R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Grand Theft Auto 5 Satışları Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

  Take-Two Interactive, son mali bilgilendirme toplantısında Grand Theft Auto serisinin en güncel satış istatistiklerini kamuoyuyla paylaştı. GTA 5, başarısını sürdürerek kendi satış rekorunu bir kez daha yeniledi. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.08.2023 15:40 1691 1 dk okuma süresi
  Grand Theft Auto 5 Satışları Rekor Kırmaya Devam Ediyor!
  Son Düzenleme:

  Grand Theft Auto 5, Rockstar Games'in efsanevi serisinin en önemli oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Ağustos ayı itibarıyla oyunun satışları, tüm zamanların en yükseğine ulaştı ve 185 milyon kopyayla dünya çapında bir rekor kırdı.

  Oyunun Arkasındaki Sırlar

  GTA 5'in bu denli büyük bir başarıya ulaşmasının arkasında birkaç faktör bulunuyor. Öncelikle modlanabilir yapısı ve çok oyunculu özelliği olan Grand Theft Auto Online, oyunun popülerliğini artırdı. Bunun yanında oyunun sahip olduğu 7 rekor, GTA 5'in ne kadar sevildiğini ve ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

  GTA 5 haricinde GTA serisinin genel satış rakamları da göz kamaştırıyor. Serinin toplam satışı 405 milyon kopyayı aşmış durumda. Rockstar Games, devam eden 5 milyonluk satış serisini sürdürebilmeyi başardı. Ayrıca belirtmekte fayda var ki GTA 5, 5 Temmuz'da Xbox Game Pass'e eklendi. Ancak bu satışlar ve mikro işlem gelirleri çeyrek raporuna dahil edilmedi!

  Bütün bu başarıları göz önünde bulundurduğumuzda Grand Theft Auto 5'in popülerliğini uzun bir süre daha koruyacağını söylemek yanıltıcı olmaz. Ancak Rockstar Games, GTA 6'nın hazırlıklarına başlamış bile. Ne yazık ki, yeni oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi henüz paylaşılmadı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 0 Yorum

  İlgili İçerikler:

  iPhone 15'lerde Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı: Hoparlörden Cızırtı Sesleri Çıkıyor!

  iPhone'larda yaşanan ısınma problemine ek yeni bir sorun daha ortaya çıktı. Kullanıcılar, cihazın iç hoparlöründen gelen sesin cızırtılı olduğunu belirtiyor!

  Lenovo’dan Katlanabilir Dokunmatik Ekranlı Chromebook Geliyor: Flex 5 Sahneye Çıkıyor!

  Lenovo'nun katlanabilir ekranlı yeni Chromebook modeli Flex 5, kullanıcı dostu özellikleri ve uygun fiyatı ile piyasaya sıkı bir giriş yapıyor.

  Intel Core i5-14600K'nın Geekbench Performansı Belli Oldu: Raptor Lake Refresh Serisinin Yeni Yıldızı Göz Dolduruyor!

  Intel Core i5-14600K, Geekbench testlerinde göz doldururken Raptor Lake Refresh serisinin iddialı bir üyesi olacağını kanıtlıyor.

  Apple’dan Resmi Açıklama: iPhone 15 Pro'nun Aşırı Isınma Sorununa Çözüm Bulundu!

  Apple, bazı iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max'teki aşırı ısınma sorununu ele alarak yeni bir açıklama yaptı. Peki, iPhone 15 Pro aşırı ısınma sorunu nasıl çözülecek?

  Grand Theft Auto 5 Satışları Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et