R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Xbox Game Pass Türkiye Fiyatlarına Yeni Bir Zam Mı Geliyor?

  Microsoft'un Activision Blizzard'ı portföyüne katmasının ardından Xbox Game Pass üyelik ücretlerinde Türkiye'de yeniden bir artış olabileceği konuşuluyor. Yakın zamanda Xbox Game Pass için fiyat güncellemesi bekleniyor!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.10.2023 16:01 2092 2 dk okuma süresi
  Xbox Game Pass Türkiye Fiyatlarına Yeni Bir Zam Mı Geliyor?
  Son Düzenleme:

  Bilişim devi Microsoft, yakın zaman önce büyük bir satın alma hamlesi yaparak Activision Blizzard şirketini kendi portföyüne ekledi. Ancak bu büyük hamlenin ardından Xbox Game Pass üyelik fiyatlarının Türkiye'de yeniden artırılması ihtimali gündeme gelmeye başladı. Henüz bu konuda resmi bir duyuru yapılmamış olsa da sektör içerisinde fiyatlarda yakın zamanda bir artış olacağına dair söylentiler dolaşmaya başladı.

  Xbox Game Pass Aboneliklerinde Ne Gibi Değişiklikler Bekleniyor?

  Xbox'ın Türkiye resmi internet sitesinde, mevcut abonelik paketlerinin yanında “Teklifin süresi 12 gün içinde dolacak” şeklinde bir uyarı belirdi. Bu durum, özellikle geçtiğimiz yılın haziran ayında fiyat artışı öncesi benzer bir uyarının görülmüş olması sebebiyle, yeni bir zammın işaretçisi olarak yorumlandı.

  Eğer bu tahminler doğruysa 31 Ekim tarihinde Xbox Game Pass fiyatlarında bir değişiklik yaşanabilir.

  Mevcut Fiyatlar Hangi Seviyede?

  Hali hazırda Xbox Game Pass için belirlenen ücretler şu şekildedir:

  • Xbox Game Pass Ultimate: 120,99 TL
  • PC Game Pass: 79,99 TL
  • Xbox Game Pass Core: 79,99 TL
  • Xbox Game Pass için Console: 79,99 TL

  Geçmiş dönemde Xbox üyelik fiyatlarında yaklaşık yüzde 170'lik bir artış yaşanmıştı. O sıralarda dolar kuru 24 TL civarında seyrediyordu. Xbox'un üst yöneticisi Phil Spencer, geçen haftalarda katıldığı bir programda Xbox Game Pass fiyatlarına zam yapılmasının kaçınılmaz olduğunu dile getirdi. Bu açıklama da zaten fiyat artışının kapıda olduğunu gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Z Fold 6 İlk Defa Görüntülendi: İşte Yeni Tasarımı!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın canlı görüntüleri ortaya çıktı. Yeni tasarımı, daha kompakt yapısı ve geliştirilmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  Macaristan-İsviçre Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

  Avrupa Şampiyonası EURO 2024, Almanya-İskoçya maçı ile resmen başladı. Bugün A Grubu'nda Macaristan, İsviçre ile karşılaşacak. Macaristan-İsviçre maçı hakkında tüm detayları öğrenmek için okumaya devam edin.

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  Xbox Game Pass Türkiye Fiyatlarına Yeni Bir Zam Mı Geliyor?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et