R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  TikTok’ta Ücretli Abonelik Dönemi Resmen Başlıyor!

  TikTok, reklamsız bir deneyim için ücretli abonelik konsepti üzerinde yoğunlaşıyor. Bu yeni sistem, başlangıçta ABD'de deneme aşamasında ve kullanıcılara kesintisiz bir deneyim vaat ediyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.10.2023 14:16 2103 1 dk okuma süresi
  TikTok’ta Ücretli Abonelik Dönemi Resmen Başlıyor!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya devlerinin son dönemde abonelik sistemleri üzerinden gelir elde etmeye başlamasıyla birlikte bu alana yeni bir oyuncu daha giriş yapıyor. TikTok da ücretli abonelik sistemine dair ilk adımlarını atmaya başladı ve bu durum, kullanıcılar arasında büyük bir merak konusu oldu.

  Ücretli Abonelik Planının Detayları

  TikTok uygulamasının kodları incelendiğinde ücretli bir abonelik planı üzerinde çalışıldığına dair bazı belirtiler bulundu. Bu planın aylık maliyetinin 4,99 dolar olacağı bilgisi, yetkililer tarafından doğrulandı. Ücretli aboneliğin ana avantajı, kullanıcıların tercihlerine göre sunulan kişiselleştirilmiş reklamların tamamen kaldırılması olacak.

  Abonelik Seçenekleri Neler?

  Platform, kullanıcılara iki farklı ücretli abonelik seçeneği sunmayı planlıyor: Standart ve Reklamsız. Standart plan, reklamlı bir deneyim sunarken bu planı seçen kullanıcıların verilerinin üçüncü taraflarla paylaşılabileceği bilgisi veriliyor. Reklamsız plan ise adından da anlaşılacağı gibi 4.99 dolar karşılığında tamamen reklamsız bir TikTok deneyimi sunuyor.

  Bu ücretli abonelik sistemi hakkında önemli bir detay da tek seferlik reklam kampanyalarının bu planın dışında olduğudur. TikTok yetkilileri, ücretli abonelik sistemi üzerinde çalışıldığını doğrulasa da bu planın tam olarak ne zaman ve hangi ülkelerde aktif olacağına dair kesin bir bilgi henüz paylaşılmadı. Bu nedenle bu yeniliklerin Türkiye'de ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda net bir bilgi için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Fit 3 Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Samsung Galaxy Fit 3, geniş ekranı ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle Mart ayında piyasaya sürülüyor.

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  GAİN de Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı: İşte Yeni Fiyatlar!

  GAİN, abonelik ücretlerine yüzde 450 zam yaparak fiyatını 149 TL'ye çıkardı. Yerli platform, sektördeki rekabete ayak uyduruyor.

  Google, Yeni Yapay Zeka Modeli Gemini 1.5'i Resmen Tanıttı: Sınır Tanımayan İşlem Kapasitesine Sahip!

  Google yeni yapay zeka modeli Gemini 1.5'i tanıttı. Gemini 1.5 modeli, büyük verileri işleyebilme kapasitesiyle yapay zeka alanında yeni bir çağ başlatıyor.

  TikTok’ta Ücretli Abonelik Dönemi Resmen Başlıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et