R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Youtube Premium Aboneleri İçin Sürpriz! O Özellik Ücretsiz Kullanılabilecek!

  Youtube, düzenli Premium abonelik alan kullanıcıları için büyük bir sürpriz yaptı. O Youtube Premium aboneleri tam 1 yıl boyunca Youtube Music hizmetini ücretsiz kullanabilecek. İşte Youtube’nin Premium aboneleri için yaptığı sürprizin detayları!

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  13.06.2022 14:17 1633 2 dk okuma süresi
  Youtube Premium Aboneleri İçin Sürpriz! O Özellik Ücretsiz Kullanılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Dünyanın en büyük ve en popüler video paylaşım platformu Youtube, son yıllarda ücretli servisleriyle kullanıcılarına daha zengin ve daha işlevsel içerikler sunmaya başlamıştı. Youtube önce “Premium abonelik” modeliyle kullanıcılarına özel içerik çeşitliliğinden ve reklamsız video izleme imkanından yararlanma fırsatı sunmuştu. Daha sonra da müzik tutkunları için Youtube Music(Müzik)” servisini açmıştı. Kullanıcılar Youtube Premium abonelik satın alarak, pek çok önemli özellikten dinamik şekilde yararlanma imkanına sahip olabiliyor. Üstelik şimdi de Youtube’den Premium abonelik alan kullanıcılarına büyük bir sürpriz geldi.

  Youtube Premium Abonelerine Youtube Music Ücretsiz

  Youtube, Premium aboneliğini 6 yıldır kullanan kullanıcılarına sürpriz hazırladı. Platform, müzik dinleme servisi Youtube Music’i, bu Premium abonelerine tam 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde kullanma fırsatı sundu.

  Youtube Premium kullanıcıları için sunulan bu hediyeye ilişkin Reddit üzerinde bir paylaşım yapıldı. Bir Reddit kullanıcısı Youtube Premium aboneliğini 6 yıldır kullandığı için kendisine 1 yıl geçerli olacak şekilde ücretsiz Youtube Music hediye edildiğini belirtti.

  Youtube Music

  Youtube tarafından Premium kullanıcısına gönderilen bildirimde;

  2.222 gündür veya 3.199.680 dakikadır Youtube Premium abonesi olduğu için Youtube Music servisinden “Kutlama Zamanı” şeklinde bir bilgi yer alıyor.

  Youtube’nin Premium aboneleri için sunduğu 1 yıl ücretsiz Youtube Music hediyesi şu an için sadece Android cihaz kullananlara veriliyor. Kullanıcıların bu hediyeden yararlanabilmeleri için 6 yılı aşkın süredir Youtube Premium abonesi olması gerekiyor.

  Youtube’nin Premium kullanıcılara sunduğu sürpriz hediye ve genel olarak Youtube Premuim abonelik modeliyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam, Tam 14 Milyon Oyuncuyu Dolandırmakla Suçlanıyor: İşte Detaylar!

  Steam, İngiltere'de 656 milyon poundluk dava ile karşı karşıya. Valve, pazar hakimiyetini kullanarak 14 milyon oyuncudan fazla ücret almakla suçlanıyor.

  macOS Sequoia Güncellemesi: İşte Safari'ye Gelecek Yenilikler!

  Apple'ın macOS Sequoia güncellemesi, Safari'ye yeni özellikler ekleyerek deneyimi geliştiriyor. Yenilikler arasında Öne Çıkanlar ve Video Görüntüleyici modları var.

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  iOS 18, Yavaş Şarj Cihazlarını Tespit Ederek Kullanıcıları Uyaracak!

  iOS 18, iPhone'larda yavaş şarj cihazlarını tespit ederek kullanıcıları uyarıyor ve pil sağlığını iyileştirmek için yeni şarj sınırı ayarları sunuyor.

  Youtube Premium Aboneleri İçin Sürpriz! O Özellik Ücretsiz Kullanılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et