R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Merakla Beklenen Skull and Bones’tan Güzel Haber Geldi! Ubisoft Korsan Temalı Oyunundan Yeni Sızıntı!

  Ubisoft’un bir korsan temalı oyun çıkartma hazırlığında olduğu yıllardır bilinen bir gerçek. Ancak uzun süredir oyun piyasaya sürülemedi. Skull and Bones isimli oyuna dair sıcak gelişmeler yaşandı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  15.05.2022 16:25 1726 2 dk okuma süresi
  Merakla Beklenen Skull and Bones’tan Güzel Haber Geldi! Ubisoft Korsan Temalı Oyunundan Yeni Sızıntı!
  Son Düzenleme:

  Sinemada olduğu gibi oyun dünyasında da korsan teması her zaman ilgi çekmeyi başarmış temalar arasında yer alıyor. Ubisoft’ta bu doğrultuda korsan temalı bir oyun geliştirdiği açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamanın üzerinden yıllar geçse de Ubisoft’un açık dünya oyunu Skull and Bones, henüz piyasaya sürülmedi. Geliştirme sürecinde oyuna dair önemli sızıntılarla web’de ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan sızıntılar ise oyuna dair beklentilerin daha da artmasına neden oldu.

  Skull and Bones, Güney Kore’de Ortaya Çıktı

  Ubisoft’un Skull and Bones oyununun PC versiyonu için Güney Kore’de bir derecelendirme yapıldı. Güney Kore’de “Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi” tarafından resmi web sitesi üzerinde Skull and Bones oyununa dair derecelendirme açıklandı. Web sitesinden yapılan bu derecelendirme yayını ise oyun tutkunlarının oyuna çok yakın bir gelecekte kavuşacağına dair bir sinyal olarak değerlendirildi.

  Skull and Bones yetişkin kategorisinde yer alacak!

  Skull and Bones

  Güney Kore’nin “Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi” tarafından yayınlanan Skull and Bones PC versiyonu derecelendirmesi oyuna dair bazı detayları da ortaya çıkarttı. Örneğin Ubisoft’un korsan temali oyunu Skull and Bones “Yetişkin” kategorisinde çıkacak. Bu yüzden belirli bir yaş altındaki gençler için oyun uygun olmayacak.

  Komitenin oyunu “yetişkin” kategorisinde sınıflandırmasının temel nedeni ise sigara, alkol ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıkların oyun içerisinde yer almasının olduğu belirtiliyor.

  Oyunun derecelendirme değerlendirmesine alınmış olması Ubisoft’un bu sefer gerçekten oyunun geliştirme aşamasını hemen hemen tamamladığına işaret ediyor. Her ne kadar 2023 Nisan’da piyasaya sürüleceği iddia edilmiş olsa da henüz oyun çıkmadı. Ancak son gelişmeler oyuncuların artık daha fazla beklemek zorunda kalmayacağına dair bir işaret olabilir.

  Sizce gerçekten uzun yıllar sonunda artık bu yıl Skull and Bones çıkacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Merakla Beklenen Skull and Bones’tan Güzel Haber Geldi! Ubisoft Korsan Temalı Oyunundan Yeni Sızıntı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et