R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram DM, Kullanıcı İsteklerine Göre Yenilendi!

  Meta, kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği ve Instagram'ın özel mesajlaşma bölümüne dair uzun zamandır geliştirme sürecinde olduğu iki hayati özelliği içeren güncellemeyi aktif hale getirdi.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  08.03.2024 16:26 1950 2 dk okuma süresi
  Instagram DM, Kullanıcı İsteklerine Göre Yenilendi!
  Son Düzenleme:

  Instagram'ın özel mesajlaşma bölümü, kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak hazırlanan yeni güncellemeyle bir dizi yenilik kazandı. Bu yenilikler arasında mesajların düzenlenebilmesi, okundu uyarılarının yönetilebilmesi ve sohbetlerin sabitlenebilmesi gibi özellikler yer alıyor, kullanıcıların iletişim deneyimini zenginleştiriyor.

  Instagram, kullanıcılarının geri bildirimlerini dikkate alarak özel mesajlaşma servisinde önemli güncellemeler yaptı. Platform, kullanıcıların dijital iletişim deneyimlerini geliştirmeyi amaçlayan bu son güncelleme ile DM (Direct Message) özelliklerine yeni işlevler ekledi. Bu yenilikler, kullanıcıların mesajlaşma alışkanlıklarına yenilikçi çözümler getirerek, daha interaktif ve esnek bir iletişim olanağı sunuyor.

  Instagram DM'nin Yenilikçi Özellikleri

  Yapılan son güncellemeyle Instagram DM, kullanıcılarına mesajları düzenleme imkanı tanıyor. Gönderilen bir mesaj, gönderildikten sonra 15 dakika içinde düzenlenebiliyor. Mesaj üzerinde uzun süre basılı tutulduğunda açılan menüden "Düzenle" seçeneği ile mesajlar kolayca güncellenebiliyor.

  Ayrıca kullanıcılar, artık okundu bildirimlerini istedikleri gibi yönetebilir hale geldiler. Bu özellik, tüm sohbetler veya belirli sohbetler için etkinleştirilebilir; ancak, uçtan uca şifreli sohbetler bu işlevden muaf tutuluyor. Sohbetlerin daha düzenli bir hale getirilmesine yardımcı olan diğer bir yenilik ise en fazla üç sohbetin ana ekranda sabitlenebilmesi özelliği.

  Instagram DM, kullanıcıların gönderdikleri sticker'ları kaydetmelerine, mesajlara sticker, GIF, video, fotoğraf gibi çeşitli medya türleriyle yanıt verebilmelerine olanak tanıyan yenilikler de sunuyor. Bu özellikler, kullanıcıların mesajlaşma deneyimlerini daha zengin ve etkileşimli hale getirmeyi amaçlıyor.

  Instagram DM'de Mesaj Nasıl Düzenlenir? 

  Gönderilen bir mesaj, gönderildikten sonra 15 dakika içinde düzenlenebilir. Bunun için mesaj üzerinde uzun süre basılı tutup "Düzenle" seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

  Okundu Bildirimleri Nasıl Yönetilir? 

  Okundu bildirimleri, ayarlar menüsünden tüm sohbetler veya belirli sohbetler için açılıp kapatılabilir. Ancak bu özellik, uçtan uca şifreli sohbetler için kullanılamaz.

  Soebetler Nasıl Sabitlenir?

  Ana ekranda, en fazla üç sohbet sabitlenebilir. Bu, sohbetler üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve önemli konuşmaların kolay erişimini garanti eder.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter)’ten Şaşırtan Karar: Yeni Kullanıcılar, Ücret Ödeyecek!

  X platformu, yeni kullanıcılar için ücretli dönem başlatıyor. Elon Musk, bot sorununa çözüm olarak ücret alınmasını önerdi.

  Yahoo, Instagram Kurucularının Haber Uygulaması Artifact'ı Bünyesine Kattı!

  Instagram'ın kurucu ortakları Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirilen haber uygulaması Artifact'i, Yahoo satın aldı.

  Samsung Galaxy S24 Ultra'nın S-Pen Dilemması: Kullanıcılar, Tuhaf Bir Kokudan Şikayetçi!

  Samsung Galaxy S24 Ultra'nın S-Pen'inde yanmış plastik kokusu, kullanıcıları rahatsız ediyor; sorunun kaynağı ve çözüm yolları tartışılıyor.

  Instagram'a Yeni Hikaye Formatı Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, yeni 'Shot' Hikaye formatı ve 'Pop-mode' kamera aracıyla deneyimi zenginleştiriyor. DM yenilikleri ve daha fazlası da yolda!

  Instagram DM, Kullanıcı İsteklerine Göre Yenilendi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et