R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call of Duty Modern Warfare 2 Bekleyenlere Müjdeli Haber!

  Call of Duty sevenleri heyecanlandıran Warfare 2 oyunu için geri sayım başladı. Oyun şirketi, merakla beklenen oyunun hikaye modu için sürpriz bir açıklama yaptı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.08.2022 02:33 1175 2 dk okuma süresi
  Call of Duty Modern Warfare 2 Bekleyenlere Müjdeli Haber!
  Son Düzenleme:

  Call of Duty Modern Warfare, 2019 yılında piyasaya çıkar çıkmaz oyun severlerden tam not almıştı. Bu kadar ilgi görmüşken oyun üzerinde çalışmalar devam ediyordu ve bunun üzerine geçtiğimiz aylarda devam oyununun geleceği müjdelenmişti. 2022 yılının en çok beklenen oyunlarından Modern Warfare 2 oyunu için heyecanlı bekleyiş hala devam ediyor. Oyun şirketi, oyun severlerin yüzünü güldürecek yeni bir açıklama yaptı. 

  Oyunun hikaye modu erken geliyor

  Call of Duty Modern Warfare 2 oyununun çıkış tarihi 28 Ekim olarak açıklanmıştı. Oyun severler şimdiden geri sayımı başlattı. Şirket, oyun severleri daha fazla bekletmek istemediği için dijital platformlar üzerinden ön sipariş verenlere özel bir açıklama yaptı. Dijital platformlar üzerinden ön sipariş verenler için hikaye modu bir hafta önceden, yani 20 Ekim tarihinde açılacak. Bu müjdeli haberden fiziksel olarak ön sipariş veren oyuncular yararlanamayacak. 

  Oyuncu modlarına öncelik veriliyor

  Call of Duty oynayanlar iyi bilir ki, oyunda uzun yıllardır oyuncu modları sürekli ön planda tutulmaya devam ediyor. Hikaye modunun erken açılma haberi oyun severleri çok heyecanlandırdı. Böylece oyuncuların tek oyunculu modlara daha fazla ilgi duyacakları düşünülüyor. Oyun şirketi olan Activision, 15 Eylül tarihinde büyük oyun etkinliğini düzenleyecek. Bu etkinlik sırasında oyun severlerin merak ettiği devam niteliğindeki oyun hakkında daha detaylı bilgi alabilecekler. 2022 yılı oyun severlerin yüzünü güldürecek çünkü yıl bitmeden önce Warzone 2 ile Warzone Mobil oyunlarının da oyun severlerle buluşturulması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Last of Us’a Erteleme Geldi! PC Sürümü İçin Biraz Daha Beklenecek!

  Naughty Dog, resmi çıkışına 1 aydan az bir süre kalan The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Hayranlara üzen haberin ardından yeni The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi de belli oldu.

  2023 Şubat Kia Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Kia Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni ve zamlı fiyatlar üzerinden satışa sunuldu!

  2023 Şubat Opel Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Opel Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  2023 Şubat Hyundai Türkiye Sıfır Araç Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Hyundai Türkiye güncel fiyat listesi açıklandı. En ucuz Hyundai modeli 359.000 TL olurken, en pahalı Hyundai modeli ise 1.989.000 TL oldu!

  Call of Duty Modern Warfare 2 Bekleyenlere Müjdeli Haber!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et