R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram iOS Sürümündeki O Hata Sonunda Giderildi!

  Apple’nin iOS işletim sistemine sahip iPhone kullanıcılarının uzun zamandır şikayetçi olduğu o sorun yeni Instagram güncellemesi ile birlikte çözüldü.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 16.06.2022 19:30 1198 2 dk okuma süresi
  Instagram iOS Sürümündeki O Hata Sonunda Giderildi!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya devi Instagram’ı iPhone üzerinden kullanan çoğu kullanıcı, uğraştırıcı bir hatayla mücadele ediyordu. Sadece iPhone kullanıcılarını etkileyen bu hataya ilişkin kullanıcılardan gelen çok fazl geri bildirim oldu. 

  Birkaç gündür devam hataya ilişkin olarak Instagram, yeni bir güncelleme yayınladı. Birkaç gündür devam eden hata sonunda çözüme kavuşmuş oldu.

  iPhone Modellerindeki Instagram Hatası Düzeltildi

  Instagram iOS sürümünde kullanıcıların yaşadıkları o hata için sonunda çözüm sağlandı. iPhone kullanıcıları Instagram’da son birkaç gündür “Instagram Hikayeler” özelliğinde hata alıyordu. iPhone’den Instagram Hikayeler özelliğinin kullanmak istendiğinde karşılaşılan hata için Instagram yeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan Instagram iOS güncellemesi ile birlikte söz konusu Hikayeler hatası da çözüme kavuşmuş oldu.

  Instagram Android sürümü için Google PlayStore üzerinden herhangi bir güncelleme ise yayınlamadı. Bunun nedeninin ise Android işletim sistemli cihazları kullananların Instagram’da iOS cihazlarda yaşanan sorunu yaşamamaları olduğu belirtildi.

  Son birkaç gündür iPhone kullanıcıları Instagram’da Hikayeleri izlemelerine rağmen olması gerektiği gibi izlenen Hikayeler'in en geriye gitmesi gerekirken, gitmiyordu. Bu durumda sanki Hikaye hiç bakılmamış gibi oluyor ve yanı sıra sanki yeni bir Hikaye eklenmiş gibi algılanıyordu. Ancak her iki durumda söz konusu değildir. Çoğu Instagram kullanıcısı için fazlasıyla rahatsız edici olan bu sorunun çözümü için Instagram sonunda bir güncelleme yayınladı.

  Instagram Web’e Görüşme Desteği Gelecek!

  Instagram Web

  Instagram’ın iOS için yayınladığı hata düzeltme güncellemesinin hemen ardından önemli bir iddia sosyal medyada konuşulmaya başlandı. İnternette dolaşan bilgilere göre Instagram hem web sürümü hem de Instagram masaüstü sürümü içinde mobil sürümde yer alan “sesli ve görüntülü” görüşme desteğini getirmeye hazırlanıyor. Söz konusu özelliğin birkaç gün içerisinde Instagram Beta kullanıcılarının denemesine açılacağı iddia ediliyor. Instagram web ve masaüstü sesli ve görüntülü konuşma özelliğine ilişkin Meta şirketinden herhangi bir resmi doğrulama ise henüz yapılmadı.

  Instagram’ın web ve masaüstü sürümüne getireceği yeni özellik ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yerli Otomobil TOGG için Beklenen Batarya Üretimi Tamamlandı!

  TOGG için merakla beklenen batarya üretiminde sona gelindi. Seri üretim için geri sayım başlarken, konu hakkında merak edilenlere haberimizde yer verdik.

  Elif 938

  Nvidia Oyun Gelirlerinde Büyük Düşüş Yaşadı!

  Nvidia, teknoloji piyasalarındaki çoğu şirket gibi 2022 yılının 2.çeyrek dönemini negatif tablolarla kapattı. Şirket açıklanan mali raporlarına göre tam %44'ü bulan bir gelir kaybı yaşadı. İşte detaylar!

  Telegram’dan Instagram ve Facebook’u Geride Bırakacak Atak

  Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş çerçevesinde Facebook ve Instagram Rusya'da yasaklandı. Bu gelişmenin ardından Telegram kullanımı ciddi oranda artış gösterdi.

  O Modelde Xiaomi’nin MIUI 13 Güncellemesini Alacak!

  Xiaomi, Google tarafından kararlı sürümünü yayınlanmasına az bir süre kalan Android 13 işletim sistemi tabanlı MIUI 13 güncellemelerine hız verdi. Xiaomi Android 13 tabanlı MIUI 13 güncellemesi alacak yeni cihaz açıklandı.

  Instagram iOS Sürümündeki O Hata Sonunda Giderildi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et