R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!

  Google tarafından yayınlanan son Play Store güncellemesi, uygulamanın güvenliğini tehdit eden sorunu ortadan kaldırdı.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  25.08.2022 05:15 1604 1 dk okuma süresi
  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!
  Son Düzenleme:

  Ağustos ayının başında yapılan Google Play sistem güncellemesi sonrasında bazı sorunlar meydana gelmişti. Ancak yapılan son güncellemenin bu sorunu ortadan kaldırdığı görüldü.

  Google tarafından Ağustos ayında yapılan güncelleme ile birlikte bazı kullanıcılar Google Play üzerinden “güncellemeyi kontrol et” sorunu ile karşı karşıya kaldılar. Bu noktada erişim sıkıntıları meydana geldi. Yaşanan bu sorunların ardından Android kullanıcılarından pek çok şikayet geldi. Android kullanıcılarından gelen bu şikayetlerin ardından Google tarafından markete yeni bir güncelleme getirildi. 

  Yeni güncelleme sorunu giderdi

  Google tarafından yayınlanan yeni Google Play Store güncellemesi ile birlikte meydana gelen sorunun ortadan kalktığı anlaşıldı. Söz konusu olan sorunun çözülmesi ile beraber kullanıcılar da artık uygulamalarının güncel olup olmadığını kontrol edebiliyorlar. Böylelikle de Google, Play Store üzerinden yapılan herhangi bir güncellemenin kaçırılmasının da önüne geçti. Kullanıcılar, cihazlarında yer alan uygulamalarının güncel olup olmadıklarını anlık olarak kontrol edebilecekler.

  Kullanıcılar, Google Play sistem güncellemelerini kontrol etmek adına cihaz ayarlarında yer alan güvenlik kısmına giriş yapabilirler. Söz konusu olan bölümde cihazlarının Google Play sistem güncellemesini aldığı tarihi de görebilirler. Belirtilen kısmın üzerine tıklandığı zaman da “güncelleme için son kontrol” mesajı, saat olarak karşılarına çıkıyor. Böylelikle de kontroller kolayca gerçekleştiriliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oppo, Yapay Zekalı Air Glass 3'ü Duyurdu: Görünüşüyle Normal, Teknolojisiyle Olağanüstü!

  Oppo'nun Air Glass 3'ü, günlük yaşamda kullanım kolaylığı sunan, sesli asistanı ve yapay zekası ile dikkat çeken akıllı gözlükler arasında yer alıyor.

  Samsung Galaxy Ring'in Pil Ömrü Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring'in devrimsel pil ömrü ve özellikleri açıklandı! Sağlık izlemesinden tasarımına kadar bu yenilikçi aksesuar hakkında her şey bu haberde!

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et