R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Şifre Yöneticisi Beklenen Yeni Özelliklerine Kavuştu

  Google şifre yöneticisi yeni gelen bir güncellemenin ardından pek çok yenilik aldı. Bu süreçte güvenliği sağlayacak yeni özellikler ortaya çıktı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  03.07.2022 14:27 1941 2 dk okuma süresi
  Google Şifre Yöneticisi Beklenen Yeni Özelliklerine Kavuştu
  Son Düzenleme:

  Google şifre yöneticisi bir süredir yeni güncellemeler üzerinde çalışıyordu. Kullanıcıların bu süreçte yeni güncellemeler sonucunda gelecek olan özellikleri beklediği ifade edilmişti. Şifre yönetimi internet kullanıcıları açısından son derece önemli. Bu süreçte parola yöneticisi konusunda kullanıcıların farklı seçenekleri de bulunuyor.  

  Google tarafından ücretsiz bir şekilde sunulan bir şifre yöneticisi bulunuyor. Son güncellemenin ortaya çıkması ile birlikte daha önce yaşanan sorunların da ortadan kaldırıldığı öğrenildi. Paralo yöneticisi artık kullanıcılar tarafından daha kolay biçimde kullanılabilecek. 

  Google Parolalar Tüm Cihazlarda Aynı Görünecek

  Google Parola yöneticisi genellikle platformlar arasında farklılık gösterebiliyor. Bu süreçte bilgisayarda kullanımla telefonda kullanım arasında büyük farklar oluşuyordu. Tüm bunların yanı sıra yeni bir deneyimin ortaya çıkması adına artık tüm görünümler eşitlenecek. 

  Yeni güncellemenin gelmesi ile birlikte Google şifreler artık Android üzerinde nasıl görünüyorsa aynı şekilde Google üzerinde de aynı şekilde görünecek. 

  Google Şifreler Yöneticisi Güncellendi

  Gelen yeni güncelleme sonrasında iOS kullanıcıları şifrelerini otomatik doldurmayı tercih ettikleri zaman, telefon üzerinde de şifre oluştururken büyük kolaylıklar sağlanacak. Android kullanıcıları yeni dönemde artık şifrelerinin tamamını toplu biçimde kontrol edebilecekler. Kimlik ihlali olan bir durum yaşandığı zaman uygulama otomatik olarak kişileri uyarabilecek. 

  Google güvenliğinin ihlal edilmesi halinde ortaya çıkacak olan uyarı bu süreçte tüm platformlarda görünebilecek. Artık tüm kullanıcılar platformlar üzerinde elle şifre ekleyebilecekler. Google dokun ve doldur özelliğinden faydalanmak isteyen kullanıcılar tüm şifrelerini otomatik olarak doldurabilecekler. Böylece sitelere giriş hem güvenli hem de hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilecek. 

  Şifre kullanımı pek çok kişi tarafından son derece önemlidir. Şifrelerin kötü niyetli olarak kullanılması güvenliği tehdit edecek bir unsur olduğu için dikkatli kullanılması ve yeni güncellemelerle birlikte güvenliğin artırılması önemli bir adım olarak ifade edildi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  iOS 18 Ne Zaman Çıkacak? İşte Beklenen Tarih!

  Apple, WWDC 2024'te iOS 18'i tanıttı. Yeni özellikler ve yapay zeka entegrasyonları ile dikkat çeken güncelleme, Eylül ayının ikinci haftasında kullanıma sunulacak.

  Google Şifre Yöneticisi Beklenen Yeni Özelliklerine Kavuştu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et