R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Threads, Gönderi Düzenleme Özelliği ile Yenilendi: İşte Detaylar!

  Instagram'ın gölgede kalmış uygulaması Threads, yenilikçi güncellemelerle yeniden ön plana çıkıyor. Son gelişmelere göre Twitter'da sadece X Premium üyelerine özel olan bazı özellikler, Threads'te tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.10.2023 16:21 1839 1 dk okuma süresi
  Threads, Gönderi Düzenleme Özelliği ile Yenilendi: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Instagram’ın belki de birçok kullanıcının unuttuğu uygulaması Threads, son dönemde birçok yeni özellikle karşımıza çıkıyor. En son güncellemede Threads gönderi düzenleme özelliği dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca bu özellik, Twitter’da X Premium abonelerine özelken Threads'de tüm kullanıcılara ücretsiz sunuluyor.

  Threads Gönderi Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılacak?

  Meta’nın sosyal medya devi Twitter’a rakip olarak çıkardığı Threads uygulamasının bu son güncellemesi, kullanıcıların uzun zamandır beklediği bir özellik olan düzenleme butonunu aktif ediyor. Artık bu özellik sayesinde paylaşılan gönderiler hem mobil platformlarda hem de web üzerinden düzenlenebilecek. Bu özellik, kullanıcılara kademeli bir şekilde sunulacak.

  Kullanıcılar, bu yeni özellikle birlikte paylaştıkları gönderileri paylaştıktan sonra düzenleyebilecekler. Ancak bu düzenleme hakkı, ilk beş dakika içerisinde sınırlı. Beş dakikanın sonunda bu düzenleme özelliği otomatik olarak kapanacak. Threads uygulaması, bu özelliği sunarken Twitter’a nazaran biraz daha sınırlı tutmuş. Öyle ki, yapılan düzenlemelerin geçmişi kullanıcılara gösterilmiyor. Sadece gönderinin düzenlenip düzenlenmediğine dair bir simge ekranın üst köşesinde beliriyor.

  Threads uygulamasının getirdiği bir diğer yenilik de sesli gönderi paylaşma özelliği. Artık kullanıcılar, yazılı metinler yerine sesli mesajlarını da gönderi olarak paylaşabilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  UTM Uygulaması iOS’a Geldi: Artık iPad ve iPhone’da Windows Çalıştırılabilecek!

  UTM, iPad ve iPhone'larda Windows ve Linux çalıştırmayı mümkün kılıyor. Apple'ın oyun emülatörlerine izin vermesiyle iOS cihazları için yeni bir dönem başlıyor.

  Threads, Gönderi Düzenleme Özelliği ile Yenilendi: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et