R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  X’ten Yeni Premium Üyelik: Reklamsız Deneyimin Yeni Adı, X Premium+

  X (Twitter), kullanıcılarına yönelik abonelik sistemini genişletiyor. Reklamlardan uzak, kesintisiz bir sosyal medya deneyimi arayanlar için tasarlanan Premium+ seçeneğiyle birlikte bütçe dostu bir alternatif de kullanıcıların beğenisine sunuldu.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.10.2023 15:29 1308 2 dk okuma süresi
  X’ten Yeni Premium Üyelik: Reklamsız Deneyimin Yeni Adı, X Premium+
  Son Düzenleme:

  X'in sosyal medya platformları arasında farklılaşan abonelik planlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle reklam görmek istemeyen kullanıcılar için özel olarak hazırlanan X Premium+ planı, bu yenilikçi yaklaşımın bir parçası olarak karşımıza çıkıyor.

  X’in Yenilikçi Abonelik Seçenekleri

  X, kullanıcılarına sunmuş olduğu abonelik planlarını genişletti. Kullanıcıların ihtiyaçlarına daha uygun seçenekler sunmayı amaçlayan bu planlar, birçok avantajı bir araya getiriyor.

  X Basic ya da diğer adıyla Temel plan, kullanıcılarına mavi onay rozeti sunmasa da, birçok benzersiz özellikle geliyor. Bu plan kapsamında kullanıcılar, daha uzun gönderi paylaşma, gönderileri düzenleme, farklı tema seçenekleri ve özel uygulama simgesi gibi birçok avantajdan faydalanabiliyor.

  X Premium+ ile Reklamsız Gezinme

  X'in en üst düzey abonelik planı olan Premium+, kullanıcılara tamamen reklamsız bir deneyim sunuyor. Bu sayede takip edilenler sekmesinde ve kendi profillerinde hiçbir reklamla karşılaşmadan gezinebilirler. Premium+ planının maliyeti aylık 16 dolar olarak belirlenmiş.

  X, yeni abonelik planlarını hem aylık hem de yıllık ödeme seçenekleriyle sunuyor. Yıllık abonelikler, aylık ödemeye kıyasla yaklaşık %12 daha uygun. Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var: mobil uygulamadan yapılan satın alımlarda %30 oranında fiyat artışı bulunuyor.

  Kimler Hangi Planı Tercih Etmeli?

  Mavi onay rozeti ya da etkileşimle para kazanma gibi özellikleri aramayan, sadece daha uzun gönderi paylaşmak isteyenler için Temel plan ideal bir seçenek. Ancak onaylı hesap ve etkileşimle gelir elde etmek isteyen kullanıcılar için Premium ve Premium+ planları öne çıkıyor. Ayrıca Elon Musk'ın bot ve spam paylaşımları azaltmak için yıllık 1 dolarlık abonelik bedeli alabileceği de gündemde.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google’dan Dev Adım: Yeni Yapay Zeka Hızlandırıcısını Tanıttı!

  Google, yeni yapay zeka hızlandırıcısı ve AI hiper bilgisayarı ile devrimsel bir adım attı. Yenilikçi TPU v5p, hız ve verimlilikte sınırları zorluyor.

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Messenger ve Instagram Arasındaki Sohbet Bağlantısı Kaldırılıyor: Yeni Dönem Başlıyor

  Meta, Messenger ve Instagram arasındaki sohbet bağlantısını sona erdiriyor. Şirket, nedeni açıklamasa da Dijital Piyasalar Yasası'nın etkili olabileceği düşünülüyor.

  Microsoft Copilot, GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 ile Güncellendi: İşte Yeni Özellikler!

  Microsoft Copilot'un GPT-4 Turbo ve DALL-E 3 güncellemesiyle kullanıcı deneyimi, özellikle metin ve görsel işleme alanlarında önemli ölçüde geliştirildi.

  X’ten Yeni Premium Üyelik: Reklamsız Deneyimin Yeni Adı, X Premium+

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et