R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Skate Oyunu Bekleyenlere Müjde: Oyun Ücretsiz Olacak!

  Yeni Skate oyunu, oyun severler tarafından merakla beklenirken yeni detaylar belli olmaya başladı. Oyun şirketi en büyük müjdeyi vererek, oyunun ücretsiz olacağını açıkladı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  17.07.2022 19:14 1595 2 dk okuma süresi
  Yeni Skate Oyunu Bekleyenlere Müjde: Oyun Ücretsiz Olacak!
  Son Düzenleme:

  EA’nın en çok sevilen oyun serilerinden “Skate” yeni oyunuyla birlikte kullanıcıları heyecanlandıracak gibi görünüyor. 10 yıllık bir aranın ardından oyun yenilenerek oyun severler ile buluşturulacak.

  Oyunun ismi, seriden kaynaklı olarak “Skate 4” olarak anılıyordu ancak şirket tarafından yapılan açıklamalar sonrasında ‘Skate’ olmasına karar verildi. Oyunun detayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 

  Yeni Skate Oyunu Tamamen Ücretsiz!

  Skate 4

  Electronics Arts oyun severlere müjdeli haberi duyurdu. “Xbox Series”, “Xbox One”, “PS5”, “PS4” ve “PC” için oyunun ücretsiz olmasına karar verildi. Platformlar arası oyun oynama ve kaydetme özellikleri de bulunacak. Oyun ücretsiz bir şekilde kullanıcıya sunulacak olsa bile, daha fazla özellikten faydalanmak ve oyunun tadını tam anlamıyla almak isteyenlere özel oyun içi satışlar yapılacak. 

  Yeni Skate Oyununda Detaylar Belli Olmaya Başladı

  Şirket tarafından, Skate için bazı detaylarda açıklanmaya başladı. Ek oyun özelliklerinin yanı sıra, oyun içerisinde denge değişiklikleri ve daha fazla içerik sağlama amacıyla uzun yıllar boyunda destek verileceği sözünü verdi.

  Ayrıca canlı destek hizmeti de oldukça aktif şekilde kullanılabilir olacak. EA tarafından kurulan “Full Circle” stüdyosunda oyunun daha fazla kullanıcıya hitap etmesini sağlamak için bazı geliştirmeler üzerinde çalışmalar devam ediyor. Her şey yolunda giderse mobil oyunu da piyasaya sürülecek. Yeni Skate, oyun severler tarafından dört gözle bekleniyor ancak oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda şirketten bir açıklama gelmedi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Yeni Skate Oyunu Bekleyenlere Müjde: Oyun Ücretsiz Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et