R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Snapchat, Karanlık Modu Ücretsiz Sunacak: İşte Detaylar!

  Sosyal medya platformu Snapchat, Android'deki premium kullanıcıları için ayrıcalıklı olan Karanlık Mod özelliğini artık tüm Android kullanıcılarına ücretsiz sunacak. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  13.08.2023 16:12 2513 1 dk okuma süresi
  Snapchat, Karanlık Modu Ücretsiz Sunacak: İşte Detaylar!
  Son Düzenleme:

  Snapchat, 2019'da hem Android hem de iOS kullanıcıları için Karanlık Mod özelliğini tanıttı. Bu özellik, başlangıçta sadece Snapchat Plus premium kullanıcıları için mevcuttu. Ancak bu özellik, kullanıcıların yoğun talebi üzerine tüm Android kullanıcılara ücretsiz sunulmaya başlandı.

  Android'de Karanlık Modun Geçmişi

  Özellikle akıllı telefon kullanıcıları, uygulamalarda karanlık modun eklenmesini uzun zamandır bekliyorlardı. Snapchat, ilk olarak sadece iOS platformu için Karanlık Mod desteği sunarak Android kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmıştı. 

  Ancak, kısa bir süre sonra, bu özelliği Android için de sunmaya başladı. Bu özellik, başlangıçta yalnızca aylık 4 ABD doları olan Snapchat + premium aboneliği ile kullanılabiliyordu. Son yapılan güncelleme ile bu durum değişti.

  Ücretsiz Karanlık Mod Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

  Snapchat'in Android uygulamasında yaptığı v12.46.0.51 güncellemesi ile Karanlık Mod özelliği tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. Bu harika özelliği aktif hale getirmek için şu adımları izleyin:

  1. Ayarlar sekmesine gidin.
  2. Uygulama Görünümü bölümünü bulun.
  3. Her Zaman Karanlığı seçeneğini seçin.
  4. Uygulama, değişikliği uygulamak için uygulamanın yeniden başlatılması gerektiğini bildirecektir.
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor: İşte Tüm Özellikleri!

  Samsung Galaxy Z Flip 6, güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 120 Hz Dinamik AMOLED ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle tanıtıldı. Fiyat ve detaylar sızdırıldı.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Snapchat, Karanlık Modu Ücretsiz Sunacak: İşte Detaylar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et