R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Fall Guys Oyununu Durdurabilene Aşk Olsun! Oyun Rekor Kırıyor!

  Son zamanların yükselişini devam ettiren Fall Guys oyunu, oyuncu sayısıyla yeni bir rekora imza attı. Oyunu durdurabilene aşkolsun!

  Ecem Ecem 17.07.2022 19:08 1324 2 dk okuma süresi
  Fall Guys Oyununu Durdurabilene Aşk Olsun! Oyun Rekor Kırıyor!
  Son Düzenleme:

  Fall Guys oyunu ilk olarak 2 yıl önce çıkış yapmıştı. O tarihten bu yana oyunun kendi içerisinde yükselişinin devam ettiği öğrenildi. Oyunun çıkışı salgın yasaklarının sert şekilde uygulandığı döneme denk gelmişti. Bu durumda oyun için ciddi bir avantaj oluşturmuş ve o zaman rekor sayılabilecek bir satış elde etmesini sağlamıştı.

  Aradan geçen zamana rağmen oyuna olan ilgi devam ediyor. Epic Games tarafından bünyesine dahil edilen oyun sadece 2 günlük istatistiklere göre 20 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı. Büyük oyun yapımları düşünüldüğü zaman bu oldukça ciddi bir rakam olarak değerlendiriliyor. 

  Fall Guys Oyunu Oyuncu Rekoru Kırdı!

  Fall Guys oyununu diğer oyunlardan ayıran en önemli özelliklerden birisi de eğlenceli bir tarzının olması. Oyunun 2 hafta içerisinde oyuncu sayısında rekor sayılan bir artış yaşadığı belirlendi. 50 milyon oyuncu sayısı ile birlikte tüm oyunları geride bırakmayı başardı. 

  Efsane oyunlar arasında bulunan “Call of Duty” ve “Apex Legends” oyunları bile hazırlanan rapora göre 50 milyon oyuncu sayısına ulaşmak için 4 hafta beklemek zorunda kalmıştı. Uzun zamandır heyecanla beklenen “Fortnite” oyunu 45 bin oyuncu için 16 hafta beklemek zorunda kalmıştı. 

  Oyun piyasasında Fall Guys oyuncu sayısına bakılarak en hızlı büyüyen ücretsiz oyun unvanını almayı başardı. Pandemi döneminde oyunun çıkış yapmasının da avantajlarının olduğu düşünülüyor.

  PlayStation cephesinde ücretli olması nedeniyle beklenildiği gibi bir oyuncu kitlesi elde edemedi. Xbox oyun konsollarıyla birlikte hemen ardından oyuncu sayısında büyük patlama meydana geldi. Oyuna yönelik ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Epic Games’te Bu Hafta 2 Oyun Ücretsiz

  Epic Games'in 24 Kasım'a kadar ücretsiz yaptığı oyunlar belli oldu. Oyun tutkunları, kalıcı olarak Epic Games Kütüphanesi'ne bu hafta toplam değeri 98 TL olan oyunları ekleyebilecek. Ayrıca bu hafta 1 tanede oyun eklentisi ücretsiz oldu. İşte o oyunlar!

  Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

  Epic Games, geleneksel haftada 2 ücretsiz oyunu kapsamında yeni ücretsiz oyunları açıkladı. İşte 17 Kasım'a kadar ücretsiz olarak Epic Games Kütüphanesine eklenebilen haftanın ücretsiz oyunları!

  Steam'de Bir Oyun Daha Ücretsiz: Warhammer: Vermintide 2 Ücretsiz Olarak Oynanabiliyor!

  Steam, Warhammer: Vermintide 2 oyununu ücretsiz olarak sunmaya başladı. Kullanıcılar, bu oyuna 7 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak erişilebilecekler.

  Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

  Epic Games, gelenek haline gelen her hafta 2 ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Popüler platform, 27 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında ücretsiz alınabilecek oyunları açıklandı. İşte haftanın Epic Games ücretsiz oyunları ve sistem gereksinimleri!

  Fall Guys Oyununu Durdurabilene Aşk Olsun! Oyun Rekor Kırıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et