R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elden Ring Sistem Gereksinimleri

  Elden Ring, parçalanmış yüzüğü bir araya getirmek isteyen oyuncunun serüvenini takip eden bir aksiyon RPG oyunudur. Oyun kendine özgü bir oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Elden Ring sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 24.07.2022 12:00 1064 3 dk okuma süresi
  Elden Ring Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Elden Ring, Hidetaka Miyazaki ve George R. R. Martin ortaklığında oluşturulan bir yapımdır. FromSoftware tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında çoklu platformlara uygun olarak çıkarılmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series X platformlarında oynanabilir.

  Oyuncu parçalanmış bir yüzüğü bir araya getirmek için çaba gösterir. Oluşturulan karakter sıfırdan planlanır ve seviye atlamak için oyundaki para birimini kullanmak gerekir. Çeşitli ruhlar çağırmak oyunun temelindeki en önemli dinamiktir. Bu ruhların seviyesini yükseltebilir ve geliştirebilirsiniz.

  Elden Ring nasıl bir oyun?

  Elden Ring neredeyse kusursuz sayılabilecek bir oynanış ile karşınıza çıkar. Oyunun dünyası inanılmaz derecede detaylıdır. Müziği ve grafikleri birbirleriyle uyumlu olduğundan atmosferden büyük keyif alabilirsiniz. Oyunu oynarken açık dünyada ilerlemek kadar cezbedici başka bir şey olmadığını fark edebilirsiniz.

  Oyunda birbirinden farklı bulmacalar, sırlar, gizemler ve maceralar vardır. Birinden diğerine doğru yolculuk ederken vaktin nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Oyunun dünyasına atacağınız adımın ardından yolculuğa başlarsınız. Ancak karakterinizi sıfırdan oluşturacağınızı unutmamalısınız.

  Açık dünya son derece görkemlidir ve atmosferine kapılıp gitmek kolaydır. Dahil olacağınız zindan maceralarının her birinde farklı bir deneyim yaşarsınız. Zindanları keşfetmek için farklı yollar denemeniz gerekir. Çünkü ilerlemek için birçok farklı gizemi çözmek zorunda kalırsınız ve bu yeni düşmanlar demektir.

  Bazı durumlarda tekrara düşebilirsiniz ama endişe etmeyin bu gayet doğaldır. Özellikle zindanlardaki yaratıkların birbirlerini andırdığını fark edebilirsiniz. En önemli deneyimi ise büyük yaratıklar karşısında yaşarsınız. Onları yenebilmek için pek çok zorlu yöntem geliştirmeniz gerekir. Sonunda ise mükafatını alırsınız.

  Elden Ring sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Elden Ring çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Elden Ring sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Elden Ring minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-8400 veya Ryzen 3 3300X
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Depolama alanı: 60 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Elden Ring önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-8700K veya Ryzen 5 3600X
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veya Radeon RX Vega 56
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama alanı: 60 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Elden Ring fiyatı ne kadar?

  Elden Ring oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Elden Ring ile açık dünyanın keyfini çıkarırken diğer taraftan müthiş zorlu bir maceraya atılırsınız. Oyunun atmosferi attığınız her adımı yansıtacak kadar etkileyicidir. Gerçekten iyi bir RPG oyunu oynamak istiyorsanız doğru seçimdir. Elden Ring oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Baldur's Gate: Dark Alliance II Sistem Gereksinimleri

  Baldur's Gate: Dark Alliance II, tehlikeli maceraları içinde barından bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Baldur's Gate: Dark Alliance II sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Doom Eternal Sistem Gereksinimleri

  Doom Eternal, Doom Slayer olarak maceraya katılabileceğiniz bir FPS oyunudur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Doom Eternal sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

  The Witcher 3: Wild Hunt birbirinden farklı bölgelerde geçen bir hikayeye sahip aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

  Red Dead Redemption 2, kurgusal Vahşi Batı'da geçen aksiyon ve macera oyunudur. Oyun RAGE oyun motoru ile geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri nelerdir?

  Elden Ring Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et