R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Şifre Yöneticisi Beklenen Yeni Özelliklerine Kavuştu

  Google şifre yöneticisi yeni gelen bir güncellemenin ardından pek çok yenilik aldı. Bu süreçte güvenliği sağlayacak yeni özellikler ortaya çıktı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  03.07.2022 14:27 1926 2 dk okuma süresi
  Google Şifre Yöneticisi Beklenen Yeni Özelliklerine Kavuştu
  Son Düzenleme:

  Google şifre yöneticisi bir süredir yeni güncellemeler üzerinde çalışıyordu. Kullanıcıların bu süreçte yeni güncellemeler sonucunda gelecek olan özellikleri beklediği ifade edilmişti. Şifre yönetimi internet kullanıcıları açısından son derece önemli. Bu süreçte parola yöneticisi konusunda kullanıcıların farklı seçenekleri de bulunuyor.  

  Google tarafından ücretsiz bir şekilde sunulan bir şifre yöneticisi bulunuyor. Son güncellemenin ortaya çıkması ile birlikte daha önce yaşanan sorunların da ortadan kaldırıldığı öğrenildi. Paralo yöneticisi artık kullanıcılar tarafından daha kolay biçimde kullanılabilecek. 

  Google Parolalar Tüm Cihazlarda Aynı Görünecek

  Google Parola yöneticisi genellikle platformlar arasında farklılık gösterebiliyor. Bu süreçte bilgisayarda kullanımla telefonda kullanım arasında büyük farklar oluşuyordu. Tüm bunların yanı sıra yeni bir deneyimin ortaya çıkması adına artık tüm görünümler eşitlenecek. 

  Yeni güncellemenin gelmesi ile birlikte Google şifreler artık Android üzerinde nasıl görünüyorsa aynı şekilde Google üzerinde de aynı şekilde görünecek. 

  Google Şifreler Yöneticisi Güncellendi

  Gelen yeni güncelleme sonrasında iOS kullanıcıları şifrelerini otomatik doldurmayı tercih ettikleri zaman, telefon üzerinde de şifre oluştururken büyük kolaylıklar sağlanacak. Android kullanıcıları yeni dönemde artık şifrelerinin tamamını toplu biçimde kontrol edebilecekler. Kimlik ihlali olan bir durum yaşandığı zaman uygulama otomatik olarak kişileri uyarabilecek. 

  Google güvenliğinin ihlal edilmesi halinde ortaya çıkacak olan uyarı bu süreçte tüm platformlarda görünebilecek. Artık tüm kullanıcılar platformlar üzerinde elle şifre ekleyebilecekler. Google dokun ve doldur özelliğinden faydalanmak isteyen kullanıcılar tüm şifrelerini otomatik olarak doldurabilecekler. Böylece sitelere giriş hem güvenli hem de hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilecek. 

  Şifre kullanımı pek çok kişi tarafından son derece önemlidir. Şifrelerin kötü niyetli olarak kullanılması güvenliği tehdit edecek bir unsur olduğu için dikkatli kullanılması ve yeni güncellemelerle birlikte güvenliğin artırılması önemli bir adım olarak ifade edildi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Meta'dan Yenilikçi Adım: Threads API'si Geliştiricilere Açılıyor

  Meta'nın Threads API'si, geliştiricilere açılıyor. Haziran'a kadar geniş kullanım, test sürecinde Sprinklr, Hootsuite gibi liderler yer alıyor.

  Samsung Galaxy S24 FE Geliyor: Teknoloji Tutkunlarını Heyecanlandıran Yeni Üye!

  Samsung Galaxy S24 FE, yenilikçi özellikleri ve güçlü performansıyla yakında teknolojiseverlerle buluşuyor.

  Nintendo Switch 2 Geliyor: Yeni Nesil Konsol Piyasayı Nasıl Değiştirecek?

  2025'te çıkacak Nintendo Switch 2, üstün performansı ve rekabetçi fiyatıyla oyun dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  Windows 11 Moment 5 Güncellemesi Geldi: İşte Yeni Özellikler!

  Windows 11 Moment 5 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile firma, işletim sistemine ileri düzeyde iyileştirmeler yaptı ve daha kapsamlı bir Copilot geldi!

  Google Şifre Yöneticisi Beklenen Yeni Özelliklerine Kavuştu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et