R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Fall Guys Oyununu Durdurabilene Aşk Olsun! Oyun Rekor Kırıyor!

  Son zamanların yükselişini devam ettiren Fall Guys oyunu, oyuncu sayısıyla yeni bir rekora imza attı. Oyunu durdurabilene aşkolsun!

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  17.07.2022 19:08 2009 2 dk okuma süresi
  Fall Guys Oyununu Durdurabilene Aşk Olsun! Oyun Rekor Kırıyor!
  Son Düzenleme:

  Fall Guys oyunu ilk olarak 2 yıl önce çıkış yapmıştı. O tarihten bu yana oyunun kendi içerisinde yükselişinin devam ettiği öğrenildi. Oyunun çıkışı salgın yasaklarının sert şekilde uygulandığı döneme denk gelmişti. Bu durumda oyun için ciddi bir avantaj oluşturmuş ve o zaman rekor sayılabilecek bir satış elde etmesini sağlamıştı.

  Aradan geçen zamana rağmen oyuna olan ilgi devam ediyor. Epic Games tarafından bünyesine dahil edilen oyun sadece 2 günlük istatistiklere göre 20 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı. Büyük oyun yapımları düşünüldüğü zaman bu oldukça ciddi bir rakam olarak değerlendiriliyor. 

  Fall Guys Oyunu Oyuncu Rekoru Kırdı!

  Fall Guys oyununu diğer oyunlardan ayıran en önemli özelliklerden birisi de eğlenceli bir tarzının olması. Oyunun 2 hafta içerisinde oyuncu sayısında rekor sayılan bir artış yaşadığı belirlendi. 50 milyon oyuncu sayısı ile birlikte tüm oyunları geride bırakmayı başardı. 

  Efsane oyunlar arasında bulunan “Call of Duty” ve “Apex Legends” oyunları bile hazırlanan rapora göre 50 milyon oyuncu sayısına ulaşmak için 4 hafta beklemek zorunda kalmıştı. Uzun zamandır heyecanla beklenen “Fortnite” oyunu 45 bin oyuncu için 16 hafta beklemek zorunda kalmıştı. 

  Oyun piyasasında Fall Guys oyuncu sayısına bakılarak en hızlı büyüyen ücretsiz oyun unvanını almayı başardı. Pandemi döneminde oyunun çıkış yapmasının da avantajlarının olduğu düşünülüyor.

  PlayStation cephesinde ücretli olması nedeniyle beklenildiği gibi bir oyuncu kitlesi elde edemedi. Xbox oyun konsollarıyla birlikte hemen ardından oyuncu sayısında büyük patlama meydana geldi. Oyuna yönelik ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring Satış Rekorları Kırıyor: Stoklar Tükendi!

  Samsung Galaxy Ring, ABD'de büyük ilgi gördü ve stokları tükendi. Sağlık ve fitness verilerini takip eden bu akıllı yüzük, yakında Türkiye'de satışa sunulabilir.

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  Nothing Alt Markası CMF, Phone 1 ile Kısa Sürede Satış Rekoru Kırdı!

  Nothing'in alt markası CMF'nin ürettiği CMF Phone 1, 3 saatte 100.000 satış yaparak rekor kırdı. Uygun fiyatı ve dikkat çekici tasarımı ile büyük ilgi gördü.

  ViewSonic, 4K Oyuncu Monitörünü Tanıttı: 480 Hz OLED Ekrana Sahip!

  ViewSonic, 4K çözünürlük ve 480 Hz yenileme hızına sahip yeni XG323-4K-OLED2 oyun monitörünü tanıttı. Yüksek performanslı bu model, oyuncular için ideal.

  Fall Guys Oyununu Durdurabilene Aşk Olsun! Oyun Rekor Kırıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et