R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Threads, Gönderi Düzenleme Özelliği ile Yenilendi: İşte Detaylar!

  Instagram'ın gölgede kalmış uygulaması Threads, yenilikçi güncellemelerle yeniden ön plana çıkıyor. Son gelişmelere göre Twitter'da sadece X Premium üyelerine özel olan bazı özellikler, Threads'te tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.10.2023 16:21 1789 1 dk okuma süresi
  Threads, Gönderi Düzenleme Özelliği ile Yenilendi: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Instagram’ın belki de birçok kullanıcının unuttuğu uygulaması Threads, son dönemde birçok yeni özellikle karşımıza çıkıyor. En son güncellemede Threads gönderi düzenleme özelliği dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca bu özellik, Twitter’da X Premium abonelerine özelken Threads'de tüm kullanıcılara ücretsiz sunuluyor.

  Threads Gönderi Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılacak?

  Meta’nın sosyal medya devi Twitter’a rakip olarak çıkardığı Threads uygulamasının bu son güncellemesi, kullanıcıların uzun zamandır beklediği bir özellik olan düzenleme butonunu aktif ediyor. Artık bu özellik sayesinde paylaşılan gönderiler hem mobil platformlarda hem de web üzerinden düzenlenebilecek. Bu özellik, kullanıcılara kademeli bir şekilde sunulacak.

  Kullanıcılar, bu yeni özellikle birlikte paylaştıkları gönderileri paylaştıktan sonra düzenleyebilecekler. Ancak bu düzenleme hakkı, ilk beş dakika içerisinde sınırlı. Beş dakikanın sonunda bu düzenleme özelliği otomatik olarak kapanacak. Threads uygulaması, bu özelliği sunarken Twitter’a nazaran biraz daha sınırlı tutmuş. Öyle ki, yapılan düzenlemelerin geçmişi kullanıcılara gösterilmiyor. Sadece gönderinin düzenlenip düzenlenmediğine dair bir simge ekranın üst köşesinde beliriyor.

  Threads uygulamasının getirdiği bir diğer yenilik de sesli gönderi paylaşma özelliği. Artık kullanıcılar, yazılı metinler yerine sesli mesajlarını da gönderi olarak paylaşabilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yapay Zeka Destekli XNote Akıllı Defter Geliyor: İşte Detaylar!

  XNote, ChatGPT entegreli akıllı defter, Nisan'da $250'a satışta. Notlarınızı dijitalleştirin, randevu oluşturun ve daha fazlasını yapın.

  Oppo Watch X'in Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar!

  Oppo Watch X, 29 Şubat'ta geliyor. 1,43 inç OLED ekran, Snapdragon W5 Gen 1 çip, 4G LTE, 10W şarj desteği ile dikkat çekiyor.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Threads, Gönderi Düzenleme Özelliği ile Yenilendi: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et