R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp, Video Mesaj Yanıtlarını Geliştiriyor!

  WhatsApp, video mesaj yanıtları için yeni bir kısayol test ediyor. Bu yenilik, video mesajlarına hızlı ve kolay yanıt verilmesini sağlayarak kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  27.06.2024 16:21 1065 2 dk okuma süresi
  WhatsApp, Video Mesaj Yanıtlarını Geliştiriyor!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, Android beta sürümünde kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla yeni bir video mesaj yanıt kısayolu test ediyor. Bu yenilik, video mesajlarına hızlı ve kolay yanıt verilmesini sağlayarak kullanıcıların işini kolaylaştırmayı hedefliyor.

  WhatsApp Video Mesaj Yanıtları İçin Yeni Kısayol

  WhatsApp'ın Android'deki 2.24.14.5 beta sürümüne bakıldığında, video mesaj yanıtları için yeni bir kısayolun eklenmiş olduğu görülüyor. Bu kısayol, video mesajının yanında sola doğru hareket eden bir yanıt okunu ve kameraya benzeyen küçük bir simgeyi içeriyor. Bu güncelleme, önceki video yanıtlama sistemine göre kullanıcılara daha fazla kolaylık sağlıyor. Artık kullanıcılar, bir videoyu manuel olarak yeniden bulup yanıt vermek için menüye gitmek zorunda kalmayacak. Yeni kısayol, videoları hızlı ve kolay bir şekilde yanıtlamak ve göndermek için pratik bir düğme sunuyor.

  Hızlı yanıt kısayolunun ilerleyen haftalarda test kullanıcıları dışındaki kullanıcılar için de erişime açılması bekleniyor. Ancak şu anda bu yeni beta sürümünü Play Store üzerinden indirerek erken deneyimlemek mümkün. Bu beta sürümü, WhatsApp'taki video deneyimini iyileştirmeye yönelik ikinci bir güncellemeyi işaret ederken, video kalitesinde de artış sağlıyor.

  WhatsApp, yakın zamanda fotoğraf ve videoları HD kalitesinde göndermeye yönelik varsayılan bir seçenek için de test başlattı. Bu sayede WhatsApp'ın en son beta sürümünün, sohbet dizilerindeki görüntülü mesajlaşma deneyimini iyileştirdiği söyleniyor. Haziran ayının başlarında ortaya çıkan 2.24.13.10 beta sürümüyle, yüklemelerin varsayılan kalitesini HD olarak ayarlama seçeneği de test edilmeye başlandı. Bu testler, WhatsApp'ın fotoğrafların ve videoların HD olarak yüklenmesine izin vermeyi planladığını gösteriyor.

  WhatsApp'ın yeni video mesaj yanıt kısayolu nedir?

  WhatsApp'ın yeni video mesaj yanıt kısayolu, video mesajlarının yanında bulunan ve kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde yanıt vermesini sağlayan bir düğmedir.

  Bu kısayolun avantajları nelerdir?

  Bu kısayol, kullanıcıların videoları manuel olarak bulup yanıt vermek zorunda kalmadan, doğrudan video mesajlarını yanıtlamalarına olanak tanır ve kullanıcı deneyimini iyileştirir.

  WhatsApp'ın HD kalite testleri ne anlama geliyor?

  WhatsApp, fotoğraf ve videoların HD kalitesinde gönderilmesi için bir seçenek üzerinde çalışıyor. Bu, görüntülü mesajlaşma deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor.

  Yeni özellikler ne zaman kullanıma sunulacak?

  Yeni video mesaj yanıt kısayolu ve HD kalite testlerinin, ilerleyen haftalarda daha geniş bir kullanıcı kitlesine sunulması bekleniyor. Beta sürümünü Play Store üzerinden indirerek bu özellikleri erkenden deneyimleyebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  Galaxy Buds 3'ün Kutu Açılış Videosu Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy Buds 3'ün kutu açılış videosu sızdırıldı. Yeni kulaklıklar beyaz ve gri renk seçenekleriyle şeffaf kapaklı şarj kutusuyla geliyor.

  Marvel Rivals için Spider-Man Geliyor: Oynanış Videosu Yayınlandı!

  Marvel Rivals, Spider-Man'in yetenek ve kostümlerini tanıtan oynanış videosuyla dikkat çekiyor. Peter Parker, 'Timestream Entanglement' kriziyle karşı karşıya.

  YouTube, Deepfake Videolarına Karşı Önlem Aldı: Videolar Kaldırılabilecek!

  YouTube, artan yapay zeka ile üretilmiş 'deepfake' videolara karşı yeni bir önlem aldı, şüpheli videolar hızlıca incelenip kaldırılacak, mahremiyet korunacak.

  WhatsApp, Video Mesaj Yanıtlarını Geliştiriyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et