R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube Yeni Güncellemesiyle Podcast Sayfasını Açıyor!

  Youtube bir süredir konuşulan yeni güncellemesini ABD'de test etmeye başladı. Şirketin podcast sayfası için tasarım çalışmaları devam ediyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  24.08.2022 02:48 1263 2 dk okuma süresi
  Youtube Yeni Güncellemesiyle Podcast Sayfasını Açıyor!
  Son Düzenleme:

  Pandemi süreci pek çok alışkanlığın değişmesine neden oldu. Bu dönemde kişilerin podcast dinleme oranı giderek yükseldi. Müzik uygulaması olan Spotify tarafından sunulan podcast hizmeti, son dönemlerde büyük bir ilgiyle takip ediliyor. 

  Sosyal medya platformları arasında yaşanan rekabet yeni güncellemelerin yapılmasına neden olurken, Youtube bir süre önce podcast hizmetini başlatacağını duyurmuştu. Henüz güncelleme kullanıcılara sunulmamış olsa da, tüm podcast içeriklerine ulaşılabilmesi adına özel bir sayfa tasarımı üzerinde çalıştığı öğrenildi. 

  Youtube podcast sayfası için hazırlıklara devam ediyor!

  Youtube tarafından sızdırılan yeni bilgilere göre çalışmalar bittikten sonra tüm podcastler ‘Keşfet’ sayfasında kullanıcıların karşısına çıkmaya başlayacak. Youtube, kullanıcı deneyimini artırmak için yeni güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Youtube Shorts içeriklerinde de filigran eklemesi yapılacağı konuşulmuştu. Şimdilerde şirketin daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek için yeni düzenleme üzerinde olduğu belirlendi. 

  Podcast dinleyicilerini uygulamaya çekecek!

  Podcast içerik üreticilerini de uygulamaya çekebilmek isteyen Youtube için yeni güncelleme adeta bir milat olacak. Genellikle podcast içerik üreticileri Spotify ve Apple Music gibi farklı platformlarda aktifler. İçerik üreticilerine özel hizmetler sunan Youtube, bu sefer podcast içerik üreticilerini bünyesine katmayı planlıyor. 

  Podcast çalışması aslında ilk olarak geçtiğimiz Mart ayında yapılan bir sunum sonrasında sızdırılarak teknoloji kulislerinde konuşulmaya başlanmıştı. İlk olarak uygulama ABD kullanıcıları için yayınlandı ve test edilmeye başlandı. Tasarımın tamamlanmasının ardından dünya genelindeki tüm kullanıcılar tarafından kullanıma sunulması bekleniyor.

  Keşfet sekmesi üzerinden kullanıcılar kısa bir incelemeden sonra en çok izlenen içeriklere kolaylıkla ulaşabilecekler. ABD’de durumu test eden bazı kullanıcılar tasarım kısmının zayıf olduğunu düşünüyorlar ancak gelen tepkiler üzerine şirketin iyileştirme yapması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Netflix’ten Hesap Paylaşımına Karşı Yeni Önlem

  Netflix, kullanıcılar arasında şifre paylaşımına karşı yeni önlemler almaya devam ediyor. Platformun hesap şifresi paylaşımına karşı getirdiği yeni önleme dair detaylarda belli oldu.

  Redmi Note 11 Pro+ MIUI 14 Güncellemesi Aldı! İşte Yenilikler

  Xiaomi'nin Google tarafından yayınlanan "Android 13" işletim sistemi tabanlı MIUI 14 ara birimini kullanan model sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak Redmi Note 11 Pro Plus'a MIUI 14 güncellemesi geldi.

  GeForce Now Yeni Oyunlar ile Oyuncuları Sevindirdi!

  Nvidia GeForce Now için yeni oyun listesini açıkladı. İşte 2023 Şubat ayında GeForce Now için açıklanan yeni oyunlar!

  Youtube Yeni Güncellemesiyle Podcast Sayfasını Açıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et