R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk'tan Twitter Blue İle Kazanç Müjdesi: Tweet Atarak Gelir Sağlayın!

  Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra köklü değişikliklere uğrayan Twitter, Blue abonelerine kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Artık 10.000 karaktere kadar tweet atabilen Blue kullanıcıları, abonelik sistemi sayesinde gelir elde edebilecek.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  14.04.2023 21:06 2190 1 dk okuma süresi
  Elon Musk'tan Twitter Blue İle Kazanç Müjdesi: Tweet Atarak Gelir Sağlayın!
  Son Düzenleme:

  Twitter Write hesabında yapılan son duyuruya göre, Twitter'da kazanç dönemi büyük bir ivme kazanıyor. Blue aboneleri 10.000 karaktere kadar tweet atabilmenin yanı sıra, kalın ve italik yazı formatlarını da kullanabilecekler. Ayrıca, bir kullanıcının Blue hesabına abone olması durumunda, abonelik ücreti hesap sahibi ile paylaşılacak.

  Twitter Writes, konu hakkında yaptığı açıklamada, "Yeni özelliklere erişebilmek için Twitter Blue'ya kaydolun ve doğrudan Twitter'da gelir elde etmek için hesabınızdaki Abonelikleri etkinleştirmeye başvurun. Başvuru yapmak için Ayarlar'da Para Kazanma kısmına dokunun" ifadelerini kullandı.

  Önceki 4.000 Karakter Sınırından Ciddi Bir Artış

  Blue aboneleri için getirilen bu yenilik, önceki 4.000 karakterlik sınırın üzerinde önemli bir artış anlamına geliyor. Bununla birlikte, abone olmayan standart Twitter kullanıcıları 280 karakterlik tweet atmaya devam edecek.

  Twitter Para Kazanma İçin Bazı Şartlar Sunuyor

  Twitter'ın para kazanma özelliği bazı kriterlere bağlıdır. Buna göre, para kazanmak isteyen Blue hesabının en az 500 takipçisi olmalı ve aboneleri son 30 gün içinde Twitter'da aktif olmalıdır. Kullanıcılar, en sadık takipçilerine belirli bir miktarda "özel içerik" sunma imkanına da sahip olacak.

  Türkiye'de Twitter Blue Aboneliği Fiyatları

  Türkiye'de de hizmete sunulan Twitter Blue aboneliğinin aylık ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık abonelik ücreti ise 1.570 TL olarak açıklanmıştır.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elon Musk, Grok 2 ve Grok 3 Yapay Zeka Modellerinin Çıkış Tarihini Açıkladı!

  Elon Musk, Grok 2 ve Grok 3 yapay zeka modellerinin çıkış tarihlerini duyurdu. Grok 2 Ağustos'ta, Grok 3 yıl sonuna kadar piyasada olacak.

  HMD'nin Yeni Tableti: Snapdragon 7 Gen 2 İle Geliyor!

  HMD Global, Snapdragon 7 Gen 2 işlemcili yeni tableti HMD Slate Tab'ı tanıtmaya hazırlanıyor. Güçlü teknik özellikleri ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Elon Musk, X platformunda (Twitter) herkese açık beğenilerin gizleneceğini duyurdu. Bu değişiklik, kullanıcıların özgürce etkileşimde bulunmasını hedefliyor.

  Twitter Resmen ‘X.com’ Oldu!

  Twitter artık resmen X.com olarak değiştirildi. Elon Musk'ın açıklamasıyla tüm çekirdek sistemler, X.com alan adı altında birleşti ve yeni özellikler eklendi.

  Elon Musk'tan Twitter Blue İle Kazanç Müjdesi: Tweet Atarak Gelir Sağlayın!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et