R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix'e Yeni Zam Geliyor: Abonelik Ücretleri Artacak!

  Netflix, yakın zamanda reklamsız abonelik tarifelerinde bir artış yapmayı planlıyor. Hollywood aktörlerinin son grev hareketinin ardından şirket, abonelik maliyetlerini yükseltmeyi gündemine aldı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.10.2023 15:28 2311 1 dk okuma süresi
  Netflix'e Yeni Zam Geliyor: Abonelik Ücretleri Artacak!
  Son Düzenleme:

  Netflix, son dönemde hem Hollywood yazarları grevi hem de oyuncuların grevi sonucunda fiyatlarında bir artış yapmayı planlıyor. Ancak bu artışın ne zaman gerçekleşeceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

  Hollywood Grevinin Etkileri

  Son zamanlarda Hollywood'da yaşanan yazar ve oyuncu grevleri, pek çok sektörü olduğu gibi Netflix'i de etkiledi. Amerika Yazarlar Birliği'nin stüdyolarla gerçekleştirdiği geçici anlaşma ve temmuz ayında greve başlayan Screen Actors Guild'in stüdyolarla tekrar görüşmelere başlaması, Netflix'in fiyat politikasında değişiklik yapmasının önünü açtı.

  Amerika ve Kanada'daki fiyat artışının ardından Netflix'in diğer ülkelerde de fiyatlarını artırması bekleniyor. Ancak bu artışın ne kadar olacağı veya tam olarak ne zaman gerçekleşeceği hakkında somut bir bilgi henüz paylaşılmadı.

  Netflix Türkiye Fiyat Güncellemesi

  Eylül ayının başında Netflix Türkiye, abonelik fiyatlarında bir güncelleme yapmıştı. Tek cihaz için SD kalitede izlemeye olanak tanıyan giriş paketi aylık 100 TL'ye çıkartıldı. Eğer Ultra HD kalitede izlemek isterseniz, aylık 200 TL ödeyerek özel paketi satın almanız gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Netflix'e Yeni Zam Geliyor: Abonelik Ücretleri Artacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et