R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xbox Konsollar için 2023 Mayıs Güncellemesi: İşte Karşınızda Yepyeni Özellikler

  Microsoft, Mayıs ayında Xbox Series X/S ve Xbox One konsolları için bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çeşitli önemli hata düzeltmeleri sunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  12.05.2023 14:38 1837 2 dk okuma süresi
  Xbox Konsollar için 2023 Mayıs Güncellemesi: İşte Karşınızda Yepyeni Özellikler
  Son Düzenleme:

  Birkaç gün önce Xbox Game Pass'e eklenecek yeni oyunlar duyurulmuştu. Bu duyurunun ardından Xbox sistem güncellemesi de kullanıcılara sunuldu. Bu güncelleme, Microsoft mağazası ve Xbox kablosuz oyun kontrolcüsüne bir dizi önemli yenilik getiriyor. İşte Xbox Mayıs 2023 güncellemesinin detayları:

  Xbox Mayıs 2023 Güncellemesi: İşte Sizi Bekleyen Taze Özellikler

  Discord hesabınızı Xbox'ınıza bağladıysanız, artık Discord sunucularınızdaki kanallara konsolunuzdan doğrudan erişim sağlayabiliyorsunuz. 

  Discord Voice'a Xbox konsolunuzdan bağlandığınızda, Discord arkadaşlarınızın Xbox oyuncu etiketlerini görme imkanınız olacak. Yeni güncelleme ile Xbox arkadaş ekleme ve oyun daveti gönderme işlemleri daha kolay hale getirildi.

  Microsoft Store Güncellemesi: Oyun Bulma Süreci Artık Daha Kolay

  Microsoft Store'a gelen güncelleme, yeni oyunları bulmayı her zamankinden daha pratik hale getiriyor. Sayfalardaki yeni sıralama ve filtreleme seçenekleri, Xbox sitesinden veya konsoldan oyunları fiyata, aboneliklere, dile ve erişilebilirlik özelliklerine göre sıralamanıza yardımcı oluyor.

  Kontrolcü İyileştirmeleri: Daha Uzun Pil Ömrü ve Kesintisiz Bağlantı

  Xbox Elite Series 2 ve Xbox Adaptive gibi dahili pille çalışan kontrolcüler için pil tüketimi konusunda önemli iyileştirmeler yapıldı. Ayrıca, 4K, 120Hz ve VRR açıkken kulaklık kullanımında kontrolcünün bağlantısının kesilmesi sorunu da giderildi.

  Xbox Game Pass Görevleri: Ödüllerinizi Kazanmak Artık Daha Kolay

  Xbox Game Pass kütüphanesindeki oyunları oynayarak Microsoft Rewards puanları kazanma işlemi kolaylaştırıldı. Xbox Game Pass Quests, oyun sekmesinden yeni bir Ödüller sekmesine taşındı. Bu sayede, kullanıcılar ödüllerini daha rahat bir şekilde takip edebilir ve kazanabilirler. Bu yenilikler ve daha fazlası Xbox Mayıs 2023 güncellemesiyle karşınızda.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  Samsung Galaxy Z Flip 6 Geliyor: İşte Tüm Özellikleri!

  Samsung Galaxy Z Flip 6, güçlü Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 120 Hz Dinamik AMOLED ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle tanıtıldı. Fiyat ve detaylar sızdırıldı.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Xbox Konsollar için 2023 Mayıs Güncellemesi: İşte Karşınızda Yepyeni Özellikler

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et