R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Rockstar'dan Max Payne 3'ün 10. Yılına Özel Sürpriz

  Max Payne 3 10. yılını tamamladı. Rockstar ise Max Payne 3 film müziğini 10. yıldönümü için yeniden yayınlama kararı aldı.

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  14.05.2022 14:26 1864 2 dk okuma süresi
  Rockstar'dan Max Payne 3'ün 10. Yılına Özel Sürpriz
  Son Düzenleme:

  Remedy'nin Max Payne 1 ve 2'yi yeniden yaptığı haberi oyun dünyasını çok heyecanlandırdı. Ayrıca mükemmel ama yeterince takdir edilmeyen Max Payne 3'ün yeniden geliştirileceği düşünülse de, daha az olası bir ihtimal. 

  Fakat Rockstar, Max Payne 3'ün 10. yıl dönümünü kutlamak için oyunun müziklerini güncellediğini ve yeniden yayınladığını duyurdu.

  Max Payne 3 müzikleri yenilendi

  Bu aslında oldukça önemli görünüyor. Çünkü Los Angeles merkezli rock grubu HEALTH tarafından bestelenen ve icra edilen Max Payne 3 film müziği gerçek bir vurucu ve oyunla entegrasyonu son derece sinematikti.

  Film müziğinin Max Payne 3 – The Official Soundtrack (Anniversary Edition) başlıklı yeni versiyonu, bu yıl plak ve yayın hizmetlerinde yayınlanacak ve gruptan yayınlanmamış müzikleri içerecek. 

  HEALTH'in müziği, Max Payne'e getirdiği belirgin ses için övgü aldı. Grubun oyundaki en beğenilen şarkısı olan TEARS, son seviyede çalıyor ve üçlemedeki birçok temayı birbirine bağlamaya yardımcı oluyor. Şarkı o kadar başarılıydı ki, grup hala canlı şovlarda çalıyor. 

  HEALTH yaptığı açıklamada, "Max Payne 3 puanı üzerinde çalışmaya başladığımızda, grubumuzun yörüngesi ve yaptığımız müzik üzerindeki önemli etkisini tahmin edemezdik. Şimdi, 10 yıl sonra, hikayenin bir parçası olmaktan hala her zamanki gibi gurur duyuyoruz" dedi. 

  Max Payne 3 müziğinin Yıldönümü Sürümü, oyundan daha önce yayınlanmamış parçaları içerecek ve bu yıl içinde dijital akış platformlarında ve sınırlı sayıda vinil sürümünde satışa sunulacak. 

  Max Payne Remake yolda

  Remedy Entertainment ve Rockstar Games, bu yılın başlarında Max Payne 1 ve 2'nin yeniden yapımlarını duyurdu, böylece hayranlar önümüzdeki birkaç yıl içinde modernize edilmiş Max Payne aksiyonunu dört gözle bekleyebilirler. 

  Şu an itibarıyla oyun için önemli bir ayrıntı veya hatta bir çıkış tarihi yok, ancak Max'in yaşamaya devam edeceğini bilmek heyecan verici. Bu arada, Max Payne 3 için gerçekten yeni bir şeyler gelebileceği bekleniyor. Max Payne 4 de olabilir, ancak en azından bu yönde bir hareket isteniyor.

  Siz Max Payne 3 ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'da Resim İçinde Resim Özelliği Herkese Açılıyor!

  Google, YouTube'da resim içinde resim fonksiyonunu herkese açıyor. Şimdilik premium kullanıcılarına özel bu özellik hakkında yakında açıklama gelecek!

  Oppo Watch X Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Oppo Watch X, yenilikçi özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 295 dolar fiyatıyla 2 Mart'ta satışa çıkacak.

  Windows 11 Moment 5 Güncellemesi Geldi: İşte Yeni Özellikler!

  Windows 11 Moment 5 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile firma, işletim sistemine ileri düzeyde iyileştirmeler yaptı ve daha kapsamlı bir Copilot geldi!

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  Rockstar'dan Max Payne 3'ün 10. Yılına Özel Sürpriz

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et