R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Threads’in Web Sürümü Yayınlandı: İşte Detaylar!

  Meta, daha önce Twitter olarak bilinen X platformuna alternatif olarak hazırladığı Threads platformunun web sürümünü kullanıma sundu. Şimdi kullanıcılar web aracılığıyla bu platformun sunduğu birçok özelliği kullanabilecekler.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  25.08.2023 12:06 1685 2 dk okuma süresi
  Threads’in Web Sürümü Yayınlandı: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Uzun bir bekleyişin ardından, Threads'in web sürümü kullanıcılarla buluştu. Bu sürüm, Twitter'ın büyük rakibi olarak bilinen platformun tarayıcı üzerinden erişilebilir olmasını müjdeliyor. 

  Meta'nın bu adımı, sektör içerisinde pek de sürpriz olarak karşılanmadı. Instagram'ın başkanı Adam Mosseri, son yaptığı açıklamada Threads'in web sürümünün artık tüm kullanıcılar için aktif olduğunu teyit etti.

  Threads Web Platformunun Özellikleri

  Threads.net platformunun web sürümü aslında başlangıçtan bu yana aktif, fakat sınırlı özelliklere sahipti. Özellikle bir kullanıcının profiline erişim sağlama dışında bir etkileşimi yoktu. 

  Yeni masaüstü web arayüzünde mobil uygulamaya oldukça benzeyen özelliklerle karşımıza çıkıyor. Kullanıcı dostu arayüzde gezinme simgeleri, sayfanın üst kısmında bulunmakta ve takip edilen akışlarla kişisel öneriler arasında kolayca geçiş yapabilmek için sol alt köşede bir düğme mevcut.

  Web Sürümündeki Kısıtlamalar

  Her ne kadar yeni özellikler sunsa da Threads'in web sürümünde bazı kısıtlamalar hala mevcut. Bu kısıtlamalar arasında, profil düzenleme veya Instagram DM'lerine doğrudan gönderi yapma gibi işlevler bulunmuyor. Aynı şekilde bir Thread gönderisini alıntılama özelliği şimdilik aktif değil. Ancak bu özelliğin yakın zamanda ekleneceği bilgisi veriliyor.

  Threads'in web sürümünün temel işlevsellikleri sunması, platform için büyük bir adım. Birçok çalışanın gününü bilgisayar başında geçirdiği göz önüne alındığında, bu yeni özellik Threads'in kullanıcı sadakatini artırabilir. Ancak, Threads'in ilk dönemlerde yaşadığı kullanıcı kayıplarını düşündüğümüzde, Meta'nın bu yeni özellikleriyle kullanıcı sayısını artırmayı ve platformu daha etkili hale getirmeyi planladığını söyleyebiliriz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Nothing Phone 3 Yakında Geliyor: İşte Çıkış Tarihi ve Özellikleri!

  Nothing Phone 3, Temmuz ayında çıkış yapıyor. Gelişmiş Qualcomm işlemci ve yenilikçi kamera özellikleriyle dikkat çeken model, büyük bir heyecan vadediyor.

  Samsung Galaxy C55 Resmen Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy C55, vegan deri tasarımı ve güçlü özellikleriyle tanıtıldı. 50 MP kamera, Snapdragon işlemci ve 5000 mAh batarya ile üstün performans sunuyor.

  Gemini, Çok Daha Hızlı Cevaplar Verecek: İşte Detaylar!

  Google'ın yapay zeka sohbet robotu Gemini, Android kullanıcıları için real-time yanıt verme ve müzik servisleri entegrasyonu gibi yeni özellikler sunuyor.

  Tarihin En Verimli Dizel Motoru Tanıtıldı: İşte Detaylar!

  Weichai Power, Çin'de düzenlenen 2024 Dünya İçten Yanmalı Motorlar Kongresi'nde %53,09 termal verimlilikle çalışan devrim niteliğinde bir dizel motor tanıttı.

  Threads’in Web Sürümü Yayınlandı: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et