R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk Yeni Özelliği Duyurdu: X’e (Twitter) İki Yeni Premium Abonelik Paketi!

  Sosyal medya devi X, (Twitter) kullanıcılarına yönelik yeniliklerini artırıyor. Platformun patronu Elon Musk, son açıklamasında iki yeni Premium abonelik seçeneğinin yolda olduğunu müjdeledi.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.10.2023 17:20 1702 1 dk okuma süresi
  Elon Musk Yeni Özelliği Duyurdu: X’e (Twitter) İki Yeni Premium Abonelik Paketi!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medyanın öncülerinden X (Twitter), kullanıcılara daha fazla seçenek sunmayı hedefleyerek yeni özelliklerini duyurmaya devam ediyor. Platformun başında bulunan Elon Musk, son duyurusunu X üzerinden paylaştı. Peki, bu yeni duyuruyla neler değişiyor?

  İki Yeni Premium Abonelik Paketi Yolda

  Musk'ın paylaşımına göre X, şu an sunulan tek Premium abonelik paketinin yanı sıra iki yeni paketle kullanıcılara daha geniş bir yelpazede hizmet sunmayı amaçlıyor. Mevcut paketin aylık maliyeti 8 dolar, Türkiye’de ise 150 TL. Ancak bu yeni paketlerle birlikte hem daha ekonomik hem de daha geniş kapsamlı seçeneklerin yolda olduğunu görebiliyoruz.

  Reklamsız Deneyim ve Ekonomik Seçenekler

  Elon Musk, kullanıcılara daha uygun fiyatlı bir abonelik katmanı sunacaklarını, fakat bu katmanda reklam sıklığında bir azalma olmayacağını belirtti. Diğer taraftan daha üst seviye bir Premium katman daha olacak. Bu katmanda kullanıcılar, tamamen reklamsız bir deneyim elde edecek. Mevcut Premium paketin yalnızca reklamları yarıya indirdiğini düşünürsek, bu yeni paket birçok kullanıcı için cazip olabilir.

  Bu haftanın başlarında X, Yeni Zelanda ve Filipinler'deki yeni kullanıcıları için ilginç bir uygulamaya başladı. Platform, bu kullanıcılardan platforma erişim karşılığında 1 dolar talep ediyor. X'in bu yeni uygulaması, spam ve bot aktivitelerini azaltmayı amaçlayan "Not A Bot" abonelik yöntemiyle paralel bir strateji izliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’a Kanal Analizleri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kanal sahiplerine kitle ve içerik performansı hakkında detaylı veriler sunacak yeni analiz özelliğini test ediyor.

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  Elon Musk Yeni Özelliği Duyurdu: X’e (Twitter) İki Yeni Premium Abonelik Paketi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et