R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hogwarts Legacy Oyununun Uzunluğu Sızdırıldı!

  Hogwarts Legacy oyununun uzunluğu belli oldu. Henüz resmî olmayan kaynağa göre oyun hakkındaki sanat kitabı sızdırılmış oldu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  19.01.2023 12:26 2236 2 dk okuma süresi
  Hogwarts Legacy Oyununun Uzunluğu Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  Hogwarts Legacy oyunu hakkında öne çıkan pek çok bilgi bizleri karşılıyor. Bu bilgilerden birisi de oyunun çıkış tarihi ve sistem gereksinimleriydi. Bu bilgiler resmî olarak açıklandı. Şimdi de bir Reddit kullanıcısı, oyunun sanat kitabını yayınlamış oldu. Yayınlanan kitap 12 sayfa içeriyor. Bazı oyuncular, bu kitabın yayınlanmasına büyük tepki gösterdi.

  Hogwarts Legacy oyununun uzunluğu ortaya çıktı

  Hogwarts Legacy, uzun süredir beklenen bir oyun. Harry Potter serisinden esinlenerek geliştirilen oyun, büyük bir dünyaya sahip. Görkemli dünyasıyla insanları büyüleyen oyun, şimdi de sanat kitabı ile ortaya çıktı. Bazı kullanıcılar, ortaya çıkan bu kitabı incelemek istemedi. Çünkü spoiler içeriyordu. Spoiler yemek istemeyen oyuncular, bu duruma tepki gösterdi. Sanat kitabında karakter görselleri ve bilgi içerikleri bulunuyor. Ayrıca envanter menüsüne de yer veriliyor.

  Kitapta dikkat çeken detaylardan birisi oyunun süresi oldu. Hogwarts Legacy oyununun uzunluğu ana hikaye odaklı 35 saat olarak yer almakta. Yan görevlerin süresi ise 40 saat olarak açıklanıyor. Toplam 75 saatlik bir oynanma süresi olduğu belirtiliyor.

  Kitapta yer alan bir diğer şey karakter envanter menüsü. Bu menüde can miktarı, saldırı puanı ve defansif puan yer alıyor. Ayrıca karakterin giydiği giysilere de yer verilmekte. Buna ek olarak bazı asalar da dikkat çekiyor. Kitapta bulunan bir diğer görseller de yaratık görselleri olarak yer almakta.

  Hogwarts Legacy çıkış tarihi ve fiyatı

  Hogwarts Legacy oyunu, 10 Şubat 2023 tarihinde çıkış yapacak. Bu tarihte PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S için geliyor. 4 Nisan 2023’te ise PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. Son olarak Nintendo Switch platformuna çıkacak. Bu platform için ise açıklanan tarih 25 Temmuz 2023.

  Oyunun çıkış tarihi yaklaşırken fiyatı da merak edilen bir detay. Oyunun fiyatının 699 TL ve 799 TL olarak yer aldığını belirtelim. 699 TL’lik fiyat standart oyun için geçerli bir meblağ. 799 TL’lik ürün ise Deluxe Edition için bulunuyor. Deluxe Edition ile beraber oyuncular şunları elde ediyor:

  • 72 saat erken erişim
  • Thestral Bineği
  • Karanlık Sanatlar Savaş Arenası
  • Karanlık Sanatlar Kozmetik Seti
  • Karanlık Sanatlar Garnizon Şapkası

  Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri

  Açık dünya rol yapma oyunu olan Hogwarts Legacy için en düşük sistem gereksinimleri:

  Windows 10 64 bit işletim sistemi
  Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 1400 işlemci
  16 GB RAM
  NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon RX 470 ekran kartı
  DirectX 12
  85 GB depolama alanı
  HDD

  Fantastik tarzda oyun olarak bizlerin karşısına çıkan oyunun önerilen sistem gereksinimleri:

  Windows 10 64 bit işletim sistemi
  Intel Core i7-8700 veya AMD Ryzen 5 3600 işlemci
  16 GB RAM
  NVIDIA GeForce 1080 Ti, AMD Radeon RX 5700 XT veya Intel Arc A770
  DirectX 12
  85 GB depolama alanı
  SSD
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum
  • Ziyaretçi
   Ziyaretçi 1 yıl önce
   Hogwarts Legacy oyununun uzunluğu sızdırıldığına göre, oyunseverlerin uzun saatler boyunca oyunu oynayabilecekleri anlaşılıyor.
  • Ziyaretçi
   Ziyaretçi 1 yıl önce
   Oyunun sızdırılan uzunluğu, oyunun içeriğinin zengin olduğunu ve keyif alabileceğimizi gösteriyor.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Tasarımı: Bu Defa Koruyucu Kılıfı Sızdırıldı!

  iPhone 16 Pro'nun koruyucu kılıfı sızdırıldı. Yeni telefoto lens ve gelişmiş yapay zeka özellikleriyle dikkat çeken modelin tasarımı hakkında detaylar ortaya çıktı.

  Samsung Galaxy S25 Ultra’nın Kamera ve Ekran Tasarımı Sızdırıldı!

  Samsung, Galaxy S24 Ultra ile Android pazarında üstünlük sağlarken, Galaxy S25 Ultra hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Sızdırılan bilgilere göre, Galaxy S25 Ultra'nın kamera ve ekran tasarımı kullanıcıları heyecanlandıracak gibi görünüyo

  Google Pixel 8a Geliyor: Tüm Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

  Google Pixel 8a'nın tanıtılacağı Google I/O 2024 etkinliği yaklaşıyor. Yeni özellikler, artırılmış depolama ve ekran yenileme hızı ile dikkat çekiyor.

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: Özellikleri Sızdırıldı!

  Apple'ın uygun fiyatlı yeni modeli iPhone SE 4'ün özellikleri açıklandı. Bu yeni iPhone, OLED ekran ve birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındıracak!

  Hogwarts Legacy Oyununun Uzunluğu Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et