R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk'tan Twitter Blue İle Kazanç Müjdesi: Tweet Atarak Gelir Sağlayın!

  Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra köklü değişikliklere uğrayan Twitter, Blue abonelerine kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Artık 10.000 karaktere kadar tweet atabilen Blue kullanıcıları, abonelik sistemi sayesinde gelir elde edebilecek.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  14.04.2023 21:06 2151 1 dk okuma süresi
  Elon Musk'tan Twitter Blue İle Kazanç Müjdesi: Tweet Atarak Gelir Sağlayın!
  Son Düzenleme:

  Twitter Write hesabında yapılan son duyuruya göre, Twitter'da kazanç dönemi büyük bir ivme kazanıyor. Blue aboneleri 10.000 karaktere kadar tweet atabilmenin yanı sıra, kalın ve italik yazı formatlarını da kullanabilecekler. Ayrıca, bir kullanıcının Blue hesabına abone olması durumunda, abonelik ücreti hesap sahibi ile paylaşılacak.

  Twitter Writes, konu hakkında yaptığı açıklamada, "Yeni özelliklere erişebilmek için Twitter Blue'ya kaydolun ve doğrudan Twitter'da gelir elde etmek için hesabınızdaki Abonelikleri etkinleştirmeye başvurun. Başvuru yapmak için Ayarlar'da Para Kazanma kısmına dokunun" ifadelerini kullandı.

  Önceki 4.000 Karakter Sınırından Ciddi Bir Artış

  Blue aboneleri için getirilen bu yenilik, önceki 4.000 karakterlik sınırın üzerinde önemli bir artış anlamına geliyor. Bununla birlikte, abone olmayan standart Twitter kullanıcıları 280 karakterlik tweet atmaya devam edecek.

  Twitter Para Kazanma İçin Bazı Şartlar Sunuyor

  Twitter'ın para kazanma özelliği bazı kriterlere bağlıdır. Buna göre, para kazanmak isteyen Blue hesabının en az 500 takipçisi olmalı ve aboneleri son 30 gün içinde Twitter'da aktif olmalıdır. Kullanıcılar, en sadık takipçilerine belirli bir miktarda "özel içerik" sunma imkanına da sahip olacak.

  Türkiye'de Twitter Blue Aboneliği Fiyatları

  Türkiye'de de hizmete sunulan Twitter Blue aboneliğinin aylık ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık abonelik ücreti ise 1.570 TL olarak açıklanmıştır.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy Watch 7 Resmileşti: Bluetooth Veri Tabanında Görüntülendi!

  Samsung Galaxy Watch 7, Bluetooth 5.3 desteği ve 32GB depolama kapasitesi ile temmuz ayında tanıtılacak. Yeni nesil akıllı saatte büyük yenilikler var!

  Android 15, Farklı Bir Özellikle Geliyor: Bluetooth'u Tamamen Kapatmaya İzin Vermeyecek!

  Android 15, kayıp cihazları bulmayı kolaylaştıran yenilikçi bir özellik sunuyor; Bluetooth sürekli açık kalacak, pil ömrü çözümü de beraberinde geliyor.

  Twitter (X), Youtube'un Tahtını Sarsmaya Hazırlanıyor!

  X veya Twitter, Elon Musk liderliğinde YouTube'a rakip olarak uzun video içerikleriyle dönüşüm geçirecek. Samsung TV ve Amazon Fire ilk erişenler olacak.

  X (Twitter) Yeniliklere Devam Ediyor: Makaleler Özelliği Kullanıma Sunuldu!

  X'in (Twitter) 'Makaleler' özelliği, kullanıcıların uzun formatlı içeriklerini paylaşmalarına olanak tanırken Premium+ abonelerine özel seçenekler sunuyor.

  Elon Musk'tan Twitter Blue İle Kazanç Müjdesi: Tweet Atarak Gelir Sağlayın!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et