R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!

  Google tarafından yayınlanan son Play Store güncellemesi, uygulamanın güvenliğini tehdit eden sorunu ortadan kaldırdı.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  25.08.2022 05:15 1304 1 dk okuma süresi
  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!
  Son Düzenleme:

  Ağustos ayının başında yapılan Google Play sistem güncellemesi sonrasında bazı sorunlar meydana gelmişti. Ancak yapılan son güncellemenin bu sorunu ortadan kaldırdığı görüldü.

  Google tarafından Ağustos ayında yapılan güncelleme ile birlikte bazı kullanıcılar Google Play üzerinden “güncellemeyi kontrol et” sorunu ile karşı karşıya kaldılar. Bu noktada erişim sıkıntıları meydana geldi. Yaşanan bu sorunların ardından Android kullanıcılarından pek çok şikayet geldi. Android kullanıcılarından gelen bu şikayetlerin ardından Google tarafından markete yeni bir güncelleme getirildi. 

  Yeni güncelleme sorunu giderdi

  Google tarafından yayınlanan yeni Google Play Store güncellemesi ile birlikte meydana gelen sorunun ortadan kalktığı anlaşıldı. Söz konusu olan sorunun çözülmesi ile beraber kullanıcılar da artık uygulamalarının güncel olup olmadığını kontrol edebiliyorlar. Böylelikle de Google, Play Store üzerinden yapılan herhangi bir güncellemenin kaçırılmasının da önüne geçti. Kullanıcılar, cihazlarında yer alan uygulamalarının güncel olup olmadıklarını anlık olarak kontrol edebilecekler.

  Kullanıcılar, Google Play sistem güncellemelerini kontrol etmek adına cihaz ayarlarında yer alan güvenlik kısmına giriş yapabilirler. Söz konusu olan bölümde cihazlarının Google Play sistem güncellemesini aldığı tarihi de görebilirler. Belirtilen kısmın üzerine tıklandığı zaman da “güncelleme için son kontrol” mesajı, saat olarak karşılarına çıkıyor. Böylelikle de kontroller kolayca gerçekleştiriliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2023 Şubat Kia Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Kia Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni ve zamlı fiyatlar üzerinden satışa sunuldu!

  2023 Şubat Opel Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Opel Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  2023 Şubat Hyundai Türkiye Sıfır Araç Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Hyundai Türkiye güncel fiyat listesi açıklandı. En ucuz Hyundai modeli 359.000 TL olurken, en pahalı Hyundai modeli ise 1.989.000 TL oldu!

  Razer Viper Mini Signature Edition Oyuncu Faresi Tanıtıldı! Sadece 49 Gram!

  Dünyaca ünlü oyuncu ekipmanları markası Razer, bugüne kadarki en hafif oyuncu faresini tanıttı. İşte Razer Viper Mini Signature Edition adıyla çıkacak yeni oyuncu faresinin teknik özellikleri ve fiyatı!

  Google Play Store Güncellendi: O Sorun Ortadan Kalktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et