R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Merakla Beklenen Skull and Bones’tan Güzel Haber Geldi! Ubisoft Korsan Temalı Oyunundan Yeni Sızıntı!

  Ubisoft’un bir korsan temalı oyun çıkartma hazırlığında olduğu yıllardır bilinen bir gerçek. Ancak uzun süredir oyun piyasaya sürülemedi. Skull and Bones isimli oyuna dair sıcak gelişmeler yaşandı.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 15.05.2022 16:25 1250 2 dk okuma süresi
  Merakla Beklenen Skull and Bones’tan Güzel Haber Geldi! Ubisoft Korsan Temalı Oyunundan Yeni Sızıntı!
  Son Düzenleme:

  Sinemada olduğu gibi oyun dünyasında da korsan teması her zaman ilgi çekmeyi başarmış temalar arasında yer alıyor. Ubisoft’ta bu doğrultuda korsan temalı bir oyun geliştirdiği açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamanın üzerinden yıllar geçse de Ubisoft’un açık dünya oyunu Skull and Bones, henüz piyasaya sürülmedi. Geliştirme sürecinde oyuna dair önemli sızıntılarla web’de ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan sızıntılar ise oyuna dair beklentilerin daha da artmasına neden oldu.

  Skull and Bones, Güney Kore’de Ortaya Çıktı

  Ubisoft’un Skull and Bones oyununun PC versiyonu için Güney Kore’de bir derecelendirme yapıldı. Güney Kore’de “Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi” tarafından resmi web sitesi üzerinde Skull and Bones oyununa dair derecelendirme açıklandı. Web sitesinden yapılan bu derecelendirme yayını ise oyun tutkunlarının oyuna çok yakın bir gelecekte kavuşacağına dair bir sinyal olarak değerlendirildi.

  Skull and Bones yetişkin kategorisinde yer alacak!

  Skull and Bones

  Güney Kore’nin “Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi” tarafından yayınlanan Skull and Bones PC versiyonu derecelendirmesi oyuna dair bazı detayları da ortaya çıkarttı. Örneğin Ubisoft’un korsan temali oyunu Skull and Bones “Yetişkin” kategorisinde çıkacak. Bu yüzden belirli bir yaş altındaki gençler için oyun uygun olmayacak.

  Komitenin oyunu “yetişkin” kategorisinde sınıflandırmasının temel nedeni ise sigara, alkol ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıkların oyun içerisinde yer almasının olduğu belirtiliyor.

  Oyunun derecelendirme değerlendirmesine alınmış olması Ubisoft’un bu sefer gerçekten oyunun geliştirme aşamasını hemen hemen tamamladığına işaret ediyor. Her ne kadar 2023 Nisan’da piyasaya sürüleceği iddia edilmiş olsa da henüz oyun çıkmadı. Ancak son gelişmeler oyuncuların artık daha fazla beklemek zorunda kalmayacağına dair bir işaret olabilir.

  Sizce gerçekten uzun yıllar sonunda artık bu yıl Skull and Bones çıkacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de Satışa Sunuldu! Yeni Modelin Fiyatı Ve Özellikleri Belli Oldu!

  Opel firmasına ait kompakt crossover Türkiye’de limitli sayıda ön satışa sunuldu. Opel Mokka-e isimli elektrikli modelin fiyatı 909.900 TL olarak belirlendi.

  MIUI 14 Güncellemesi İle Gelecek Yeni Özellikler!

  Xiaomi, yakın dönemde MIUI 14 güncellemesini yapmaya hazırlanıyor. Güncelleme ile beraber gelecek özelliklere dair bazı detaylar da gün yüzüne çıktı!

  Elon Musk ve Tim Cook Arasında Görüşme Sağlandı! İkilinin Görüşmesinden Sonra Aradaki Buzlar Eridi!

  Elon Musk ile Tim Cook arasında Musk'ın Twitter üzerinden yaptığı eleştirilerden dolayı gerginlik vardı. İkili, yüz yüze görüştü ve yükselen tansiyon düştü!

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  Merakla Beklenen Skull and Bones’tan Güzel Haber Geldi! Ubisoft Korsan Temalı Oyunundan Yeni Sızıntı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et