R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix'e Yeni Zam Geliyor: Abonelik Ücretleri Artacak!

  Netflix, yakın zamanda reklamsız abonelik tarifelerinde bir artış yapmayı planlıyor. Hollywood aktörlerinin son grev hareketinin ardından şirket, abonelik maliyetlerini yükseltmeyi gündemine aldı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.10.2023 15:28 2360 1 dk okuma süresi
  Netflix'e Yeni Zam Geliyor: Abonelik Ücretleri Artacak!
  Son Düzenleme:

  Netflix, son dönemde hem Hollywood yazarları grevi hem de oyuncuların grevi sonucunda fiyatlarında bir artış yapmayı planlıyor. Ancak bu artışın ne zaman gerçekleşeceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

  Hollywood Grevinin Etkileri

  Son zamanlarda Hollywood'da yaşanan yazar ve oyuncu grevleri, pek çok sektörü olduğu gibi Netflix'i de etkiledi. Amerika Yazarlar Birliği'nin stüdyolarla gerçekleştirdiği geçici anlaşma ve temmuz ayında greve başlayan Screen Actors Guild'in stüdyolarla tekrar görüşmelere başlaması, Netflix'in fiyat politikasında değişiklik yapmasının önünü açtı.

  Amerika ve Kanada'daki fiyat artışının ardından Netflix'in diğer ülkelerde de fiyatlarını artırması bekleniyor. Ancak bu artışın ne kadar olacağı veya tam olarak ne zaman gerçekleşeceği hakkında somut bir bilgi henüz paylaşılmadı.

  Netflix Türkiye Fiyat Güncellemesi

  Eylül ayının başında Netflix Türkiye, abonelik fiyatlarında bir güncelleme yapmıştı. Tek cihaz için SD kalitede izlemeye olanak tanıyan giriş paketi aylık 100 TL'ye çıkartıldı. Eğer Ultra HD kalitede izlemek isterseniz, aylık 200 TL ödeyerek özel paketi satın almanız gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  X Platformunda Canlı Yayın Açmak İçin Premium Abonelik Gerekecek

  X platformunda canlı yayın açmak artık Premium abonelik gerektirecek. Elon Musk yönetimindeki bu değişiklik, kullanıcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

  Snapchat’e Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler Geldi!

  Snapchat, yeni yapay zeka modeli GenAI ile AR deneyimlerini güçlendiriyor. Bitmoji arka planları, sohbet duvar kağıtları ve yapay zeka lensleri ile büyülüyor.

  PUBG UC Satın Almak İçin Yeni Adres: Plyr.com

  Bizler de sizlere, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Plyr.com’u tanıtmak istedik.  Plyr, güvenilir ve kolay bir şekilde; isterseniz üye olmaksızın alışveriş imkanı tanır.

  Netflix'e Yeni Zam Geliyor: Abonelik Ücretleri Artacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et