R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA San Andreas’ta Unreal Engine 5 ile Yenilendi! Unreal Engine 5 ile GTA San Andreas Görünümü Çok Beğenildi!

  Rockstar Games’in efsanevi oyun serisinin en beğenilen oyunu Grand Theft Auto San Andreas, hale en fazla oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Şimdi ise GTA San Andreas’ın Unreal Engine 5 ile yenilenmiş görünümü geldi.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 21.05.2022 16:47 1381 1 dk okuma süresi
  GTA San Andreas’ta Unreal Engine 5 ile Yenilendi! Unreal Engine 5 ile GTA San Andreas Görünümü Çok Beğenildi!
  Son Düzenleme:

  Grand Theft Auto San Andreas’ın Unreal Engine 5 ile yenilenen görüntüsü için bir video paylaşıldı. GTA’nın popüler mekanı Groove Street’tin değişen ve hayranlık uyandıran yeni görüntüsünde Carl Johnson ile keyifli bir yolculuğa çıkartıyor.

  GTA San Andreas Unreal Engine 5 Görüntüsü

  Youtube kanalında yayınlanan GTA San Andreas’ın Unreal Engine 5 ile yenilenen görüntüsü, Unreal Engine motorunun geliştirici şirketlerin kullandıkları oyun motoruna nazaran ne denli yüksek performans ve kalite sağladığını ortaya koyuyor. 

  GTA serisi oyunlarının yanı sıra daha pek çok ünlü oyuna Unreal Engine 5 düzenlemesi getiren “TeaserPlay” isimli Youtube kanalı, birazda hevesi kursakta bırakıyor. Çünkü çok büyük bir gelişme olmadıkça GTA San Andreas veya diğer oyunları Unreal Engine 5 ile oynayabilmek pek mümkün görünmüyor. Siz Unreal Engine 5 ve oyun şirketlerinin yaklaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

  2023 yılında piyasaya çıkacak olan Galaxy S23 için çalışmalar sürüyor. Özellikleriyle ön plana çıkan cihazın fiyatının 400 doların üzerinde olacağı düşünülüyor!

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  AMD Ryzen 7 7730U Özellikleri ile Ortaya Çıktı

  AMD Ryzen 7 7730U özellikleri ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre işlemcinin, orta segment bilgisayarlarda yüksek performans göstermesi bekleniyor.

  Epic Games Yılbaşında 25 Oyunu Ücretsiz Verecek!

  Epic Games, bu yılbaşında 25 oyunu ücretsiz verecek. Oyun tutkunları bu yılbaşında 25 farklı oyunu ücretsiz kalıcı olarak alabilecek. İşte Epic Games yılbaşı kampanyasının detayları!

  GTA San Andreas’ta Unreal Engine 5 ile Yenilendi! Unreal Engine 5 ile GTA San Andreas Görünümü Çok Beğenildi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et