R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  X'e (Twitter) Yeni Premium Abonelik Seçenekleri Geliyor: İşte Üç Yeni Abonelik!

  Elon Musk, Twitter üzerinde dikkat çekici yeniliklere imza atıyor. Yepyeni X Premium abonelik seçenekleri belli oldu. Reklamsız bir deneyim sunabilmek için kullanıcılardan ekstra bir ücret talep edilecek. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  06.10.2023 12:34 2749 1 dk okuma süresi
  X'e (Twitter) Yeni Premium Abonelik Seçenekleri Geliyor: İşte Üç Yeni Abonelik!
  Son Düzenleme:

  Elon Musk, X Premium ücretli hizmetini daha kullanıcı dostu kılmak adına değişikliklere gidiyor. Kullanıcılar için reklamsız bir deneyimi merkeze alarak daha çeşitli abonelik planlarıyla hizmet ağını genişletmeyi planlıyor.

  Şu an için X Premium abonelik sahipleri, platformu ücretsiz kullananlara göre daha avantajlı. Ana akışta daha az reklam görüntüleniyor. Ancak Musk'ın açıklamalarına göre yakın gelecekte kullanıcıların reklamlardan tamamen muaf tutulduğu bir abonelik seçeneği de sunulacak. Ancak bu seçenek için kullanıcıların cüzdanlarını biraz daha açmaları gerekecek.

  X’te Yeni Abonelik Seçenekleri Neler?

  X uygulamasının son sürümünde yapılan incelemeler, X Premium için üç yeni abonelik seçeneğinin yolda olduğunu gösteriyor:

  • Basic (Temel) abonelik: Bu plan dahilinde kullanıcılar, reklamlarla normal bir şekilde karşılaşmaya devam edecekler.
  • Standart abonelik: Bu plan kapsamında kullanıcılar, ana akışta daha az reklamla karşılaşacaklar.
  • Plus abonelik: Bu plan ise kullanıcılara, tamamen reklamsız bir deneyim sunacak. Ancak Plus planının maliyeti konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

  X Premium Fiyatlandırması

  Mevcut X Premium fiyatlandırması aylık olarak 177 TL. Bu fiyatlandırma, web üzerinden yapılan işlemler için geçerli. Eğer X Android ya da iOS uygulaması üzerinden abonelik satın alırsanız bu fiyat, aylık 209 TL'ye çıkıyor. Yıllık X Premium abonelik ücreti 2.199 TL iken, web üzerinden satın alındığında bu fiyat, 1.852,59 TL'ye düşüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 0 Yorum

  İlgili İçerikler:

  Motorola Edge 50 Neo Geliyor: İşte RAM ve Renk Seçenekleri!

  Motorola Edge 50 Neo, yeni RAM ve renk seçenekleriyle ortaya çıktı. 8/128GB ve 12/256GB depolama, Gri, Mavi, Süt ve Poinciana renkleriyle dikkat çekiyor.

  Yeni Superman Filminin Logosu Resmen Tanıtıldı!

  James Gunn, yeni Superman filminin logosunu paylaştı. David Corenswet'in başrolde olduğu film, 11 Temmuz 2025'te vizyona girecek.

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  Samsung Galaxy Ring Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Samsung, Galaxy Ring akıllı yüzüğü tanıttı. 399 dolar fiyatla satışa sunulan yüzük, sağlık takibi ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

  X'e (Twitter) Yeni Premium Abonelik Seçenekleri Geliyor: İşte Üç Yeni Abonelik!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et