R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram Hikaye Paylaşımına Yeni Özellik Geliyor: Yeni Kişi Kategorileri Eklenecek!

  Instagram, hikaye paylaşımda özelleştirilmiş grup seçenekleriyle kullanıcılarına daha fazla esneklik ve gizlilik sunmayı planlıyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  08.10.2023 16:50 3083 1 dk okuma süresi
  Instagram Hikaye Paylaşımına Yeni Özellik Geliyor: Yeni Kişi Kategorileri Eklenecek!
  Son Düzenleme:

  Instagram, kullanıcılara hikaye paylaşırken ‘Yakın Arkadaşlar’ ve ‘Tüm Takipçiler’ olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Ancak son dönemde ortaya çıkan bilgilere göre bu seçeneklerin sayısında artış olabileceği konuşuluyor.

  Birden Fazla Liste ile Hikaye Paylaşımı

  Yeni sızan raporlara göre Instagram, hikaye paylaşımında daha özelleştirilmiş seçenekler sunmayı planlıyor. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar, özel listeler oluşturabilecekler. Mevcut ‘Yakın Arkadaşlar’ seçeneğine ek olarak, bu listeler sayesinde kullanıcılar belirli arkadaş grupları oluşturabilecek ve hikayelerini bu özel gruplarla paylaşabilecekler.

  Kullanıcı Esnekliği ve Gizlilik

  Bu özellik, henüz test aşamasında olsa da kullanıcılara sosyal medyada daha fazla gizlilik ve esneklik sunmayı vaat ediyor. Artık kullanıcılar, içeriklerini hangi arkadaş gruplarıyla paylaşmak istediklerine karar verebilecekler. 

  Örneğin; aile, iş arkadaşları, lise arkadaşları gibi farklı listeler oluşturulabilecek. Bu da demek oluyor ki bir hikaye paylaşmadan önce Instagram sizden bu hikayeyi hangi listelerle paylaşmak istediğinizi soracak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  EA Sports FC 25 Geliyor: İşte Tüm Detaylar!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi, platformları ve yeni özellikleri hakkında tüm detaylar belli oldu. Oyunun 24 Eylül 2024'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  Samsung Galaxy Watch Ultra Render Görüntüleri Ortaya Çıktı: İşte Yeni Tasarım!

  Samsung Galaxy Watch Ultra'nın render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen model, 500 dolar fiyatla yakında piyasaya sürülecek.

  Instagram Hikaye Paylaşımına Yeni Özellik Geliyor: Yeni Kişi Kategorileri Eklenecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et