R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Skate Oyunu Bekleyenlere Müjde: Oyun Ücretsiz Olacak!

  Yeni Skate oyunu, oyun severler tarafından merakla beklenirken yeni detaylar belli olmaya başladı. Oyun şirketi en büyük müjdeyi vererek, oyunun ücretsiz olacağını açıkladı.

  Elif Elif 17.07.2022 19:14 1355 2 dk okuma süresi
  Yeni Skate Oyunu Bekleyenlere Müjde: Oyun Ücretsiz Olacak!
  Son Düzenleme:

  EA’nın en çok sevilen oyun serilerinden “Skate” yeni oyunuyla birlikte kullanıcıları heyecanlandıracak gibi görünüyor. 10 yıllık bir aranın ardından oyun yenilenerek oyun severler ile buluşturulacak.

  Oyunun ismi, seriden kaynaklı olarak “Skate 4” olarak anılıyordu ancak şirket tarafından yapılan açıklamalar sonrasında ‘Skate’ olmasına karar verildi. Oyunun detayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 

  Yeni Skate Oyunu Tamamen Ücretsiz!

  Skate 4

  Electronics Arts oyun severlere müjdeli haberi duyurdu. “Xbox Series”, “Xbox One”, “PS5”, “PS4” ve “PC” için oyunun ücretsiz olmasına karar verildi. Platformlar arası oyun oynama ve kaydetme özellikleri de bulunacak. Oyun ücretsiz bir şekilde kullanıcıya sunulacak olsa bile, daha fazla özellikten faydalanmak ve oyunun tadını tam anlamıyla almak isteyenlere özel oyun içi satışlar yapılacak. 

  Yeni Skate Oyununda Detaylar Belli Olmaya Başladı

  Şirket tarafından, Skate için bazı detaylarda açıklanmaya başladı. Ek oyun özelliklerinin yanı sıra, oyun içerisinde denge değişiklikleri ve daha fazla içerik sağlama amacıyla uzun yıllar boyunda destek verileceği sözünü verdi.

  Ayrıca canlı destek hizmeti de oldukça aktif şekilde kullanılabilir olacak. EA tarafından kurulan “Full Circle” stüdyosunda oyunun daha fazla kullanıcıya hitap etmesini sağlamak için bazı geliştirmeler üzerinde çalışmalar devam ediyor. Her şey yolunda giderse mobil oyunu da piyasaya sürülecek. Yeni Skate, oyun severler tarafından dört gözle bekleniyor ancak oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda şirketten bir açıklama gelmedi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  Yeni Skate Oyunu Bekleyenlere Müjde: Oyun Ücretsiz Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et