R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk Twitter’ı Elden Geçiriyor: Dogecoin ile Ödeme Gelecek!

  Elon Musk, Twitter hakkında tweetler paylaşmaya devam ediyor. Milyarder isim, sosyal medya devinin abonelik hizmeti Twitter Blue için birtakım önerilerde bulundu.

  Rokito Rokito 11.04.2022 12:32 353 2 dk okuma süresi
  Elon Musk Twitter’ı Elden Geçiriyor: Dogecoin ile Ödeme Gelecek!
  Son Düzenleme:

  Abonelik fiyatında indirim, Dogecoin ile ödeme seçeneği ve reklamları engelleme gibi özellikler ile Twitter Blue’nun değişmesini isteyen Elon Musk, platformun yönetim kurulu üyesi olduğu için açıklamalarıyla dikkat çekiyor.

  Elon Musk’tan Twitter Blue İçin Öneriler

  Tesla ve SpaceX CEO'su şu anda Twitter'ın %9,2'sine sahip. Twitter’ı popüler olarak kullanan bir isim ve tweetleriyle genellikle piyasaları hareketlendirebiliyor. Geçtiğimiz hafta Twitter yönetim kuruluna atandı ve “Twitter'da önemli iyileştirmeler” yapmak için yönetim kuruluyla birlikte çalışmayı dört gözle beklediğini söyledi.

  Haziran ayında başlatılan Twitter Blue, sosyal medya devinin "Tweetleri Geri Al", özelleştirilmiş Twitter uygulama simgeleri ve yer imi ekleme gibi özelliklere erişim sunan abonelik hizmeti. Twitter Blue şu anda yalnızca ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda'da mevcut.

  Elon Musk ise son paylaşımlarında Blue abonelerinin reklam görmemesi gerektiğini ve abonelik fiyatının düşürülmesini önerdi. “Twitter Blue'ya kayıt olan herkes kimlik doğrulama onayı almalı” diye tweet attı.

  Halihazırdaki fiyatı 3 dolar olan aboneliğin 2 dolara düşürülmesi gerektiğini ifade eden Musk, ödeme yapan kullanıcının 60 gün boyunca onay işareti almayacağını ve hesap, dolandırıcılık/spam için kullanılırsa geri ödeme yapılmadan askıya alınabileceğini belirtti.

  Musk ayrıca, fiyatlandırmanın alınabilirlik ve yerel para birimi cinsinden orantılı olması gerektiğini önerdi. “Belki Doge ile ödeme seçeneği bile gelebilir” diyerek kripto para birimine atıfta bulundu.

  Washington Post raporuna göre Musk'ın Twitter yönetim kuruluna atanması bazı çalışanlar arasında endişelere yol açtı. Çalışanlar, Slack’teki bazı şirket içi konuşmalara göre, transseksüel konulardaki duruşu ve “zor bir lider” olduğu hakkındaki endişeleri dile getirdi.


   Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.net Forum’dan bizlerle paylaşabilirsiniz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 1 Yorum
  • Bip
   Bip 3 ay önce
   Elon Musk dogecoini yükseltmekte kararlı 😅

  İlgili İçerikler:

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  DuckDuckGo Eleştiriler Sonrası Microsoft Dosyalarını Engellemeye Başladı

  DuckDuckGo, gelen tepki ve eleştiriler sonrasında geri adım atarak, Microsoft dosyalarını engellemeye başladı.

  Elif 1003

  Elon Musk’tan Twitter ile Davasına İlişkin Yeni Açıklama

  Elon Musk, mahkemelik olduğu Twitter yönetimine meydan okudu. Twitter CEO'su ile halka açık bir tartışma programında kozlarını paylaşma teklifinde bulundu. Twitter yönetiminden henüz yanıt gelmeyen iddia sosyal medyada çok konuşuldu.

  Netflix Games Beklentilerin Altında Kaldı

  Netflix tarafından hizmete açılan Netflix Games servisi şirketin hedeflerine yanıt veremedi. Daha ilk yılını tamamlayamayan servis istatistikleri olumsuz seyrediyor.

  Elon Musk Twitter’ı Elden Geçiriyor: Dogecoin ile Ödeme Gelecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et