih edilen e ticaret sitelerinden Hepsiburada kullanıcılara özel hizmet sunmak için yeni düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Daha önce Amazon Prime belirli bir aylık abonelik ücreti karşılığında kullanıcılara özel hizmet sunmak için adım atmış ve kullanıcılardan tam not almıştı. Bunun ardından benzer bir adımı Hepsiburada’nın attığı ortaya çıktı. Kullanıcıları için Hepsiburada Premium adı altında bir paket hazırladı. 

  Hepsiburada Premium Kullanıcılarına Özel Hizmet Sunacak

  Şirket tarafından yapılan açıklamanın ardından Hepsiburada Premium aboneliğinin aylık ücretinin 10 lira olduğu açıklandı. Aylık cüzi bir miktar karşılığında kullanıcılar tüm alışverişlerinde kargo ücreti ödemeden sorunsuz bir hizmet alabilecekler. 

  Üyeliği aktif hale gelen kullanıcılar aynı zamanda aylık BluTV aboneliğinden de ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Aboneler herhangi bir ücret ödemeden kapıda iade hizmeti alabilecekler. Herhangi bir sorun karşısında çağrı merkezine bağlanmak isteyen kullanıcılara öncelikli hizmet verilecek. E ticaret sitesi üzerinden mobilya alacak olan kullanıcılar abonelik şartları gereği ücretsiz mobilya montajı hizmeti alabilecekler. Alışveriş yaptıkça yüzde 3 hepsipapel kazancı ile indirimli alışveriş yapılabilecek. 

  Hepsiburada Premium Duyurusu Yapılacak

  Şirketten gelen açıklamaya göre çok geçmeden Hepsiburada Premium detayları hakkında kapsamlı bir duyurunun yapılacağı belirtildi. Yapılan açıklama kullanıcılar arasında olumlu karşılanmasına rağmen Türkiye’de ne kadar ilgi göreceği henüz tam olarak bilinmiyor. Ancak ciddi bir kullanıcı kitlesinin olduğu düşünüldüğü zaman aylık 10 lira karşılığında pek çok kişinin ekstra sunulan avantajlardan yararlanmak isteyebileceği düşünülüyor. 

  Geçtiğimiz aylarda yapılan bir Pazar araştırması sonrasında en çok kullanılan ve tercih edilen e ticaret sitesinin Trendyol olduğu, ikinci sırayı ise yüksek Pazar payı ile Hepsiburada’nın aldığı öğrenildi. Premium hizmet anlayışı ile birlikte e ticaret sayfasının bir adım ön plana çıkabileceği ve kullanıcılar arasında da tercih nedeni olacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Unmention Güncellemesini Açıkladı: Kullanıcılara Sohbet Kontrolü Verilecek!

  Twitter, Nisan ayından beri test sürecinde olduğu "Unmention" güncellemesi sonunda tüm kullanıcılar için yayınlandı. İşte güncellemeye dair notlar!

  Elif 1115

  Hepsiburada Premium Abonelik Hizmetini Kullanıma Açtı!

  Hepsiburada kullanıcılarına özel Premium Abonelik sistemini açıkladı. Bu yeni sisteme göre aylık belirli bir ücret karşılığında kullanıcılara büyük fırsatlar sunulacak. İşte detaylar...

  Elif 1339

  Hepsiburada Premium ve Amazon Prime ile Tüketici Kazanacak!

  Hepsiburada Premium abonelik modelinin gelmesiyle birlikte Amazon'dan karşı hamle geldi. Amazon Prime aboneliğini satın alanlara daha fazla özellikten faydalanmalarının önünü açacak.

  Hepsiburada Premium Kullanıcılara Ayrıcalıklı Hizmet Sunacak

  Hepsiburada kullanıcı deneyimini ve pazar payını artırmak için harekete geçti. Hepsiburada Premium hizmetini açıklayarak aylık abonelik karşılığında oldukça cazip imkanlar sunacağını duyurdu.

  Elif 1079
  Hepsiburada Premium Kullanıcılara Ayrıcalıklı Hizmet Sunacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et