R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Telegram Premium Geliyor: Merak Edilen Ücret ve Özellikleri Sonunda Belli Oldu!

  Bir süre önce duyurusu yapılan Telegram Premium için detaylar açıklandı. iOS için kullanıma açılan abonelik hizmetinde ücret belli oldu. İşte özellikleri ve fiyatlandırması...

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.06.2022 16:19 1396 2 dk okuma süresi
  Telegram Premium Geliyor: Merak Edilen Ücret ve Özellikleri Sonunda Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya platformları ve mesajlaşma uygulamaları son zamanlarda yeni güncellemeler için kolları sıvamaya başladılar. Son dönemlerde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Telegram için ücretli bir abonelik sisteminin geliştirileceği ve kullanıcıların daha fazla özellikten yararlanmalarının planlandığı açıklanmıştı. 

  Geçtiğimiz günlerde Telegram kurucusu Pavel Durov, yakın zamanda Telegram Premium hizmetinin hayata geçirileceğini müjdeledi. Resmi olarak duyurusu yapılan uygulama hakkında kullanıcıların merak ettiği tüm detaylar da ortaya çıktı. 

  Telegram Premium Türkiye Fiyatı Ne Olacak?

  Telegram güncel olarak aylık 700 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Kullanıcılara daha etkin hizmet verebilmek için yeni bir güncelleme paylaşmayı da ihmal etmedi. Ancak özellikle Telegram Premium uygulamasının müjdelenmesinin ardından özellikleri ve fiyatı merak ediliyordu. Abone olan kullanıcılar mesajlaşma sınırlarını iki katına çıkaracaklar. 4 GB dosya yükleme ve hızlı dosya indirme özelliklerinin yanı sıra ses dosyalarını da kolaylıkla metne dönüştürebilecekler. Ayrıca kullanıcıların karşılarına çıkan reklamlar da abonelik ile birlikte kaldırılmış olacak. 

  iOS kullanıcıları için abonelik sistemi sonunda geldi. En çok merak edilen detay olan fiyatı ise belli oldu. Telegram Premium Türkiye fiyatının aylık 94,99 lira olduğu açıklandı. Ancak kullanıcıların tepkilerine göre fiyatın güncellenip güncellenmeyeceği de merak ediliyor. 

  Telegram Premium Özellikleri Belli Oldu

  Telegram Premium aboneliği ile birlikte kullanıcılar mesajlaşma sınırlarını bir anda iki katına çıkarabilecekler. Daha önce maksimum dosya boyutu 2 GB olarak açıklanmıştı. Dosya sınırı 4 GB olarak güncellendi. Medya ve belgelerin daha hızlı bir şekilde indirilebileceği belirlendi. Sesli mesajlar ise anında metin dosyasına çevrilebilecek. Yeni sohbetler kullanıcı için otomatik olarak arşivlenecek. Kullanıcıların abonelik hizmetinden yararlandıklarını göstermek için isimlerinin yanında bir simge olacak. Ayrıca abonelere özel animasyonlu avatar ve sohbet listesi de diğer özellikler arasında yer alacak. Satır içlerinde yer alan ve pek çok kullanıcı tarafından şikayet edilen reklamlar da ücretli abonelik sisteminin ardından devre dışı bırakılacak. 

  Mevcut ücretsiz kullanım ise isteyen kullanıcılar için devam edecek. Ancak daha iyi hizmet almak isteyenler için Telegram Premium şimdiden heyecan yarattı. Bazı kullanıcılar ise ücretin yüksek olduğunu dile getirmeye başladılar. Android için Telegram Premium uygulamasının ne zaman kullanılabilir olacağı merak ediliyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  PlayStation Portal Türkiye’de: Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Sony Türkiye garantisi altında ve Bilkom güvencesiyle piyasaya sürülecek olan PS Portal'ın Türkiye'deki satış fiyatı ve lansman tarihi duyuruldu.

  Xiaomi Pad 6S Pro'nun Özellikleri Paylaşıldı: İşte Detaylar!

  22 Şubat'ta Xiaomi, premium tablet serisi Xiaomi Pad 6S Pro'yu da görücüye çıkaracak. Xiaomi'nin bu yeni tabletine dair önemli özellikler açıklandı.

  Telegram Premium Geliyor: Merak Edilen Ücret ve Özellikleri Sonunda Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et