R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Rockstar'dan Max Payne 3'ün 10. Yılına Özel Sürpriz

  Max Payne 3 10. yılını tamamladı. Rockstar ise Max Payne 3 film müziğini 10. yıldönümü için yeniden yayınlama kararı aldı.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 14.05.2022 14:26 1087 2 dk okuma süresi
  Rockstar'dan Max Payne 3'ün 10. Yılına Özel Sürpriz
  Son Düzenleme:

  Remedy'nin Max Payne 1 ve 2'yi yeniden yaptığı haberi oyun dünyasını çok heyecanlandırdı. Ayrıca mükemmel ama yeterince takdir edilmeyen Max Payne 3'ün yeniden geliştirileceği düşünülse de, daha az olası bir ihtimal. 

  Fakat Rockstar, Max Payne 3'ün 10. yıl dönümünü kutlamak için oyunun müziklerini güncellediğini ve yeniden yayınladığını duyurdu.

  Max Payne 3 müzikleri yenilendi

  Bu aslında oldukça önemli görünüyor. Çünkü Los Angeles merkezli rock grubu HEALTH tarafından bestelenen ve icra edilen Max Payne 3 film müziği gerçek bir vurucu ve oyunla entegrasyonu son derece sinematikti.

  Film müziğinin Max Payne 3 – The Official Soundtrack (Anniversary Edition) başlıklı yeni versiyonu, bu yıl plak ve yayın hizmetlerinde yayınlanacak ve gruptan yayınlanmamış müzikleri içerecek. 

  HEALTH'in müziği, Max Payne'e getirdiği belirgin ses için övgü aldı. Grubun oyundaki en beğenilen şarkısı olan TEARS, son seviyede çalıyor ve üçlemedeki birçok temayı birbirine bağlamaya yardımcı oluyor. Şarkı o kadar başarılıydı ki, grup hala canlı şovlarda çalıyor. 

  HEALTH yaptığı açıklamada, "Max Payne 3 puanı üzerinde çalışmaya başladığımızda, grubumuzun yörüngesi ve yaptığımız müzik üzerindeki önemli etkisini tahmin edemezdik. Şimdi, 10 yıl sonra, hikayenin bir parçası olmaktan hala her zamanki gibi gurur duyuyoruz" dedi. 

  Max Payne 3 müziğinin Yıldönümü Sürümü, oyundan daha önce yayınlanmamış parçaları içerecek ve bu yıl içinde dijital akış platformlarında ve sınırlı sayıda vinil sürümünde satışa sunulacak. 

  Max Payne Remake yolda

  Remedy Entertainment ve Rockstar Games, bu yılın başlarında Max Payne 1 ve 2'nin yeniden yapımlarını duyurdu, böylece hayranlar önümüzdeki birkaç yıl içinde modernize edilmiş Max Payne aksiyonunu dört gözle bekleyebilirler. 

  Şu an itibarıyla oyun için önemli bir ayrıntı veya hatta bir çıkış tarihi yok, ancak Max'in yaşamaya devam edeceğini bilmek heyecan verici. Bu arada, Max Payne 3 için gerçekten yeni bir şeyler gelebileceği bekleniyor. Max Payne 4 de olabilir, ancak en azından bu yönde bir hareket isteniyor.

  Siz Max Payne 3 ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung’tan Galaxy J7 Kullananlara Büyük Sürpriz!

  Samsung, 7 yıl önce piyasaya sürdüğü Galaxy J7 modeli için beklenmeyen bir güncellemeyi duyurdu. Güncelleme çoğu kullanıcıya şimdiden geldi. İşte Galaxy J7 güncellemesi ve detayları!

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, yeni özelliği olan "Entra Verified ID" özelliğini tanıttı. Bu özellikle birlikte artık kişisel verilerinizi kontrol edebileceksiniz.

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Birbirinden Farklı Kişiye Özel Hediye Fikirleri

  Kişiye özel hediyeler tasarlayarak sevdiğiniz kişinin hafızasında daha kalıcı yer bırakmak için baskiyap.co ile hediye alımlarınızda farklılık yaratabilirsiniz.

  Rockstar'dan Max Payne 3'ün 10. Yılına Özel Sürpriz

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et