R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Televizyondan YouTube Videoları İzlemek Artık Çok Kolay!

  YouTube yıllardır en sevilen sosyal medya platformlarından biri haline geldi. YouTube videolarını televizyondan izlemek çoğumuz için sıkıntılı bir hale gelebiliyordu. Neyse ki YouTube, bugün televizyondan video izlemeyi çok kolay bir hale getirdi.

  Mert YÜKSEL Mert YÜKSEL 03.06.2022 14:47 1306 1 dk okuma süresi
  Televizyondan YouTube Videoları İzlemek Artık Çok Kolay!
  Son Düzenleme:

  YouTube videoları izlemek günümüzde birçoğumuzun severek yaptığı bir aktivite haline geldi. İzlenen bir videonun yorumlarını okumak çok eğlenceli oluyordu. Ancak videoların altındaki yorumlar televizyonlarda görünmeyebiliyor. Bizlerde web tarayıcılardan veya uygulamalardan izliyoruz. Televizyondan yani büyük bir ekrandan video izleyip ve yorum okumak daha eğlenceli olacağı için, bugün YouTube bu duruma yeni bir çare getirdi.

  Telefonlarınızı televizyonlar için ikinci bir ekran olarak kullanabilirsiniz

  Kullanıcıların çoğunluğunun beklediği bu özellik, bugün YouTube tarafından duyuruldu. Kullanıma sunulan bu özellik ile artık Android ve IOS telefonları ikinci bir ekran olarak kullanmak mümkün oldu. Bu sayede yorumlar, beğeniler ve benzer diğer etkinlikler de televizyon üzerinden görüntülenip yapılabilecek.

  Cihazları birbirine bağlamak için hem telefonunuzda hem de televizyonunuzda aynı YouTube hesabınızın açık olması yeterli. Ekstra kablo vb. ihtiyaç duymadan cihazlar eşleşebiliyor. Bu sayede televizyondan kolaylıkla video izlemek mümkün.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum
  • Burak Buylu
   Burak Buylu 2 ay önce
   Akıllı tv lerde otomatik wi-fi match olması kadar güzel bir şey olamaz süper!
  • TOLQA
   TOLQA 2 ay önce
   güzel özellik.

  İlgili İçerikler:

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Dacia Duster’ın 2022 Fiyatları Belli Oldu! Bu Fiyatlarla Artık Bütçe Dostu Olamayacak

  Marka kimliğinde önemli yeniliklere giden Dacia, yeni "Dacia Duster" için versiyon ve paket özellikleri ile güncel fiyatları açıkladı.

  OnePlus Çok Sevilen Özelliğine Son Verdiğini Açıkladı!

  OnePlus, 2022'deki yeni amiral gemisi OnePlus 10T ile birlikte önemli değişikliklere imza atacak. OnePlus kullanıcılarının sevdiği o özellik artık olmayacak.

  Elif 1058

  Bitcoin Madenciliğinde Yeni Dönem: Bitcoin Üretimi Artık Daha Kolay!

  Çin'deki yasaklar, ABD'deki aşırı sıcaklıklar ile birlikte Bitcoin madenciliği için yeni bir dönem başlangıcı yaşanıyor. İşte Bitcoin madenciliğinden son gelişmeler!

  Elif 1067
  Televizyondan YouTube Videoları İzlemek Artık Çok Kolay!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et