R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Steam Remote Play İçin Yenilik: 4K Oynama Desteği Geldi!

  Valve, beta sürümdeki kullanıcılar için Steam uygulamasını yeniledi. Steam Uzaktan Oynama şimdi 4K çözünürlükte deneyim sunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  17.08.2023 14:54 1563 2 dk okuma süresi
  Steam Remote Play İçin Yenilik: 4K Oynama Desteği Geldi!
  Son Düzenleme:

  Steam, dünya genelinde milyonlarca oyuncunun tercih ettiği bir platform. Platform, sürekli olarak kendini geliştiriyor ve oyunculara daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Bu bağlamda Steam Remote Play için de önemli bir güncelleme geldi.

  4K Oynama Desteği

  Steam Remote Play, oyunculara oyunlarını uzaktan oynamalarını sağlayan bir hizmet. Ancak bu hizmetin önceki sürümlerinde 4K çözünürlükte oynama olanağı her zaman sorunsuz çalışmıyordu. 

  Son güncelleme ile Steam, oyunculara sorunsuz bir şekilde 4K oynama desteği sunuyor. Bu, oyun deneyiminin çok daha yüksek bir çözünürlükte yaşanmasını sağlıyor. Daha önce bu özellik teknik ayarlamalarla mümkün olsa da şimdi çok daha kolay ve stabil.

  Neler Değişti?

  Bu güncelleme sadece 4K oynama desteğini getirmiyor. Aynı zamanda Steam Remote Play hizmetinin genel kullanımını kolaylaştıran birçok yenilik ve düzeltme de geldi.

  Ayarlar penceresi artık boyutlandırılabiliyor ve geri butonu da düzgün çalışmaya başladı. Tam ekran kapatıldığında tam ekrandan pencere moduna sorunsuz geçiş yapılabilir. Son olarak daha önce yaşanan donma sorununu da giderildi.

  Bu yenilikler, oyuncuların Steam Remote Play hizmetini daha verimli ve sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlıyor. Steam, oyuncuların beklentilerini ve ihtiyaçlarını dinleyerek Remote Play hizmetini geliştirmeye devam ediyor. 4K oynama desteğinin yanı sıra getirilen diğer yeniliklerle birlikte oyuncuların oyun deneyimi daha da üst seviyelere taşınıyor. Steam'ın bu adımı, teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ettiğini ve oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunma amacını sürdürdüğünü gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  EA Play Abonelik Fiyatlarına Zam Geldi: İşte Yeni EA Play Üyelik Ücretleri!

  Electronic Arts, EA Play ve EA Play Pro abonelik servislerinin ücretlerine zam yaptı! İşte Türkiye için güncellenen aylık ve yıllık EA Play ücretleri!

  Bilgisayar Satış Rakamları Yükseliyor: Pandemiden Önceki Seviyelere Geldi!

  2024'ün ilk çeyreğinde bilgisayar pazarı, %1,5 oranında büyüme gösterdi. Apple satışları %14,6 artarken Asus'ta ise düşüş yaşandı.

  ŞOK Marketlerde Bu Hafta: Xiaomi Mi Box S 4K ve Mi Tv Stick Geliyor!

  ŞOK marketlerde Xiaomi Mi Box S 4K, Mi Tv Stick, LG akıllı TV ve Redmi 12 akıllı telefon fırsatları sizi bekliyor.

  Yurt Dışından Getirilen Telefonlar İçin Kayıt Süresi Uzatıldı: Süre, 180 Güne Çıktı!

  Yurt dışından getirilen telefonlar için kayıt süresi 180 güne çıktı. Yurt dışında yaşayan vatandaşlar, kayıt işlemlerini e-Devlet üzerinden yapabilecekler.

  Steam Remote Play İçin Yenilik: 4K Oynama Desteği Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et