R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!

  Google tarafından yayınlanan son Play Store güncellemesi, uygulamanın güvenliğini tehdit eden sorunu ortadan kaldırdı.

  Arin Arslan Arin Arslan 25.08.2022 05:15 1127 1 dk okuma süresi
  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!
  Son Düzenleme:

  Ağustos ayının başında yapılan Google Play sistem güncellemesi sonrasında bazı sorunlar meydana gelmişti. Ancak yapılan son güncellemenin bu sorunu ortadan kaldırdığı görüldü.

  Google tarafından Ağustos ayında yapılan güncelleme ile birlikte bazı kullanıcılar Google Play üzerinden “güncellemeyi kontrol et” sorunu ile karşı karşıya kaldılar. Bu noktada erişim sıkıntıları meydana geldi. Yaşanan bu sorunların ardından Android kullanıcılarından pek çok şikayet geldi. Android kullanıcılarından gelen bu şikayetlerin ardından Google tarafından markete yeni bir güncelleme getirildi. 

  Yeni güncelleme sorunu giderdi

  Google tarafından yayınlanan yeni Google Play Store güncellemesi ile birlikte meydana gelen sorunun ortadan kalktığı anlaşıldı. Söz konusu olan sorunun çözülmesi ile beraber kullanıcılar da artık uygulamalarının güncel olup olmadığını kontrol edebiliyorlar. Böylelikle de Google, Play Store üzerinden yapılan herhangi bir güncellemenin kaçırılmasının da önüne geçti. Kullanıcılar, cihazlarında yer alan uygulamalarının güncel olup olmadıklarını anlık olarak kontrol edebilecekler.

  Kullanıcılar, Google Play sistem güncellemelerini kontrol etmek adına cihaz ayarlarında yer alan güvenlik kısmına giriş yapabilirler. Söz konusu olan bölümde cihazlarının Google Play sistem güncellemesini aldığı tarihi de görebilirler. Belirtilen kısmın üzerine tıklandığı zaman da “güncelleme için son kontrol” mesajı, saat olarak karşılarına çıkıyor. Böylelikle de kontroller kolayca gerçekleştiriliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Redmi Pad Özellikleri Ortaya Çıktı! İşte Markanın İlk Tabletinin Tasarımı!

  Xiaomi'nin ilk tablet bilgisayarı Redmi alt markasıyla çıkacak. Şirketin uzun süredir geliştirdiği bilinen ilk tableti "Redmi Pad" için önemli bir sızıntı yaşantı. Yaşanan sızıntı da Redmi Pad özellikleri ve yanı sıra tasarımı ortaya çıktı.

  OnePlus 11R Özellikleri Ortaya Çıktı! İşte Uygun Fiyatlı OnePlus 11R

  OnePlus'ın yeni giriş seviyesi cihazı "OnePlus 11R" modelinin özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. İşte OnePlus 11R özellikleri ve beklenen ücreti!

  Instagram ve Facebook'tan Büyük Yakınlaşma: Bildirimler Aynı Sayfada Olacak!

  Sosyal medya devi Meta, yeni bir güncelleme yapıyor. Buna göre Instagram ve Facebook bildirimleri artık tek sayfa üzerinden görülecek.

  Elif 412

  Google, Mobil Aramada 5 Önemli Değişiklik Yapacak

  Google, mobil aramada beş farklı değişiklik yaparak kullanıcı deneyimini iyileştirecek. Mobil uygulamaya gelişmiş sorgu iyileştirmeleri ve aramaları kolaylaştıran çeşitli özellikler eklenecek.

  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et