R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 6, Sektör Tarihinin En Pahalı Oyunu Olarak Rekor Kırmaya Hazırlanıyor!

  Oyunseverler tarafından heyecan ve merakla beklenen GTA 6, tahminlere göre en pahalı video oyunu olacak. Yapım aşamasındaki gelişmiş teknolojiler ve detaylı grafikler, oyunun bütçesini oldukça artırdı. Oyunun yapımcılarının ellerindeki verilere göre GTA 6, tarihin en yüksek bütçeli video oyunlarından biri olacak. Ancak, bu maliyetin sonucunda, oyunun daha da muhteşem bir deneyim sunması ve oyunculara unutulmaz bir macera yaşatması bekleniyor!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  06.05.2023 14:00 2072 1 dk okuma süresi
  GTA 6, Sektör Tarihinin En Pahalı Oyunu Olarak Rekor Kırmaya Hazırlanıyor!
  Son Düzenleme:

  Grand Theft Auto serisine dair uzman olan YouTuber INTER, GTA 6'nın toplam bütçesinin 1 milyar doları geçeceğini, bunun da oyun sektörünün en yüksek maliyetli oyunu olacağı anlamına geldiğini ifade etti.

  Sızıntılar GTA 6'nın Geliştirme Maliyetlerini Ortaya Koyuyor 

  Sızıntılara göre, GTA 6'nın geliştirme maliyetleri yaklaşık 250 milyon dolar olacak; fakat geri kalan bütçe pazarlama, lojistik ve diğer harcamalar için kullanılacak. Oyunun büyük popülaritesi düşünüldüğünde Rockstar Games, GTA 6'nın piyasaya sürülmesinin ardından ilk ay içinde yatırımını geri kazanabilecek.

  GTA 6, Rekorları Altüst Etmeye Hazırlanıyor 

  Grand Theft Auto serisi, oyun endüstrisinde en popüler seriler arasında yer alıyor. Grand Theft Auto 5, tarihin en çok satan ikinci oyunu oldu ve 175 milyon kopyayı aşan satış rakamlarına ulaştı. Önünde sadece 238 milyon kopya ile Minecraft bulunuyor.

  Yeni Bir Rekor Gelebilir!

  Şu an için tarihin en büyük bütçeli oyunu Star Citizen'dır ve bu oyunun geliştirme maliyetleri için şu ana kadar 500 milyon dolardan fazla harcama yapıldı. GTA 6'nın bütçesinin 1 milyar doları geçmesi durumunda bu unvanı elinde tutan Star Citizen'ı geride bırakarak yeni bir rekora imza atmış olacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Adaptif Şeffaf Mod ile AirPods'un Yeni Gürültü Engelleme Özelliği

  Apple, bugün düzenlenen WWDC23 etkinliğinde AirPods Pro için heyecan verici bir yenilik duyurdu: "Adaptif Şeffaf Mod". Ayrıca, üç yeni özellik daha tanıtıldı.

  ChatGPT, Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Devrim Yaratıyor: İlk Entegrasyon Infinix Note 30 Serisi ile Gerçekleşiyor

  Infinix, Note 30 serisi için ChatGPT robotunu Folax dijital asistanına entegre etmeyi planlıyor. Bu adım, Infinix'in öncü bir hamle yapacağı anlamına geliyor.

  Stray Oyunu, Mac Cihazlarına Geliyor: Cyberpunk Temalı Ünlü Yapım Artık Mac'te

  Stray oyunu, yakın zamanda Mac bilgisayarlar için uyarlanıyor. Sevilen yapım, MacBook Air'dan Mac Studio'ya kadar tüm yeni nesil macOS'larda oynanabilecek.

  Orta Segmentin Şampiyonu Belli Oldu: İşte En Hızlı Android Telefonlar!

  Dünyaca ünlü karşılaştırma platformu AnTuTu, mayıs ayındaki en hızlı orta segment Android telefonları açıkladı. Listenin ilk sırasında MediaTek yer alıyor!

  GTA 6, Sektör Tarihinin En Pahalı Oyunu Olarak Rekor Kırmaya Hazırlanıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et